Ue46c6500

tdigdtd

New member
również szukałem czegoś o UE46C6500 i ku mojemu zdziwieniu nie ma nic w podczepionych topikach, a to najpopularniejszy Samsung 46" z LED (pod kątem ilości sklepów jakie go oferują)
 

Mikołaj69

New member
Wlasnie odebralem c6500

Jak w temacie,przyjechal wczoraj,a zamawialwm (zanim znalazlem posty Gatesa)w Agito.Musze przyznac,ze nic zlego na Agito powiedziec nie moge.Telewizorek fajny tym bardziej,ze przesiadlem sie z 32 panasa,pierwsze wrazenie juz w domu KOLOS,ale po jednej dobie jest OK.Na ta chwile bawie sie ustawieniami,ale jedno moge juz powiedziec obraz zyleta,a jeszcze nie jest idealnie skonfigurowany.Wczoraj czekajac na kuriera lazilem po necie i znalazlem model c6510 dokladnie to samo tylko obudowa srebrna,i malzonka opiernicza mnie ze nie szukalem dokladnie(chciala srebrny).Dzwiek,no niestety te zminaturyzowane glosniki daja wiele do zyczenia(wszystkie marki),ale jest kino domowe to ratuje sytuacje,matryca SQ,Podsumowywujac jestem zadowolony z zakupu.Pzdr Miki.
 

Mikołaj69

New member
cd

Witam,sprawdzilem wzystkie gniazda(wtyki)jest OK.Podlaczylem pod PC-ta,aktualne oprogramowanie,nie bawilem sie z obrazem,ale to kwestia dni(praca).Dodam tylko,ze opakowanieTV nie posiadalo zadnej naklejki sklepu AGITO(tam kupiony),jest skladany-made in slovakia.Jak wczesniej pisalem,jestem zadowolony z zakupu:???:.Mja prosba do posiadaczy S6000 zbierzmy si razem,moze pojawi sie temat naszych modeli w ,ISTOTNYCH,.Pzdr Miki.
 

gemaro

New member
Czy jakiś posiadacz tego modelu mógłby cokolwiek więcej napisać na jego temat? Chodzi mi przede wszystkim o jakość obrazu na sygnale analogowym.
 

eiti

New member
ja sobie ten TV chwalę, odległość 2,5m od ekranu i jest Ok. Oglądam głównie mkv i przy żadnym się nie zająknął ani nie było problemów z dzwiękiem.
Do tego telewizja DVBT odbierana raczej w słabych warunkach i zależnie od programu jest na 3 albo na 5.
Na Green Zone był lekki oczopląs ale to chyba kwestia szybkości akcji i odległości od TV.
 

AlvinE51

New member
Witam.
Nie wiem czy to normalne ale mój UE46C6500 nie widzi filmów z rozszerzeniem MOV z USB, wklejam film na USB, wpinam PENA do TV i brak filmu.Filmy DivX i inne widzi bez problemowo jak i również je odtwarza. I tu pytanie do posiadaczy tego modelu czy u Was też z pendriva nie widzi plików MOV ???
 

edekzelian

New member
Witam.
Nie wiem czy to normalne ale mój UE46C6500 nie widzi filmów z rozszerzeniem MOV z USB, wklejam film na USB, wpinam PENA do TV i brak filmu.Filmy DivX i inne widzi bez problemowo jak i również je odtwarza. I tu pytanie do posiadaczy tego modelu czy u Was też z pendriva nie widzi plików MOV ???

A czy w danych technicznych jest napisane, ze sprzet odtwarza pliki mov?
 

deywies

New member
Bez reklam
TV odtwarza mov wystarczy zmienić rozszerzenie na mp4.

Istotny jest format audio/video nie sam kontener


100Hz :loll: Włącz MotionPlus, to chyba o to chodzi :p
 
Ostatnia edycja:

jumbo2008

New member
włączyłem moton plus i nic dalej 50 Hz dobra dzieki bede dalej szukał mam telewizorek dopiero 3 dni . a tak przy okazji to mam cyfrowy polsat HD i niektóre programy mam hd i odbiera cudnie ale bez hd to jak zwykły telewizorek musze jeszcze poszperać w ustawieniach pozdr.
 

Mikołaj69

New member
Witam w Nowym Roku,u mnie tez pokazuje caly czas 50 Hz,choc na wielu filmikach demo jest jak byk w zaleznosci od modelu 100,120,240 Hz,od czego to zalezy?.Moze dekoder ma tu jakis wplyw.Pzdr.:?:
 

deywies

New member
Bez reklam
karla podeslij namiary na ten film, z ciekawosci sprawdze.

Pokazuje wam 50Hz bo fizycznie tyle ma sygnał wejsciowy, zas 100Hz w tv polega no powielaniu klatek i nie ma nic wspolnego tą czest. odświeżania ekranu tzn. 50Hz.
 

jumbo2008

New member
ZNALAZŁEM COŚ TAKIEGO NA STRONIE SAMSUNGA
Ekran informacyjny telewizora wyświetla rozdzielczość i częstotliwość (Hz) odbieranego sygnału, ale nie częstotliwość generowaną przez telewizor w celu pokazania obrazu.

Na podstawie powyższej tabeli należy zauważyć, że wszystkie odbierane sygnały mają częstotliwość 60 Hz. Nawet, gdy włączona jest funkcja Auto Motion Plus (120 Hz), ekran Info wciąż pokazywać będzie 60 Hz. Niemniej, jeśli auto motion plus została włączona, telewizor pokazuje obraz z częstotliwością 120 Hz.

※ Uwagi

Jedynym przypadkiem, gdy ekran informacyjny wyświetla inną częstotliwość jest, gdy telewizor odbiera sygnał 1080p przy 24 klatkach na sekundę (FPS).
 
Do góry