TV LG Seria LA860V – 55/47” - wszystko o serii 2013

bednarus

New member
Witam,
zastanawiam się nad kupnem LA860 w wersji 47 cali, dlatego chciałem wrócić do pytania, które pojawiło się w tym wątku ale chyba pozostało bez odpowiedzi: czy na wbudowanej przeglądarce odpale weeb.tv?
 

nowy999

New member
Witam,
zastanawiam się nad kupnem LA860 w wersji 47 cali, dlatego chciałem wrócić do pytania, które pojawiło się w tym wątku ale chyba pozostało bez odpowiedzi: czy na wbudowanej przeglądarce odpale weeb.tv?

Działa i to bardzo dobrze . Telewizor obsługuje flasch . Gorzej z filmami ,czytaj mój wątek wcześniej.
 

nowy999

New member
Niektóre napisy z roszerzeniem TXT TV LG nie czyta, bądź czyta ale nie są zsynchronizowane z filmem. Na pewno działają napisy z rozszerzeniem txt po konwersji w odtwarzaczu SubEdit na format SSA. Wcześniejsze TV LG też je czytają ale ten TV po 1 aktualizacji softu przestał czytać (z takiego rozwiązania korzystam w swoim starym LX9500). Ostatni soft to poprawił. Oczywiście pozostają napisy srt, które czyta chyba każdy player w dzisiszych TV. Ja do ich konwersji korzystam z programu Subtitle Workshop.

Jaki masz soft bo tez mam problem txt.
 

mergerita

New member
Mam 04.22.12. Skorzystaj z programów które podałam, zwłaszcza Subtitle Workshop, konwersja txt na srt i będą działać na każdym tv LG.
 

Domelo

New member
Witam!

Mam pytanie odnośnie waszych LA860V - czy nie zdarzają się u Was ostatnio problemy ze SmartTV? U mnie od jakichś kilku tygodni pojawiły się problemy z bardzo długim ładowaniem smarta, a czasem wywala jakiś błąd połączenia z serwerem... Jak już uda się wejść w smarta, to uruchomienie jakiejkolwiek aplikacji wygląda tak samo...

Do czasu wystąpienia tych problemów, byliśmy bardzo zadowoleni z TV...
 
Do góry