UE32EH5000KXXU - polski soft

samsungowicz

New member
mam ir blaster!! :) Co teraz musze zrobić?:)

edit: podlaczylem ir blastera do tabletu i puscilem mu; info menu mute power i nie uruchomil sie w trybie serwisowym, czy cos robie nie tak?:(
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
spokojnie najpierw trzeba dobrać głośność. Weź wybierz plik np zmiany kanału lub głośności przystaw ir blaster pod TV i spróbuj pobawić się głośnością w tablecie/telefonie/pc wyłącz efekty jak masz włączone tak żeby nadajnik zaczął działać
 

samsungowicz

New member
Nie mam Wav do zmiany kanalu i głosności, próbowałem Mute From Remote i nic.

edit: wtyczka Ir blastera jest mono, czy to nie przeszkadza? Czy nie należy zastosowac przejściówki? Gniazdo ma 3 wyścia, tzn stereo plus sterowanie zestawem słuchawkowym...
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
może być mute, tak jak pisze pobaw się głośnością ok 80% mi na PC i lapku zawsze wstaje po wyłączeniu efektów
 

samsungowicz

New member
Nie widze zadnych zmian, co teraz mam zrobić?

EDIt: ups, jUZ ZAUWAZYLEM :). Jest EU z konkretami jak nordic germany spain itp ale PL niema, jest za to samo EU. Czt to mam wybrać?
 
Ostatnia edycja:

samsungowicz

New member
:) Dzieki :) Czy powinienem cos jeszcze przestawić? PVR z 0 na 1 np? I może cos jeszcze? Sam nic nie tykam, strach sie bać, ilość opcji zwiększyła sie strasznie :) . Może foty wstawie tego co się pokazało? Czy zmiana modelu cos da czy nie tykać?
 

samsungowicz

New member
zrobie to jutro, na spokojnie, ok? Dzis musze sie nacieszyc :). Dziękuję Ci jak cholera :)

BTW czemu Advanced jest nieklikalny? Myslalem ze są tam jakies mega opcje.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Kiedyś było pięknie.... Mój 1 podkręcony TV oczywiście kręcone pralką ale chodziło o to że 550 dało się wyciągnąć do 650 :D

[youtube]wyx5boMwY24[/youtube]
 

samsungowicz

New member
ciekawe na jaki model da sie przelaczyc moj, max co mam w menu to ue6000 jak dobrze pamietam, bo wylaczylem juz lapka i nie sprawdze teraz. Czy zmiana modelu czyms grozi?
 

tdx

New member
Bez reklam
nie to sensu nie ma. U ciebie może się da odpalić lepszego usb playera i PVR (w zależności od softu) jeśli masz lana czasami można zrobić EH5300/5500 czyli odpalić smarta
 
Do góry