TV Philips 32PFL9705H

accu

New member
Bez reklam
Witam. Trzeba wejść pilotem do menu głównego i kliknąć ikonkę: dodaj urządzenie , wpisać nowe urządzenie np.komputer.W menu powstaje nowa ikonka: komputer.Podobnie jest z dvd. Wpisujesz dvd i w menu głównym pojawia się ikonka :dvd. Natomiast gdy podłączone urządzenie (np, dvd) wyposażone jest w funkcję EasyLink , funkcja ta umożliwia odtwarzanie jednym przyciskiem. Wkładasz płytę do dvd i naciskasz play na dvd. Telewizor włącza się z trybu gotowości i rozpocznie odtwarzanie płyty.
Jeżeli urządzenie (np.dvd) nie jest wyposażone w funkcję EasyLink , lub nie jest podłączone za pomocą przewodu HDMI należy dodać je ręcznie korzystając z opcji : dodaj urządzenie w menu głównym>dodaj urządzenie i naciskasz ok. Na ekranie telewizora wyświetli się prośba o wybranie urządzenia i złącza do którego urządzenie zostało podłączone.Urządzenie (np.dvd i jego funkcje) zostaną dodane do menu głównego.
Za pomocą pilota telewizora można sterować urządzeniem , jeśli zostało ono podłączone do złącza HDMI i jest wyposażone w funkcję EasyLink. Aktywność urządzeń wyposażonych w funkcję EasyLink jest automatycznie wyświetlana w menu głównym telewizora. Funkcja EasyLink w telewizorze jest domyślnie włączona.Ja swojego laptopa mam od czasu do czasu połączonego za pomocą kabla HDMI do telewizora i obraz przesyłany z lapka do tv jest bardzo dobry.Natomiast , mam czasem kłopoty z połączeniem z internetem,ale jak się zdołam połączyć to przeglądarka Opera jaką obsługuje ten telewizor oferuje wiele przyjemności. --Urządzenia wyposażone w funkcję EasyLink to oczywiście produkty firmy Philips.
Pozdrawiam , :)
 
Ostatnia edycja:

rafamaja

New member
Witam. Trzeba wejść pilotem do menu głównego i kliknąć ikonkę: dodaj urządzenie , wpisać nowe urządzenie np.komputer.W menu powstaje nowa ikonka: komputer.Podobnie jest z dvd. Wpisujesz dvd i w menu głównym pojawia się ikonka :dvd. Natomiast gdy podłączone urządzenie (np, dvd) wyposażone jest w funkcję EasyLink , funkcja ta umożliwia odtwarzanie jednym przyciskiem. Wkładasz płytę do dvd i naciskasz play na dvd. Telewizor włącza się z trybu gotowości i rozpocznie odtwarzanie płyty.
Jeżeli urządzenie (np.dvd) nie jest wyposażone w funkcję EasyLink , lub nie jest podłączone za pomocą przewodu HDMI należy dodać je ręcznie korzystając z opcji : dodaj urządzenie w menu głównym>dodaj urządzenie i naciskasz ok. Na ekranie telewizora wyświetli się prośba o wybranie urządzenia i złącza do którego urządzenie zostało podłączone.Urządzenie (np.dvd i jego funkcje) zostaną dodane do menu głównego.
Za pomocą pilota telewizora można sterować urządzeniem , jeśli zostało ono podłączone do złącza HDMI i jest wyposażone w funkcję EasyLink. Aktywność urządzeń wyposażonych w funkcję EasyLink jest automatycznie wyświetlana w menu głównym telewizora. Funkcja EasyLink w telewizorze jest domyślnie włączona.Ja swojego laptopa mam od czasu do czasu połączonego za pomocą kabla HDMI do telewizora i obraz przesyłany z lapka do tv jest bardzo dobry.Natomiast , mam czasem kłopoty z połączeniem z internetem,ale jak się zdołam połączyć to przeglądarka Opera jaką obsługuje ten telewizor oferuje wiele przyjemności. --Urządzenia wyposażone w funkcję EasyLink to oczywiście produkty firmy Philips.
Pozdrawiam , :)
Czyli w praktyce gdy podłącze po hdmi tuner sat i pc...jak to będzie wyglądało... podejrzewam, że nie ma w nich Easy link.
oglądam sat i będę chciał przesiąść się na pc, wszystko z pozycji pilota da się załatwić?
Nie ma automatycznej zmiany źródła sygnału:(
R.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.Gdy dodasz do menu głównego odbiornik Tv sat, w menu głównym pojawi się ikonka pod nazwą "odbiornik Tv sat" na stałe , którą oczywiście jak będziesz chciał można z menu głównego usunąć.Poszczególne stacje telewizyjne przełączasz pilotem tunera. Jak dodasz do menu głównego dvd - w menu głównym pilota pojawi się ikonka "odtwarzacz dvd" , dodasz odbiornik cyfrowy HD - w menu głównym pojawi się ikonka " odbiornik cyfrowy HD " .:eek:k:
Pozdrawiam , :)
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam. Za pomocą pilota zdalnego sterowania telewizora można sterować urządzeniem , jeśli zostało ono podłączone do złącza HDMI i jest wyposażone w funkcję EasyLink (HDMI-CEC).Po dodaniu podłączonego urządzenia do menu głównego można łatwo je wybrać , naciskając przycisk menu głównego ikonki (domu) w celu jego otwarcia , a następnie wybierasz urządzenie lub jego funkcję i naciskasz przycisk OK . Upewnij się , że urządzenie jest włączone.

Pozdrawiam , :)
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam.Jeszcze dopisuję , że jeśli podłączane urządzenie jest wyposażone w funkcję EasyLink (HDMI-CEC) , może zostać automatycznie dodane do menu głównego telewizora.Pilot zdalnego sterowania telewizora może obsługiwać podłączone urządzenie.Urządzenie musi być wyposażone w funkcję EasyLink(HDMI-CEC) , która powinna być włączona.Urządzenie musi być połączone z telewizorem za pomocą przewodu HDMI. Aby obsługiwać tego typu urządzenie za pomocą pilota telewizora, trzeba wybrać urządzenie (lub jego funkcję) w menu głównym(ikonka domek) i nacisnąć przycisk OK. Polecenia wszystkich przycisków z wyjątkiem przycisku(ikonka domek), będą przekazywane do urządzenia.Jeśli potrzebnego przycisku nie ma na pilocie telewizora , możesz wyświetlić dodatkowe przyciski na ekranie , korzystając z opcji "Pokaż pilota".Aby wyświetlić przyciski urządzenia na ekranie naciśnij przycisk "Opcje" i wybierz opcję "Pokaż pilota". Wybierz potrzebny przycisk i naciśnij przycisk OK.Pokaże się ekran z 7 ikonkami, które symbolizują :
1 Menu główne
2 Menu konfiguracji
3 Menu płyty (zawartość płyty )
4 Menu podręczne
5 Menu opcji
6 Przewodnik telewizyjny
7 Wybór nośnika.
Aby ukryć przyciski zdalnego sterowania urządzenia , naciśnij przycisk :Wstecz.:eek:k:
Pozdrawiam , :)
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.Nie ma PIP. Chyba , że ukryte w menu serwisowym, ale myślę że nie ma, bo raczej producent pochwalił by się tą funkcją.Nie można wyświetlać obrazu z dwóch źródeł na 2 połówkach ekranu.
Natomiast można wyświetlić obok siebie kanał telewizyjny i teletekst , naciskając przycisk na pilocie telewizora :menu opcje i wybierając opcję "Podwójny obraz".Wybieramy opcję "Pełny obraz" , aby powrócić do trybu pełnoekranowego.:eek:k:
Pozdrawiam , :)
 
Ostatnia edycja:

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Dotarł do mnie dziś ten tv i jestem ZSZOKOWANY jakością samego obrazu jak też ZAŁAMANY bo z tv coś nie gra :(((. Podłączone mam ps3 po HDMI 1080p i wygląda to tak że działa wszystko tak gdzieś z minute a zaraz potem w momencie np przechodzenia się po opcjach ps3 obraz ZNIKA(jest cały czarny) i pojawia się po 10 sekundach i tak w kułko, tak samo w grach. Panowie, co to może być ? Na innych tv ten sam zestaw ps3 i ten sam kabel idzie w 1080p bez problemu ale może jednak to kabel bo w sumie nowy nie jest ? Myślałem może że aktualizacja oprogramowania coś da ale też lipa, po zaktualizowaniu przez internet w opcjach tv nic nie pomogło. TV kupiłem w internetowym EURO RTV AGD ale że mają blisko sklep to chyba dało by rade im to podrzucić ale być może jest na to rozwiązanie bez oddawania na gwarancje ? Ktoś z tym tv protestował by ps3, czy też takie kwiatki występują :(, ja już nie wiem co to może być a bez wyeliminowania tego problemu na ps3 nie da się za wiele zrobić

accu - doczytałem ze masz podobny problem ale przy przełączaniu kanałów, pisałeś że wyszedł nowszy soft naprawiający podobno tamten problem, a jak tamten to i może mój. Moje już zaktualizowane oprogramowanie przez opcje tv to q5551-0.75.13.54 i pisze że już nie ma nowszego w opcjach gdy wezmę na szukanie, .. być może jest gdzieś dostępne poprawione ?
 
Ostatnia edycja:

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Problemu nie rozwiązał najnowszy software dostępny na stronie philipsa a który miał to rozwiązywać, teraz to już mogę z czystym sumieniem powiedzieć że ten tv jak żaden inny jest nie wypałem, co zauważyłem to fakt że jak się oglada film to tego tak nie widać natomiast w czasie gry na ps3 czy PC jest widoczne po ok 5-30 min gry (to tak jak by się te diody może przegrzewały i świrowały bo widać czasami bardzo dziwne podświetlania obrazu) obraz regularnie się włącza i wyłącza a czasami też pojawiają sie jakieś obrazy szczątkowe i inne artefakty (zaznaczam że tego tak nie widać w czasie oglądania filmu więc osoby co oglądają same filmy niech sprawdzą konsole, może ich egz tez świruje ). Bardzo proszę o pomoc, co mogę zrobić w tym momencie ? wczoraj został dostarczony a sklep to rtv agd (przez internetowy oddział) czyli jeśli była to umowa zawarta na odległość to teoretycznie przysługuje mi możliwość zwrotu. Przeprowadzał ktoś taki zwrot ? co trzeba napisać, zrobić ?

edit tv wysłany, zobaczymy jak to się skończy bo jeszcze nigdy takich rzeczy nie robiłem, teraz jest tyle tych praw że o wszystko mogą się doczepić, słyszałem że nawet o sam fakt iż tv był już raz włączony.
 
Ostatnia edycja:

pawel86ck

New member
Śledzę wątek avforums tego modelu i również czytałem głosy użytkowników o artefaktach czy psuciu się tego telewizora. Chyba jednak rozejrzę się za innym modelem
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
YouTube - DSCF4376.avi

tutaj zamieszczam link do filmu ilustrującego problem, źródło sygnału w tym przypadku PC z filmem DVD szeregowiec Ryan. Już na początku widać czarny ekran (dźwięk utwierdza że powinien być obraz), i tak co kilka, kilkanaście sekund będzie się cykl powtarza... obraz... nie ma obrazu. Czy na tym forum istnieje jakaś osoba która podłączyła ten TV do źródła 1080p spędzając przynajmniej godzinę na włączonym sygnale i gdzie takie kwiatki pokazane w moim filmie nie występują ? Obrazu lepszego nie ma na innych LCDkach, to jest przepaść, więc jeśli to była by wada tylko mojego modelu to po prostu wymienił bym go na inny egz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry