UE46F6800 Motion Control

dekiel123

New member
Kupiłem kamerę Skype VG STC3000 do TV UE46F6800 lecz nadal nie mam opcji do Sterowania Gestami, w instrukcji pisze że powinno coś się zainstalować jednak nic takiego się nie stało.

Strona (której linku nie mogę dać przez ograniczenia na forum :D)
podaje:
"There is in-built Camera present in Samsung F 7/8/9 series SMART TV for gesture control. For Samsung F 4500/5500/6400/6800 Series TV, you need to attach recommended Samsung Skype Camera for gesture control to work."

co jak dobrze rozumiem oznacza że ten model po podłączeniu kamery powinien mieć taką opcje, wie ktoś co zrobić?
 

dekiel123

New member
A jak można włączyć to Menu serwisowe i dalej jak w te opcje?
I tak samo można włączyć sterowanie głosowe bezpośrednio do TV (bez pilota) - jak?
Albo opcje rozpoznawania twarzy?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Wciszkasz gdy TV jest na czuwaniu po kolei INFO MENU MUTE POWER

Tylko radziłbym przed zmianami robić zdjęcia każdej planszy bo tutaj nie ma przywróc domyślne...

WIEC TRZEBA WSZYSTKO ROBIĆ OSTROŻNIE

Po menu poruszasz sie tylko góra dół. w prawo/lewo dokonujesz zmian return cofasz sie krok w menu :)
 

dekiel123

New member
Wciszkasz gdy TV jest na czuwaniu po kolei INFO MENU MUTE POWER

Tylko radziłbym przed zmianami robić zdjęcia każdej planszy bo tutaj nie ma przywróc domyślne...

WIEC TRZEBA WSZYSTKO ROBIĆ OSTROŻNIE

Po menu poruszasz sie tylko góra dół. w prawo/lewo dokonujesz zmian return cofasz sie krok w menu :)


Działa, dzięki :)

a czy wiesz jak mogę włączyć sterowanie głosowe bezpośrednio do TV (bez pilota)?
 

tdx

New member
Bez reklam
Niestety tego na razie nie mogę Ci powiedzieć ani sprawdzić bo nie mam kamerki...
Na razie ze względu na soft w tym TV pierszeństwo ma smart touch.
Jakby go nie parować może wtedy jako 1 działał MC z kamery

Ale tak jak pisałem nie sprawdze tego teraz...
 

dekiel123

New member
Jest to ta czwarta z pięciu opcji u góry w Smart Hub.
i7np.png
 

tdx

New member
Bez reklam
A poprawnie Ci wyświetla warto obejrzeć?
Bo nwszyskich TV nawet na F7 i F8 tego nie mam :)
choć tak szczerze to jeszcze tego brakowało żeby TV mi mówił co mogę chcieć oglądać
 

Derbian

New member
Opcja rekomedacji jest uzależniona od źródła sygnalu np. w Vectrze nie działa podobno w UPC jest ok ale nie mam jak tego sprawdzić.
 

tdx

New member
Bez reklam
U mnie w Vectra działało na początku teraz mam puste miejsca :) choć po grzyba ta no ale było
 

kosa000

New member
Witam!! Może mi ktoś podpowiedzieć jak powinno być ustawione w Front color w tym menu serwisowym bo chyba przestawiłem Pozdrawiam
 

Derbian

New member
Jak to zrobiłeś @tdx ? u mnie działa jak oszukam przy ustawianiu smart hub klikam że przełącza pilot kanały na dekoderze a w rzeczywistości tego nie robi i wtedy rekomendacja jest ale nie mogę jej obsłużyć. A jak wybiorę źródła Vectra Digital Poland jest lipa pilot nie działa i nie widzi dekodera.
 
Do góry