TV tylko pod konsole co wybraĆ?

valnek

New member
Witam serdecznie. Chciałem się pozbyć starego telewizora ponieważ nie mogę wyciągnąć potencjału drzemiącego w PS3 dlatego zacząłem się rozglądać za czymś innym. Użytkuję telewizor do 70-60% filmy - 30-40% gry.
W oko wpadł mi Panasonic TX-P42G10E ale nie wiem jak plazma będzie się sprawdzać dla moich potrzeb?

1.Jakie masz warunki - wielkość pokoju ? pokój 20m
2.jaki sygnał ? jak w temacie 100% PS3
3.Preferowana wielkość matrycy ? 40-42"
4.jaka odległość od ekranu ? 2,8-3m
5.jaka klasa cenowa? 3000-3500 zł
6.więcej oglądasz w dzień czy w nocy? po pracy czyli po 17-23
7.przy włączonym świetle czy bez światła? raczej bez - jedynie jakaś słaba lampka
8.jakie masz nasłonecznienie pokoju ? nasłonecznienie pokoju i całego mieszkania jest duże
9.ile osób zasiada przed telewizorem? 1
10.Jaki masz ulubiony program? nie oglądam tv
11.jaki masz telewizor? 2 letni samsung 32"
12.Ma stać czy wisieć? stać - nie wykluczam, że kiedyś zawiśnie :)

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam.
 

valnek

New member
no właśnie byłem już prawie przekonany do tego panasonica a jednak im dłużej czytam o efektach po klatkowych to mniej wiem co wybrać:-(
 

kapsell

New member
Bez reklam
jvc gry

Masz duzo swiatla to plazma i ekrany blyszczace odpadaja. Polecam jvc dv1bu, mialem na prezentacji w domu, podpinalem pod xboxa360 i bylo miodzio. Bierz 47 cali z ps3 czyli jakosci hd i full hd sygnal to zyleta, ja mam 47 cali z sygnalem hd ogladam z 1,5 - 2 m.
 

valnek

New member
Wybór padł na LCD :) budżet też się zwiększył do ok 4tys. :D

właściwie ciekawie się prezentują wspomniany wyżej
JVS LT-42DV1 BU vs Sharp LE 700E
warto jeszcze nad czymś pomyśleć?
 

kapsell

New member
Bez reklam
xbox360

Powiek ci krotko, mialem tego jvc i gralem na xboxie360, Forza Motrosrorm 3 czy Modern Warfare 2 - i gwarantuje ci ze bedziesz miaj oczy kwadratowe ze zdziwienia - obraz zyleta!

Nie wnikaj i bierz.
 

valnek

New member
JVC 46 kusi, ale cena ze skapca to jednak oscyluje ok 4900 co dość mocno przekracza budżet ;) nie mówię, że jest to nie osiągalna kwota ale czy nie ma czegoś porównywalnego taniej np TOshiba 46XV635 ? Tak trochę chcę się utwierdzić ze 9 stówek dodatkowych to będzie idealne rozwiązanie :) i za 2 lata nie zmienię :)
 
Do góry