TV Philips Performance 43PUS7334 - Recenzja | Test | Opinie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski masz specjalny pakiet.
Napisz proszę na PW - podam Ci ofertę dla niebieskich.
I masz wówczas dodatkowo pakiet gratisów.
Jaki masz teraz telewizor ?
 

Bart69

New member
Witam. Od kilku dni jest posiadaczem tego modelu TV. Mam kłopot z odtwarzaniem filmów z pandrive bądź dysku zewnętrznego. Otóż po około godzinie oglądania filmu wywala z odtwarzacza do folderu z filmem. Dzieje się to przy fimach w jakości 4k. Filmy 1080p działają bez zarzutu. Jest na to jakaś rada ?

Pozdrawiam.
 

Warson

New member
Witam. Od kilku dni jest posiadaczem tego modelu TV. Mam kłopot z odtwarzaniem filmów z pandrive bądź dysku zewnętrznego. Otóż po około godzinie oglądania filmu wywala z odtwarzacza do folderu z filmem. Dzieje się to przy fimach w jakości 4k. Filmy 1080p działają bez zarzutu. Jest na to jakaś rada ?

Pozdrawiam.

Świetnie że to napisałeś bo dziś byłem podłączac dysk w sklepie bo sam chce kupić ten tv i na modelu 70calowym zacina niemiłosiernie, natomiast na każdym innym format 4k bez problemu.
Co do twojego pytania próbowałeś odpalać ten film w MX Player albo w VLC?

Jak filmy 4k z YouTube są jakieś ścinki czy wszystko działa bez zarzutu? Jak w tym TV upłynniacze ekranu? Jest migotanie ekranu czy to zupełnie inna półka?
 

kriswas

Member
Bez reklam
Aktualizacja

Pojawiła się aktualizacja firmware do 43"PUS7334/12, ja aktualizowałem online z pilota, wszystko ok! Podejrzewam, że cała rodzina 7000 jest objęta aktualizacją.


 
Ostatnia edycja:

kriswas

Member
Bez reklam
Witam. Od kilku dni jest posiadaczem tego modelu TV. Mam kłopot z odtwarzaniem filmów z pandrive bądź dysku zewnętrznego. Otóż po około godzinie oglądania filmu wywala z odtwarzacza do folderu z filmem. Dzieje się to przy fimach w jakości 4k. Filmy 1080p działają bez zarzutu. Jest na to jakaś rada ?

Pozdrawiam.


A kolego pofatygowałeś się i zaktualizowałeś firmware (oprogramowanie)? Jeżeli nie to nie siej propagandy. Jak napisał @kiki, działa wszystko, jak ta Lala :p
A tak BTW, jeżeli ktoś się waha, czy warto, to powiem krótko w tej cenie jest to najlepszy wybór, cena do jakości. Jedyne co mnie wk...wia, to brak połączenia przez Bluetooth ze słuchawkami z górnej półki, nie mam pojęcia dlaczego Philips nie reaguje na powyższe. Kiki, jak masz do nich dostęp, to wspomnij o tym problemie. Ja już do nich nie mam siły.


@Liter1979
Ja po zakupie również narzekałem na jakość obrazu, ale po kilku miesiącach SAM! doszedłem do takich ustawień, że w tej chwili kopara opada. Dlatego polecam cierpliwe ustawianie parametrów pod siebie, a nie jęczenie o ustawienia, co i tak nie ma większego sensu (indywidualizm matryc jest bardzo duży, sąsiad ma ten sam model i u niego jest zupełnie inaczej).
 

sobchuck

New member
Cześć, od kilku dni przeglądam forum, dzięki Waszym postom wiem, że będę chiała kupić ten tv (50PUS7334). Kiki, stąd moje pytanie, czy masz jeszcze ten model w swojej ofercie i ewentualnie jak ona się przedstawia?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest dostępny od ręki dla niebieskich członków forum i to z pakietem specjalnym o wartości 500 zł. Jak zamówisz jutro, to jeszcze we wtorek powinnaś mieć w domu. Cena 2050 zł z pakietem.
Masz też w cenie specjalnej 50PUIS8804 też z pakietem.
 

sobchuck

New member
Ok, porównam sobie jeszcze z tym modelem. Jeśli można wiedzieć to na czym polega pakiet specjalny, albo gdzie mogę poczytać o korzyściach z bycia niebieskim? I uprzedzam, że interesują mnie raty, najlepiej 0% (jeśli istnieje taka możliwość). Jak już tak wypytuje to jaka będzie cena modelu 50PUIS8804? Jak się zdecyduje to na spokojnie, po Nowym Roku się odezwę. Z góry dziękuję za odpowiedź
 

Warson

New member
Ja zakupiłem wersje 70 Cali. Oglądałem w sklepie podłączałem pod siebie dysk HDD, wszystko śmiga, zobaczymy jak te bonusy i kalibracja od Kiki. Czekam na dostawę, już stukam nogami doczekać się nie mogę :) Jak otrzymam dam znać jak pierwsze moje własne wrażenia :) pozdro.
 
Do góry