UE40D5500 Ma ukrytąprzeglądarkę WWW

kafarafa

New member
Witam

dziś od niechcenia odpaliłem SamyGo i przeglądałem sobie zawartość plików poprzez ftp,
FTP /mtd_appdata/SmartTV/29_fullbrowser/

niestety nie mogę dodać screnówbo mam za mało postów

więc to linki do screnów:
h t t p://img526.imageshack.us/img526/6160/38183183.png
h t t p://img406.imageshack.us/img406/6600/90899658.png
 

czeski73

New member
Witam

dziś od niechcenia odpaliłem SamyGo i przeglądałem sobie zawartość plików poprzez ftp,
FTP /mtd_appdata/SmartTV/29_fullbrowser/

niestety nie mogę dodać screnówbo mam za mało postów

więc to linki do screnów:
h t t p://img526.imageshack.us/img526/6160/38183183.png
h t t p://img406.imageshack.us/img406/6600/90899658.png

Taki model ma mój ojciec co trzeba zrobić by pełna przeglądarka działała w tym modelu?
 

kafarafa

New member
ha żebym to ja wiedział co trzeba zrobić, napewno jakoś odblokować niestety niewiem nawet jak odblokowaćtv aby skopiowaćdo niego jakiś plik lub podmienić
 

ShangX

Member
ha żebym to ja wiedział co trzeba zrobić, napewno jakoś odblokować niestety niewiem nawet jak odblokowaćtv aby skopiowaćdo niego jakiś plik lub podmienić

Ja ją włączyłem, ale zacina się przy uruchamianiu. (Napis "Full browser" sam sobie napisałem"

dsc02162h.jpg
 

kafarafa

New member
w ftp/ skopiuj zawartość (znajdź folder odpowiadający przelgądarce) do folderu user w "wigets"

ok zrobiłem tak jak mówisz, ale tylko wyświetla się komunikat trwa łączenie, rtak jak w przypadku Skypa instalowanego z IP 91.67.116.250 , który to obecnie nie działa.
Ale ten sam efekt - tylko pojawia się komunikat trwa łączenie,

Wydaje mi się że to co zrobiliśmy to jedynie dodanie samej ikony, a nie ma tam wszystkich plików programu
 
Ostatnia edycja:

ShangX

Member
ok zrobiłem tak jak mówisz, ale tylko wyświetla się komunikat trwa łączenie, rtak jak w przypadku Skypa instalowanego z IP 91.67.116.250 , który to obecnie nie działa.
Ale ten sam efekt - tylko pojawia się komunikat trwa łączenie,

Wydaje mi się że to co zrobiliśmy to jedynie dodanie samej ikony, a nie ma tam wszystkich plików programu

Tak potwierdzam, pliki programu przeglądarki są w oprogramowaniu a wiec trzeba tam grzebać.
 

kafarafa

New member
Najprostrzym rozwiązaniem wydaje sięw tym wypadku skopiowanie wigets'ów z wyrzszego modelu, który takową posiada, widze kolego ShangX że masz także d7000 należało by porównać oba softy pod tym względem.
 

ShangX

Member
Najprostrzym rozwiązaniem wydaje sięw tym wypadku skopiowanie wigets'ów z wyrzszego modelu, który takową posiada, widze kolego ShangX że masz także d7000 należało by porównać oba softy pod tym względem.

Też tak na samym początku myślałem i chciałem zrobić, ale jak to w życiu była nie spodziewanie ktoś mi zaktualizował oprogramowanie i SamyGO nie ruszy.
 

kafarafa

New member
bardzo dziwne ze mi SamyGo działa na najnowszym sofcie może dlatego ze ja zainstalowałem pierwszy raz SamyGo pierwszy raz na sofcie 001019
 

ShangX

Member
bardzo dziwne ze mi SamyGo działa na najnowszym sofcie może dlatego ze ja zainstalowałem pierwszy raz SamyGo pierwszy raz na sofcie 001019

Na nim będzie działać ale niektóre adaptery wifi nie.
no ja raz odinstalowałem i teraz nie mogę zainstalować ponownie na tm samym sofcie jest to możliwe??

sprawdź czy masz dobrze ip wpisane, albo stwórz sobie serwer na PC i udostępnij pliki samygo do instalacji SamyGO.
http://www.hdtv.com.pl/forum/760302-post52.html <-- już kiedyś o tym pisałem. Mam zrobić poradnik video jak to zrobić itp. wszystko w jednym.
 

Grundol2

New member
No jasne :) przydało by się nie tylko mi pewnie :)
a a tak w ogóle niby się zainstalowało sie ale dalej mam problem tylko jedna aplikacja mi się zainstalowała samygo a gdzie reszta ? a jak wchodze w samygo to pisze started ....... i po chwili wraca spowrotem do smart hub
 
Ostatnia edycja:

ShangX

Member
No jasne :) przydało by się nie tylko mi pewnie :)
a a tak w ogóle niby się zainstalowało sie ale dalej mam problem tylko jedna aplikacja mi się zainstalowała samygo a gdzie reszta ? a jak wchodze w samygo to pisze started ....... i po chwili wraca spowrotem do smart hub

a z którego ip korzystasz do zainstalowania SamyGO ?.
Jak uruchamiasz SamyGO i pisze ze ....Started tzn. że już masz dostęp do różnych opcji, ftp, NFS, samba, netcat'a. itp.
 

ShangX

Member
ip 46.4.199.222 z tego ip korzystam, do zainstalowania samygo
a to ta przeglądarka działa tobie ?

to dobre masz wpisane, prawdopodobnie usunięte zostały widgety z ip. Trzeba je doinstalować manualnie. Poprzez pobranie ze strony SamyGO i wgranie przez ftp.

Przeglądarka nie działa jedynie co robi to się zatrzymuje na "Ładowanie"
 
Do góry