TV Philips 32PFL9705H

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
PETARDA, LED 32 cale z lokalnym wygaszaniem !!! Przecież to będzie idealny TV dla osób które oczekują 32 cali, być może przeskoczy cene 5 tysięcy zł ale i tak go wezmę, nareszcie jakiś dobry 32 calak.

32 "9705, 1399 euro, - W Niemczech dostępne na 3/4 tygodniu maja

TV Philips 32PFL9705H prezentacji

- 81 cm ekran

- Podświetlenie LED (LED Pro - Lokalne ściemniania)

- Zgodność 3D

- 200 Hz kompensacji ruchu

- Net TV (za dostęp do treści online)

- Oświetlenie Ambilight Spectra Mood 3

- HDTV 1080p

- Kontrast: 5000000:1

- Technologia Perfect Natural Motion

- Perfect Pixel HD Engine

- 3 wejścia HDMI 1.3

- 1 HDMI 1.4

- Ta jednostka otrzymała "European oznakowania ekologicznego"

- Głośniki: 2 x 10 W

- WiFi Ready

- Net TV (za dostęp do treści online)

- Zgodność ze standardem DLNA 1.5

- Dwa porty USB 2.0
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja biorę go na bank ale jak się okazało dopiero jak do PL przyjadę, trafiła mi się możliwość praktyk za granicą i nie będzie mnie 4 miesiące a jeśli telewizorek ma z ceny spaść to wolę poczekać z kupnem do przyjazdu, przez te kilka dni nie nacieszył bym się dużo a może do 4,5 tyś spadnie przez ten okres.
Z tego co wyczytałem obraz podobno faktycznie polepszyli względem 9704, poprawa obróbki SD,HD, prawie nie do zauważenia (d)efekt halo i wzorowa redukcja cloudingu:D
 

Jump

New member
Telewizor wypas, mi.in. pierwsze 32 cale z Ambilight Spectra 3, jednak Philips wycofał się z 3D w tym modelu...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale czerń jest rewelacyjna.
Jeszcze nigdy nie widziałem w LCD takiej czerni. Właśnie go testujemy.
Czerń jest lepsza niż w najnowszych plazmach.
Kolory - cudeńko.
Znów problem z efektem - haloo.
Rewelacyjne wyposażenie, super menu .
 

Hartson

New member
Bez reklam
ale czerń jest rewelacyjna.
Jeszcze nigdy nie widziałem w LCD takiej czerni. Właśnie go testujemy.
Czerń jest lepsza niż w najnowszych plazmach.
Kolory - cudeńko.
Znów problem z efektem - haloo.
Rewelacyjne wyposażenie, super menu .

Tylko dlaczego nie chcą go zrobić w wielkości 52".
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tego nie wiem. Pytałem ale nasi w Philipsie też nie wiedzą .
Ma być 40 i 46 ".
Ale na targach w Berlinie będzie wiadomo.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam.Jest bardzo dobrze.Łatwo ustawić poszczególne parametry ,tylko trzeba przyzwyczaić się do nowego pilota Philipsa, do jego menu i podmenu.Jest po prostu mniej klawiszy w stosunku do pilota serii 9704.
 

rafamaja

New member
Dzięki za odpowiedź... Muszę kupić jakieś 32 cale. Najlepiej ledowy , co by go na ścianę dać. Ma być też jako monitor.

Przez weekend miałem w domu sony EX 700, ale jakość obrazu na kanałach SD to tragedia. z 1 metra nie dało się oglądać. Proszę jak możesz, powiedz coś więcej o tym philipsie. Podświetlenie jest równomierne? Czy na słabym sygnale widać jakieś obwódki, rozmycia, ringi ?? itp...
R.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam. Podświetlenie jest równomierne, jak dotąd nie mam zastrzeżeń.Mam dobry sygnał na kanałach SD i do obrazu nie mogę się przyczepić.Występuje jak we wszystkich telewizorach lcd full led Philipsa efekt "halo",ale nie ma telewizorów bez wad, a ten model telewizora jest godny polecenia,znakomita czerń i plastyczne kolory można sobie ustawić na tym telewizorku bez żadnych specjalnych urządzeń kalibracyjnych.Wadą tego modelu jest jego wysoka cena.Lada dzień ukaże się na stronie fullhd.gr test tego telewizorka.Dotąd na tej stronie już pojawił się dwu-częściowy przed - test z bogatą dokumentacją zdjęciową,polecam zobaczyć tę stronę http://fullhd.gr/
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Obwódka dookoła obiektu najkrócej mówiąc.Związane jest to z systemem podświetlenia ilości stref led.Wielu użytkowników w ogóle tego efektu nie zauważy, traktując ten efekt jako poświatę.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam. Ja testuję telewizorek 32"PFL9705H na co dzień.
Myślę , że test telewizora firmy Philips 32PFL9705H/12 ukaże się na forum po IFA Berlin 2010r. we wrześniu.
Pozdrawiam,:)
 
Ostatnia edycja:

rafamaja

New member
Obwódka dookoła obiektu najkrócej mówiąc.Związane jest to z systemem podświetlenia ilości stref led.Wielu użytkowników w ogóle tego efektu nie zauważy, traktując ten efekt jako poświatę.
Czy ten efekt halo dotyczy podświetlenia krawędziowego czy pełnego również.... miałem przez 3 dni sony ex700 (krawędziowe) i jeśli to ta obwódka, o której piszej.. to oglądanie z odległości 1 metra było nie do zaakceptowania.
R.
 

accu

New member
Bez reklam
:)Witam. Efekt halo jest jednym z problemów z podświetlenia led .Jest to szaroniebieska poświata wokół podświetlanych elementów obrazu na czarnym tle. Podświetlenie led z funkcją sterowania dynamicznego ( local dimming ) dzięki podziałowi na dużą ilość stref wyzbywa się wady klasycznego podświetlenia dynamicznego.Efekt halo widoczny jest gdy patrzymy pod kątem na obraz w zaciemnionym pomieszczeniu.Im kąt jest większy tym wyciek światła jest widoczniejszy. Patrząc na wprost na obraz efekt halo jest najmniejszy ale występuje tylko w niektórych scenach(sytuacjach).Jeżeli wokół małych obiektów ma nie powstawać szaroniebieskie "halo" to liczba aktywnie kontrolowanych stref musi być bardzo duża. W skrócie, efekt halo to nie idealne odwzorowanie czerni wokół niewielkich obiektów na ekranie wyświetlacza.Aby było idealnie potrzebna by była ilość 6200000 diod za każdym pikselem co jest możliwe tylko teoretycznie.
Pozdrawiam.
 
Do góry