TV OLED Philips 55OLED803/12 - recenzja | test | opinie

mr_roba

Member
Przecież napisałem że te działają. Natomiast nie udało mi się płynnie odtworzyć nic z USB/lanu/wifi, mówię o filmach MKV. Sprawdzałem za pomocą VLC/wbudowanego odtwarzacza/kodi (w nim bawiłem się też buforami i nic to nie dało) nieważne czy film wielkości 30 GB czy 80, różne pliki różne filmy i efekt ten sam. Tnie i już.


To przepraszam, źle zrozumiałem. Przez święta protestuje odtwarzanie ze źródeł zewnętrznych. Z innej strony, mając dostęp do tych serwisów nie za bardzo widzę potrzebę korzystania z innych źródeł - ale to się może zmienić. Fakt, że przy odtwarzaniu materiałów 4K system zwalnia. Ale tylko wtedy.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

mr_roba

Member
Ja polecam jednak ograniczyć procesy w tle do 3. Wtedy Androdid z czasem tak nie muli.



Dokładnie. Ponad to odinstalować wszystko czego nie używamy. Wtedy jest dużo lepiej. Ponad to nigdy nie oczekiwałem, że TV będzie na Androidzie hulał jak Samsung Galaxy S9. Android ogólnie jest bardzo mulący wraz z czasem jego używania. Szkoda, że nie ma iOS TV...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
Podaj jakieś źródło informacji się 10+ w netflix bo jestem zainteresowany tym tematem z uwagi na posiadanie Samsunga z tym standardem.
 

wpw

New member
Witam, ostatnio pisałem, że mam bardzo ziarnisty obraz to jednak zależy od źródła możliwe, że po prostu po zmianie z 40 cali LCD jest to bardziej widoczne biorąc pod uwagę wielkość ekranu. Jednak jakość obrazu z kablówki jest kiepska w porównaniu z poprzednim tv in fact nie mam ochoty oglądać kablówki Discovery na Samsungu ueh6400 była super teraz jest kiepsko hmmm. . Tak pozatym z tv jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze ambilight nigdy już nie kupię tv bez tego super bajer. Jakość obrazu przy dobrym sygnale np 4k HDR z netflixa super. Jak dla mnie tv ma super dźwięk + dla mnie android tv dziala super nic się nie tnie ale przyznam że nie korzystam za dużo bo po co.
 

mr_roba

Member
Witam, ostatnio pisałem, że mam bardzo ziarnisty obraz to jednak zależy od źródła możliwe, że po prostu po zmianie z 40 cali LCD jest to bardziej widoczne biorąc pod uwagę wielkość ekranu. Jednak jakość obrazu z kablówki jest kiepska w porównaniu z poprzednim tv in fact nie mam ochoty oglądać kablówki Discovery na Samsungu ueh6400 była super teraz jest kiepsko hmmm. . Tak pozatym z tv jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze ambilight nigdy już nie kupię tv bez tego super bajer. Jakość obrazu przy dobrym sygnale np 4k HDR z netflixa super. Jak dla mnie tv ma super dźwięk + dla mnie android tv dziala super nic się nie tnie ale przyznam że nie korzystam za dużo bo po co.



Sprawdzałem ten serial 100. Ogólnie bardzo kiepski obraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakość jest ze słabej kablówki jest gorsza bo telewizor pokazuje więcej szczegółów, które stary telewizor zacierał.
Ale w wysokiej jakości rewelacja.
Zresztą Oled Philipsy wygrywa na wszystkich ślepych testach.
 

janunio

New member
Bez reklam
Śledzę kolejne wersje Google ANDROID TV od wielu lat.
I nic ważnego nie wynika w kolejnych wersji.
O ile wiem to zmienia się ekran główny na podobieństwo ostatniej wersji YouTube.
Nic ważnego. Nikt nie pisze z jakich funkcji funkcji ANDROID TV korzysta !


Może wreszcie zlikwiduje Googl aparat foto z tego OS-a ?
 
Ostatnia edycja:

digipad

New member
Śledzę kolejne wersje Google ANDROID TV od wielu lat.
I nic ważnego nie wynika w kolejnych wersji.
O ile wiem to zmienia się ekran główny na podobieństwo ostatniej wersji YouTube.
Nic ważnego. Nikt nie pisze z jakich funkcji funkcji ANDROID TV korzysta !


Może wreszcie zlikwiduje Googl aparat foto z tego OS-a ?

To nie dodadzą do nowego Andka Asystenta Google?
 

janunio

New member
Bez reklam
Zwracam uwagę, że amerykańska firma Google zmienia nam cywilizację. Street View w Goole Maps pozwala mi wracać do miejsc w których byłem za młodu. Pozwala także zobaczyć jak żyją ludzie w Rosji czy na Litwie.

Ponawiam apel:
czy ktokolwiek napisze jakie to funkcje w ANDROID TV wykorzystuje ? Oprócz NETFLIX i YouTube ?
 
Do góry