TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

tdx

New member
Bez reklam
Z mojej perspektywy troszkę boli fakt, że kupując TV za niemałe pieniądze pół roku przed kolejnym rokiem modelowym zostałem niemal olany przez Samsunga. Czy ktoś, gdzieś chociaż próbuje zająć się tworzeniem alternatywnego softu do naszych TV?

dla serii D masz sammygo
 

shyha

New member
Prośba o więcej detali nt SammyGo...mam 1025 i teraz miałem zamiar wgrać 1029 i jestem ciekaw czy da się na serii D u mnie jeszcze coś alternatywnego zainstalować. Na poprawki w oficjalnym kanale już nie liczę.
 

PiasQ

New member
Witam.
Mam zamiar w koncu powiesic na scianie swojego 46d7000. SzUkam w necie wieszaka Dulik&Lauk R-400, ale jedyne dostepne sa w media markt i saturn bez mozliwosci wysylki (brak mozliwosci odbioru w moim rejonie- trojmiasto). Pytanie, czy polecacie jakis inny zamiennik?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 

ernet

Active member
Bez reklam
Witam.
Mam zamiar w koncu powiesic na scianie swojego 46d7000. SzUkam w necie wieszaka Dulik&Lauk R-400, ale jedyne dostepne sa w media markt i saturn bez mozliwosci wysylki (brak mozliwosci odbioru w moim rejonie- trojmiasto). Pytanie, czy polecacie jakis inny zamiennik?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
To sprawdzony producent. U kilku znajomych TV wiszą na tym wieszaku. Czy jesteś pewien,
że to ma być R-400, a nie R-200 ?
 

dziku

New member
Wszystko dział, mi się zrobił upgrade. Jak rozpakujecie to po prostu skasujcie jeden folder T-GAPDEUC. Bo po rozpakowaniu wygląda to tak "T-GAPDEUC ---> T-GAPDEUC ---> image" a powinno być "T-GAPDEUC ---> image". Tylko nie wiem co wprowadza ten upgrade ;/ niczego nowego nie zauważyłem.

U mnie nie chce to ruszyć nawet po wykasowaniu jednego folderu. Jakieś sugestie?


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
 

mlx

New member
@up przypadkiem wpadłem na to co wprowadza firmware 1028 tzn. u-boot czyli o ile wyczaiłem(guzik się znam na linuxie) to coś co pozwala postawić uwalony tv wgrywając niefabryczny soft
SamyGO • View topic - [HOT] D series firmware with u-boot included. Official!


może najpierw trzeba wgrać wersję która dokona zmian czyli 1028 a dopiero później śmignie 1029 - ale znawcą nie jestem i to są moje spekulacje

tak naprawdę czekam na chwilę aż jakiś rozumny człowiek zrobi custom rom do wgrania ze wszystkimi bajerami tak jak się to dzieje na smartfonach
 

Loram

Klub HDTV.com.pl
vip
zgaduję że masz problem z pendrivem albo formatem tegoż

pendrive jest ok, na drugim tv robię z niego aktualizację bez najmniejszych problemów a i w kompie chodzi bez zastrzeżeń. Zresztą próbowałem jeszcze 2 inne pendraki i jest to samo :(
Generalnie moja 46" zachowuje się dość dziwnie. Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu chodzi coraz wolniej np przeglądanie zdjęć/filmów z zewnętrznego dysku (nota bene samsunga) uruchamianie SmartTV itp. Mieli i mieli jakby czytał z dyskietki 5,25" ;-) a jak ten sam dysk zewnętrzny podepnę do drugiego samsunga w sypialni to chodzi jak burza... tak jak kiedyś śmigał na 46". Nie wiem czy to kwestia nowych softów, czy coś innego...
Po prostu przestałem używać 46" do celów multimedialno-internetowych bo nie jestem na tyle cierpliwy żeby czekać kilka minut zanim wszystko wystartuje.
A jak już marudzę ;-) to zapytam Was jeszcze o pilota do tv. Mam tą wersję z płaskimi klawiszami. Żre mi baterie w ciągu kilku dni. Obojętnie czy naładowane akumulatory czy duracell czy inne "wypasy" wśród baterii. Wam też tak wcina, czy z moim coś jest nie tak?
 

garibaldi

Member
Witam
Czy na modelu 46d7000 po dlna mozna odtwarzac pliki mkv? Teść posiada ten Tv z pierwotnym firmware i chodza mi tylko filmy avi i mpg. Na kazdym mkv pisze ze nieznany format. Czy aktualizacja cos da ?
 
Do góry