UE40D5500 Ma ukrytąprzeglądarkę WWW

aarek68

New member
to dobre masz wpisane, prawdopodobnie usunięte zostały widgety z ip. Trzeba je doinstalować manualnie. Poprzez pobranie ze strony SamyGO i wgranie przez ftp.

Przeglądarka nie działa jedynie co robi to się zatrzymuje na "Ładowanie"

Witam.
A mógłby kolega napisać (wytłumaczyć) "łopatologicznie" jak te ewentualne widżety zainstalować via ftp lub usb ? Wiem, że na SamyGO Wiki jest to opisane, ale nie wszystko jest jasne (z angielskim u mnie niestety słabo). Konkretnie interesuje mnie konfiguracja SamyGO w kwestii ftp (jak to skonfigurować i jak "poustawiać aby działało).
Pozdrawiam

P.S.
jest możliwość aby działały klawiatura i myszka ? - konkretnie na modelu UE32D5500
 

kafarafa

New member
Jedynym rozwiązaniem na dzień dzisiejszy aby była przeglądarka w ue40d5500 jest zgranie softu poprzez samy go z wyższego modelu mającego takową przeglądarkę www. Tak w teorii mi się wydaje.
Pozostaje prośba o zgranie softu spakowanie i wrzucenie na jakiś serwer kogoś kto posiada wyższy model.
 

ShangX

Member
Witam.
A mógłby kolega napisać (wytłumaczyć) "łopatologicznie" jak te ewentualne widżety zainstalować via ftp lub usb ? Wiem, że na SamyGO Wiki jest to opisane, ale nie wszystko jest jasne (z angielskim u mnie niestety słabo). Konkretnie interesuje mnie konfiguracja SamyGO w kwestii ftp (jak to skonfigurować i jak "poustawiać aby działało).
Pozdrawiam

P.S.
jest możliwość aby działały klawiatura i myszka ? - konkretnie na modelu UE32D5500

Zapraszam na mój poradnik video.
http://www.youtube.com/watch?v=ePyGPPWhrkU
 

aarek68

New member
@ShangX: pięknie podziękował i prosimy o zapowiadane następne wideoporadniki.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry