Ue46c6500

webpiotr

New member
Czy przy 46 calach używane są inne matryce niż AA (AUO) i SQ (Samsung)? czy może się trafić matryca CN (Chimei)??. Jak dotąd w sklepach widziałem w c6000 i c6500 tylko AA i niewiele SQ. Szukam SQ....Czy AA są dużo gorsze od SQ?
 

Rintin

New member
Jakim program najlepiej zmienic fps napisow ? moze faktycznie w tym tkwi moj problem z niektorymi napisami.Napisy na 200% pasuja do wersji filmu a na tv sie za wczesnie pojawiaja, gdzie na dvd czy kompie wszystko jest ok.
 
Ostatnia edycja:

Kolina

Member
A w jakim formacie masz napisy - ja mam wszystkie poprzerabiane np. z TXT na SRT Bestplayerem i wszystkie wtedy chodzą OK.
 

kenji25

New member
Witam przepraszam za odswiezenie ale stoję przed wyborem telewizora i zdecydowałem się na c6000, tv będzie służył w 80% do grania na xboxie 20% do tv, czy ten model nada się do tego w przedziale cenowym do 3 tys?
Czytałem o nim dużo opini i ludzie go chwala, jedynie podobno przeszkadza clouding ale nie wiem jak ma się sprawa z podłączona konsola, z góry dziękuje za odpowiedzi:)
 

kenji25

New member
Witam przepraszam za odswiezenie ale stoję przed wyborem telewizora i zdecydowałem się na c6000, tv będzie służył w 80% do grania na xboxie 20% do tv, czy ten model nada się do tego w przedziale cenowym do 3 tys?
Czytałem o nim dużo opini i ludzie go chwala, jedynie podobno przeszkadza clouding ale nie wiem jak ma się sprawa z podłączona konsola, z góry dziękuje za odpowiedzi


Edit:
Przepraszam za double posta
 
Ostatnia edycja:

Raffi81

New member
Witam,
mam problem i tak szukałem i szukałem i nie mogę znaleźć odpowiedzi w necie.
Mam ten tv i chciałem puścić divx. Wszystko było ok, ale nie czytał napisów .txt Znalazłem, że trzeba przerobić na .srt Teraz już napisy widzi, ale nie ma polskich znaków. Jak to można naprawić???
Z góry dziękuję za pomoc
 
Do góry