TV Toshiba 40TL838 - model 3D który w klasie cenowej przyniesie wiele radości - test

wasylhh

New member
Bez reklam
Witam
I co kolego, sprzedałeś? Jeżeli tak to pochwal się co kupiłeś w zamian i jak to wygląda w porównaniu z WL838. A tak w ogóle to jakoś ostatnio nie ma narzekań na "paskoszarpanie", czyżby soft Z rozwiazał problemy u większości użytkowników?

Tak sprzedalem. Kupilem philipsa pfl5507k i mimo to ze cena.philipsa taka sama jak toshiby to wydaje sie ze philips jest kilka klas wyzszy.
 

fatis

New member
A powiedzcie mi co daje opcja Active vision. Ja od początku nie mam żadnych problemów z tv ale nie widzę większych różnic podczas zmian trybów Active vision.
 

paeru

New member
Bez reklam
Active Vision to ustawienia odświeżania. Różnice widać w dynamicznych ruchach - jeśli rwie, to znaczy że klatek jest za dużo (złe do zwykłych filmów i seriali), znowuż dobrze będzie się sprawdzało w sporcie.
 

fatis

New member
Czyli do scen dynamicznych powinno się ustawiać wysoki a do mody na sukces niski ??

Active Vision to ustawienia odświeżania. Różnice widać w dynamicznych ruchach - jeśli rwie, to znaczy że klatek jest za dużo (złe do zwykłych filmów i seriali), znowuż dobrze będzie się sprawdzało w sporcie.
 

paeru

New member
Bez reklam
Generalnie tak, ale w praktyce wygląda to różnie. Poza tym dużo zależy też od sygnału, jego bitrate'u itd. Najlepiej ustawić tak, żeby było dobrze :)
 

kirud

New member
Witam
Posiadam ten tv od 3 miesięcy nie mogę narzekać ,ale mam jedno pytanie.
Mieszkam na południu Polski i nie mogę odbierać kanałów Czeskich.
Czy TL838 nie ma mpg2.
 

pioczel

New member
Witam
Posiadam ten tv od 3 miesięcy nie mogę narzekać ,ale mam jedno pytanie.
Mieszkam na południu Polski i nie mogę odbierać kanałów Czeskich.
Czy TL838 nie ma mpg2.
mieszkam w Zabrzu i mam dużo czeskich kanałów chyba z 16 --jeden warunek -antena na dachu musi być bo na pokojowej to nie ma szans
 

kirud

New member
mieszkam w Zabrzu i mam dużo czeskich kanałów chyba z 16 --jeden warunek -antena na dachu musi być bo na pokojowej to nie ma szans




[FONT=&quot]Ja mieszkam w Dąbrowie Górniczej antenę mam na dachu i nie odbiera może dlatego że nie wgrałem nowego softa .A u ciebie przed aktualizacją też łapało Czechy . Na starym TV odbierałem Czechy na [/FONT][FONT=&quot]tym[/FONT][FONT=&quot] tylko 22 kanały polskie.[/FONT]
 

Roberto79

New member
Witam. Czy nowy soft do tl838 rozwiązuje problem tych czarnych linii. Jeżeli nie czy reklamujecie swoje tośki, czy czekacie na właściwy soft który wyeliminuje wadę. Ciekawe jak to teatu czarnych linii i szarpania obrazu podchodzi serwis toshiby.
 

slabo555

New member
Witam jestem tutaj nowy i mam pytanie prośbę do osób znających sie na.tym posiadam toshibe 40tl868 i czy jest możliwość wygrania sorry żeby przez usb"media player" lo sie włączyć 3d . Skad to wziasc i jął do zrobić z góry dziękuję i pozdrawiam
 

slabo555

New member
w informacjach o systemie mam 6.2.29.1 nov 02 2001 - 49.7.22.6
MBOOT Version - 00480288 MFC Version: 240226 gdy chce wziasc w tv aktualizacje przez internet pokazuje ze aktualizacja jest nie dostepna prosze bardzo o pomoc
 

kuncio

New member
witam, dzisiaj stałem się posiadaczem telewizora toshiba 40 tl838, mam dwa problemy mianowicie:
1. Podlączyłem tv do routera za pomocą kabla, po wejściu w network media player widzi mi komputer, kiedy wchodzę w niego wyskakuje mi brak odpowiednich plików multimetialnych. Co zrobić aby odtworzyć film z komputera na tv?
2. Załączam Youtube, wyświetla się napis "YOU TUBE", czekam ok. 10 minut i nic się nie dzieje, zawiesza się na tym napisie.
Bardzo proszę o pomoc.
 
Do góry