TV - minimum 46'', pełne multimedia

Sobtainer

New member
Cześć,

jaki telewizor w prze działce cenowej 3500-4000 warto teraz kupić ze stajni samsunga? Jest tego tyle, że nie mogę tego ogarnąć od wczoraj. Mam kino domowe Yamahy, do tego oczywiście podłączony komputer i również komputer będzie podłączony do TV.

Aktualnie mam 37'' http://www.samsung.com/pl/support/model/LE37A552P3RXXC i pora na zmianę, chociażby dla tego że mi bierze 180W...

Rzućcie jakieś zaczepienie na czym się najlepiej skupić i na jakiej serii żebym spokojnie bez problemu mógł owy tv zakupić.

Zastanawiam się nad:

http://www.ceneo.pl/23946336
http://www.ceneo.pl/23302187

Tylko nie mam pojęcia w którą stronę bić...

Dzięki z góry,
KM
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
F6xxxx - 100Hz matryca elektronicznie podbita do 600Hz <-- sumowanie klatek pośrednich i czarnych klatek

F7000 - 200Hz matryca elektronicznie podbita do 800Hz

Spokojnie zostań przy F6770
 

Sobtainer

New member
Zastanawiam sie jeszcze nad F6800 z powodu innych nozek :) ale generalnie juz jestem zdecydowany na 100% na ta serie. Z tym, ze wole 6800 z powodu braku tej tandetnej prostokatnej podstawki :) no i pewno odrobinke lepszy jest od 6770.
 

tdx

New member
Bez reklam
Zastanawiam sie jeszcze nad F6800 z powodu innych nozek :) ale generalnie juz jestem zdecydowany na 100% na ta serie. Z tym, ze wole 6800 z powodu braku tej tandetnej prostokatnej podstawki :) no i pewno odrobinke lepszy jest od 6770.

No jak Ci się podoba F6800 to ok to to samo co F5600 tylko w innej obudowie
Akurat w tym przypadku F6770 jest lepszy bo ma microdimming i 600Hz CMR oraz ładniejszego pilota
 

prezy

New member
Bez reklam
Podstawa w F6800 to jakaś jazda bez trzymanki - delikatnie mówiąc. ale jeżeli koledze się podoba to ok.
 

Sobtainer

New member
Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jedna rzecz tylko mnie zawiodla. Aby nagrywac program w TV nie mozna przelaczac programow. Troche porazka.
 

Sobtainer

New member
Słuchajcie, czy jest możliwość połączenia kompa przez WIFI w taki sposób, abym nie musiał przerzucać filmów na dysk zewnętrzny podłączony do TV tylko odtwarzać je bezpośrednio przez sieć?

Poczytałem trochę w necie i jest kilka sposobów stworzenia serwera w Win 7 ale ciekawi mnie co Wy uzywacie i czy macie coś sprawnego by udostępniać multimedia poprzez kompa na TV.
 
Ostatnia edycja:

Homer34

New member
Ja osobiście używam Servio na W8.1 Telewizor to Panasonic TX-P50GT30 podłączony do sieci przez moduł WiFi. Ogólnie niezły serwer multimediów , dość łatwy w obsłudze chociaż nie zawsze daje radę z niektórymi formatami filmów.

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

carlito22

New member
No jak Ci się podoba F6800 to ok to to samo co F5600 tylko w innej obudowie
Akurat w tym przypadku F6770 jest lepszy bo ma microdimming i 600Hz CMR oraz ładniejszego pilota


Ja właśnie mam dylemat czy zakupić F6800 czy F6770...rozpatruję też LG47LA690s i Sony KDL-47W805...i jeszcze jedno pytanie...kiedy najlepiej kupować TV...(promocje, wyprzedaże, poziom cen)???
 

tdx

New member
Bez reklam
Weź sobie F6770, nie wiem widziałeś w ogóle te TV w "akcji"?

Co do cen w styczniu zaczynają się wyprzedaże, generalnie od momentu pojawiania się tyk 47" ceny spadły o ok 500-700zł
W kwietniu wchodzą nowe modele i może się okazać że jak nie kupisz TV teraz to później będziesz czekał właśnie na nowości które znów będą miały wyższą cenę i koło się zamyka :)
 

Sobtainer

New member
Ja się zdecydowałem na 6770 z powodu 600Hz a nie 400Hz no i obrotowa podstawka. 6800 wygląda lepiej z tymi nóżkami ale totalnym failem byłoby mieć ten TV bez możliwości skręcania nim.

Jestem bardzo zadowolony, może oprócz wspomnianego problemu z nagrywaniem że trzeba mieć kanał odpalony i nie można przełączać.
 

carlito22

New member
Weź sobie F6770, nie wiem widziałeś w ogóle te TV w "akcji"?

Co do cen w styczniu zaczynają się wyprzedaże, generalnie od momentu pojawiania się tyk 47" ceny spadły o ok 500-700zł
W kwietniu wchodzą nowe modele i może się okazać że jak nie kupisz TV teraz to później będziesz czekał właśnie na nowości które znów będą miały wyższą cenę i koło się zamyka :)

Jedynie co widziałem to prezentacje w salonie na ich materiale..noi suche dane techniczne i forum hdtv...najpierw robię rekonesans, żeby nie iść do sklepu i nie wiedzieć o czym rozmawiać ze sprzedającym. Pozatym chcę sobie wyselekcjonować 2-3 telewizorki i spośród nich już wybierać. mam te trzy marki i jakieś tam modele w wybrane i próbuje "wyczytać" który będzie najbardziej optymalny dla mnie...żeby nie wyrzucić kasy w błoto
 
Do góry