TV LCD Sharp LC-60UI9362 - recenzja | test | opinie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To trochę inaczej.
Produkcją modeli zarządzałą Słowacka firma UMC.
Obecnie Sharp odkupił większościowy pakiet i od września Sharp wraca do gry z własnymi modelami.
 

ClaudeB

Member
Miejmy nadzieję, że wróci normalność i będzie jasny podział na serię budżetowa średnia i premium a nie tak jak jest do tej pory. Dużo seri a niczym się one od siebie nie różnią. Niestety przez Umc marka sporo straciła i łatwo się tego nie odrobi.
 

Xxlgreg

New member
Taki mały Update :)
Mam informację , że serwis odbierze odemnie telewizor. Mam otrzymać zaswiadczenie o nieprawialności .
Sklep ole ole wycofał ze sprzedazy 70 calowe modele Sharpa :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To znaczy , że dostanie kasę.

Modele 70" Sharpa nie mają wady i są w ciągłej produkcji i w sprzedaży.
 

pepe686

New member
Na moim LG 42 LS5600 obraz fullhd również był lepszy. Zresztą nie ma się co dziwić. Na tą chwilę brakuje źródeł do tych 4k. W necie nie znajdziesz aktualizacji. Po kontakcie z serwisem Sharp'a dostałem aktualizację z kwietnia.
Wersja oprogramowania: V1.0.42_20190401_171921.
Ogólnie funkcje Smart są słabe zwłaszcza gdy sterowanie jest za pomocą pilota. Można wpiąć pod port USB myszkę Bluetooth. Ja powoli patrzę w kierunku mi box s.

przebaczenie użyj tłumacza, Otrzymałem fw V1.0.39 20190114_141547, możesz się dzielić V1.0.42_20190401_171921, dziękuję
 

arczir2d2

New member
Chcę zakupić jakiś nowy telewizor, 60-65 cali. Podjąłem decyzję o zakupie jakiegoś modelu Sharp - tylko właśnie którego?? co byście radzili aby zakupić? ten model czy może jakiś inny? i z jakiego powodu powinienem wybrać dany model?
 
Do góry