TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

drstanley

New member
Dzień dobry! Czy Wasze TV odtwarzają bez problemu pliki .mkv 2160p? Jestem trochę zawiedziony, że mój 65OLED803 bardzo się zacina podczas ich odtwarzania (zarówno z USB jak i DLNA) na wbudowanym, własnym odtwarzaczu. Zainstalowałem na Android TV, VLC Playera ze sklepu Googla i z VLC Playera idzie płynnie, ale z kolei nie obsługuje dźwięku 5.1 :( Jak się nie obrócić du..a z tyłu...
 

Malediwyps

New member
Ja mam OLEDa 55 cali i u mnie odtwarza te pliki ale też bez dźwięku 5.1. Mam TV podłączone do kina domowego 9.1. kablem optycznym i niestety dźwięk z TV idzie tylko stereo...
 

kuber

New member
Niebieski piksel

Cześć,

od jakiegoś czasu zauważyłem, że w moim tv jeden z pikseli "zawiesił się" i świeci na niebiesko. Co prawda nie widać go, jak leci film na pelnym ekranie, ale gdy już są ciemne sceny lub, gdy film jest przyciety czarnymi pasami z góry i z dołu to już niestety go widać i trochę mnie to drażni. Czy taki piksel kwalifikuje się pod gwarancję?
 

dareksu

New member
witajcie,
zrobiłem dzisiaj zgłoszenie serwisowe odnośnie wypalenia ekranu. Ślady widoczne są na kolorach niebieski, czerwony i zielony. Na białym czasem widać pasy w tych miejscach. W załączeniu zdjęcia...
pytanie czy na coś szczególnego mam zwrócić uwagę w kontakcie z serwisem philpsa? czy przyjmują to z honorem na klatę?
 

Attachments

  • czerwony.jpg
    czerwony.jpg
    181,7 KB · Wyś: 43
  • zielony.jpg
    zielony.jpg
    142,1 KB · Wyś: 36
  • niebieski.jpg
    niebieski.jpg
    151,9 KB · Wyś: 40

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wymienią Ci bez problemów.
Odezwij się po wymianie dostaniesz dodatkowe informacje żeby Ci się nie wypalał.
 

piekar.p

New member
Ja mam coś takiego ,tv ma 4 lata,około rok temu zgłosiłem i nie zostało uznane. Przymierzam się do wymiany tv.
69172f497e4a255beb540702a69f800b.jpg


Wysłane z mojego SM-T585 przy użyciu Tapatalka
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Zbojkotować tego Philipsa i nic nie kupować, za to jak te holenderskie małpy atakują Polskę w Euro-Parlamencie i jak traktują w swoim kraju Polaków!
 

Malediwyps

New member
witajcie,
zrobiłem dzisiaj zgłoszenie serwisowe odnośnie wypalenia ekranu. Ślady widoczne są na kolorach niebieski, czerwony i zielony. Na białym czasem widać pasy w tych miejscach. W załączeniu zdjęcia...
pytanie czy na coś szczególnego mam zwrócić uwagę w kontakcie z serwisem philpsa? czy przyjmują to z honorem na klatę?
Ja swój TV pierwszy raz reklamowałem z tego samego powodu wiosną i wymieniono mi ekran bez żadnych problemów. Niestety po ok pół roku znowu miałem wypalone pasy i przy ponownej reklamacji przyjechał serwisant, zrobił zdjęcia i odjechała a kilka dni póxniej dostałem odpowiedź, że to wina niewłaściwego użytkowania. Po rozmowie z rzecznikiem praw konsumenta, który zdecydowanie przyznał, że należy mi się ponowna wymiana ekranu sprawę on przejął i obecnie czekam na odpowiedź.
 

dareksu

New member
Mój już zabrany przez serwisanta, zrobił zdjęcia i powiedział że mam szczęście że kupiłem Philipsa bo inne marki mają w d... klientów i nie wymieniają. Powiedział również że ten jeden raz wymienią ekran, kolejnym razem to nie przejedzie. Ciekaw jestem Twojego przypadku.
 

lukaszzsch

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdzam co jakiś czas wypalenia, teraz też to zrobiłem i to z dużym strachem, bo gwarancja skończyła się przed świetami.

Moja sztuka nie ma najmniejszych nawet śladów wypaleń - a telewizor chodzi non-stop. YouTube, Netflix, mecze piłki nożnej, filmy na plex.

Jedyne o co poprosiłem żonę po zakupie to żeby wyłączała ekran telewizora gdy ma ochotę posłuchać tvn24 przez pół dnia.

Może po prostu należało dobrać rodzaj telewizora do odtwarzanego najczęściej kontentu co powtarza się w większością tematów pt. „Co kupić” od lat?
 

Malediwyps

New member
Powiedział również że ten jeden raz wymienią ekran, kolejnym razem to nie przejedzie.
Mówi, że innych klientów mają w dupie i jednocześnie Ci zapowiada, że wymienią Ci ekran tylko jeden raz bo więcej nie przejdzie??? :) To jest dopiero robienie idioty z klienta... :) Gwarancje masz na dwa lata a nie na "jeden raz"! :)
Może po prostu należało dobrać rodzaj telewizora do odtwarzanego najczęściej kontentu co powtarza się w większością tematów pt. „Co kupić” od lat?
Taaaa... W sumie wystarczyłoby, żeby producent zastrzegł, że oglądanie programów informacyjnych będzie potraktowane jako niewłaściwe użytkowanie wyprodukowanego przez nich telewizora... :)
 
Ostatnia edycja:

mr_roba

Member
Sprawdzam co jakiś czas wypalenia, teraz też to zrobiłem i to z dużym strachem, bo gwarancja skończyła się przed świetami.

Moja sztuka nie ma najmniejszych nawet śladów wypaleń - a telewizor chodzi non-stop. YouTube, Netflix, mecze piłki nożnej, filmy na plex.

Jedyne o co poprosiłem żonę po zakupie to żeby wyłączała ekran telewizora gdy ma ochotę posłuchać tvn24 przez pół dnia.

Może po prostu należało dobrać rodzaj telewizora do odtwarzanego najczęściej kontentu co powtarza się w większością tematów pt. „Co kupić” od lat?


Mam tak samo jak Ty. Gwarancja skończona przed Świetami. Ponad 7 tys. godzin użytkowania, zero wypaleń czy innych defektów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lukaszzsch

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mówi, że innych klientów mają w dupie i jednocześnie Ci zapowiada, że wymienią Ci ekran tylko jeden raz bo więcej nie przejdzie??? :) To jest dopiero robienie idioty z klienta... :) Gwarancje masz na dwa lata a nie na "jeden raz"! :)
Taaaa... W sumie wystarczyłoby, żeby producent zastrzegł, że oglądanie programów informacyjnych będzie potraktowane jako niewłaściwe użytkowanie wyprodukowanego przez nich telewizora... :)


To jest ogólnie znana „wada” tego telewizora przy mnóstwie innych zalet.

Jakoś nie czyta się w internetach o Klientach Ferrari płaczących, że im auto w terenie zawisło. Właśnie dlatego, że decydując się na sportową furę znają jej ograniczenia.

Technologia oled również takie posiada i tyle, jeśli w waszym domu rutyną jest wielogodzinne oglądanie tvn24 każdego dnia to trzeba było wybrać telewizor ledowy, a w jego temacie pisać, że słabo wyświetla czerń i marnie odwzorowuje kolory. Pisałbyś tak?
 
Do góry