Uchwyt do D7000

ernet

Active member
Bez reklam
Witam
Zakupiliśmy z sąsiadem Samsungi 46” D8000 i powiesiliśmy je na wieszakach firmy Dulik & Lauk (na allegro dostępny jeśli się nie mylę pod nazwą WMN2000B). Zestaw śrub (długość) był odpowiedni. Proces instalacji wyjątkowo szybki (wywiercenie 2 dziur w ścianach).
Jedyne obawy jakie mieliśmy to że wieszak ten jest z plastiku – ale oglądając uchwyty przykręcone do ścian wyglądało to na tyle solidnie że podjęliśmy ryzyko zawieszania :-D.
Konkludując – telewizory powieszone na ścianach wyglądają bardzo dobrze i a mocowanie jest dość solidne. Stosunkowo łatwy jest do nich dostęp (złącza) choć jeśli ktoś chce często podłączać urządzenia USB bezpośrednio do TV – to bez „przedłużacza” USB będzie to kłopotliwe.

Troche czasu mineło.. i co wisi ?:D
Ja kupiłem kilka tygodni ten sam wieszak i z tej samej firmy. Tak samo zamontowałem. Dla mnie super :smile: Instrukcja założęnia wieszaka tu:
http://www.youtube.com/watch?v=yQpQPe6K4MY
 
Ostatnia edycja:

PiasQ

New member
Witam,
podbiję stary już temat :)
Chciałbym zawiesić swojego 46D7000 na ścianie, szukałem wieszaka od Dulik&Lauk, ale jedyne dostępne w Saturnie i Media Markt są do odbioru tylko na południu Polski, a ja niestety z trójmiasta ;). Czy może ktoś polecić jakiś dobry wieszak do tego TV?
Znalazłem takie propozycje:
Uchwyt TV linka, wieszak, 30-55 SLIM, wytrzymały! (3529166700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
WIESZAK UCHWYT DO TELEWIZORA SLIM FLAT LM4-55A 55' (3534686353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Uchwyt Wieszak Plazma LCD LED 3D Megapłaski SHARP (3559054306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Coś z tego byście polecili?
Z góry dzięki.
 
Do góry