TV OLED Philips 55OLED804/12 - Recenzja | Test | Opinie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie prawda, że tylko Philips.
Philips razem z Google pracują na tym.
Pisaliśmy o tym -update będzie na dniach.
 

akustyk

New member
Nie prawda, że tylko Philips.
Philips razem z Google pracują na tym.
Pisaliśmy o tym -update będzie na dniach.

Ok masz racje, że pracuje więcej firm. Problem musi być bardzo trudny bo od ponad 2 tygodni nic się nie zmienia... naprawdę strzał w stopę :(
 
Ostatnia edycja:

akustyk

New member
Ja oceniam ogólny problem. Nie piszę, że winny jest Philips. Co ciekawe... tych samych chipów używa Sony w swoich TV i tam ten problem nie wystąpił. Ciekawe... mówię, że ogólnie słabo to wygląda marketingowo a Philips niestety zbiera największy baty :(
 

tiroy

New member
Być może aktualizacje do Sony jeszcze nie zostały wypuszczone. Być może w ogóle nie zostaną po wpadce na Philipsach...
 

Sp@yek

New member
Konsola

Witam. Bezpieczne jest granie na tv oled 804?Chcę podłączyć konsolę ,ale mam obawy co do wypaleń.Ktoś używa oleda do grania?Te wypalenia podczas grania to fakt czy mit?
 

akustyk

New member
Ja używam od roku częściowo do grania na ps4. Panel był po zakupie profesjonalnie skalibrowany, co podobno nie jest bez znaczenia, jeśli chodzi o wypalenia. Kwestia ustawień np. kontrastu. Zrobiłem przed chwilą test plansz z kolorami. Czysto jak łza. Jestem bardzo zadowolony z tego TV.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Ja używam od roku częściowo do grania na ps4. Panel był po zakupie profesjonalnie skalibrowany, co podobno nie jest bez znaczenia, jeśli chodzi o wypalenia. Kwestia ustawień np. kontrastu. Zrobiłem przed chwilą test plansz z kolorami. Czysto jak łza. Jestem bardzo zadowolony z tego TV.
Utrzymując taki stan za 2-3 lata będzie jeszcze większe zadowolenie, po następnych pięciu to już zachwyt:eek:k:.
 

Sp@yek

New member
Sp@yek - a długo masz już ten telewizor ?

@Kiki telewizor kupiłem od Ciebie we wrześniu 2019.
Raczej sobie odpuszczę granie na oledzie.A są telewizory 32-40 cali z hdmi 2.1,niskim input lagiem,4k,120 Hz?Mam nową konsolę xbox series i szukam pod niego telewizor lub monitor.
Nie znam się na tym może koledzy pomogą;)
 

ShortyPL

New member
Hej koledzy i koleżanki!

Posiadam model 55oled854, czy nie macie problemu z przesyłaniem dzwieku do amplitunera podczas ogladania Netflix? W ustawieniach mam zaznaczone wielokanałowy (obejscie) / wielokonałowy lecz na moim amplitunerze Denon AVR 1611 pokazuje iż jest to standart Dolby Digital Plus i dzwiek jest strasznie znieksztalcony. Czy jest możliwość aby uzyskać samo Dolby Digital? Po zmianie ustwien na Stereo (nieskompresowany) dzwiek jest ale to rozumiem emulacja amplitunera syganalu stereo do mulitchannel (słaba dynamika). Macie jakieś pomysły jak z tym sobie poradzić?
 

akustyk

New member
Hej koledzy i koleżanki!

Posiadam model 55oled854, czy nie macie problemu z przesyłaniem dzwieku do amplitunera podczas ogladania Netflix? W ustawieniach mam zaznaczone wielokanałowy (obejscie) / wielokonałowy lecz na moim amplitunerze Denon AVR 1611 pokazuje iż jest to standart Dolby Digital Plus i dzwiek jest strasznie znieksztalcony. Czy jest możliwość aby uzyskać samo Dolby Digital? Po zmianie ustwien na Stereo (nieskompresowany) dzwiek jest ale to rozumiem emulacja amplitunera syganalu stereo do mulitchannel (słaba dynamika). Macie jakieś pomysły jak z tym sobie poradzić?

Mam tak jak napisałeś podłączone. Na moim Onkyo 818 też mam info DD+ ale dźwięk jest OK. Może coś z kablem HDMI?
 
Do góry