TV ok. 50 cali do 3 tysięcy. Tylko Samsung?

miami23

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też chciałbym to wiedzieć. I o co jeszcze chodzi w modelu 60j6200 z matryca sharpa? RGB + żółty zamiast białego (czy to duża wada obrazu/matrycy)? Czy w przypadku j6200 tv 55" różni się czymś jeszcze poza wielkością matrycy od 60"??? Mam już metalik w głowie☺..
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Panowie i Panie,

ja jeszcze w kwestii tematu - czy różnice między H6400 a J6200 są duże (chodzi o obraz) i na czyją korzyść?
Nie, chociaż są i tacy któzy uważają że w H6400 jest lepsza czerń. Ja tej różnicy nie zauważyłem. Jeżeli nie zależy ci na 3D, bierz J6200.

Też chciałbym to wiedzieć. I o co jeszcze chodzi w modelu 60j6200 z matryca sharpa? RGB + żółty zamiast białego (czy to duża wada obrazu/matrycy)? Czy w przypadku j6200 tv 55" różni się czymś jeszcze poza wielkością matrycy od 60"??? Mam już metalik w głowie☺..
W matrycach RGBY montuje się (poza standardowymi - czerwony, zielony, niebieski) dodatkowy żółty subpiksel, a w matrycach RGBW biały. Zasadniczo przy matrycy RGBW biały powinien być bardziej biały niż w przypadku RGBY, ale czy Ty będziesz się wpatrywał w ekran doszukując się tam jakieś minimalnej różnicy czy po prostu oglądał?
 

hellboyek

New member
Nie przeczytałem całego wątku, ale ostatnie 20 stron uświadamia mi, że z 6400 jest spory problem. To chyba jednak poszukam 6200...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale problem taki że J6200 gra gorzej. Poczekaj może kilkanaście dni bo Samsung też wprowadza nowe modele.
 
Do góry