TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

cacumen

Member
Bez reklam
Mnie też wydaje się , że są jakieś zmiany w SmartHubie ..najpierw wycięło mi wszystkie aplikacje a później ..powróciły . Coś się dzieje , bo w serii "F" widzę
jakieś próby modyfikacji i układu aplikacji.
 

Yankee

New member
Witam,

od jakiegoś czasu mam znowu rozjechany dźwięk na tvnach. Najgorzej jest na TVN Meteo. Musze ręcznie wchodzić do menu TOOLS i wybrać język ścieżki dźwiękowej z "nieokreslony" na "polski". Po tej zmianie dźwięk się zgrywa z obrazem ale jak przełączę kanał na inny i wrócę znowu jest domyślnie ustawiona "nieokreślona" ścieżka dźwiękowa.
Jak to ustawić na stałe aby było normalnie ?
Może dla ułatwienia powiem, że kanały te odbieram za pośrednictwem modułu Polsatu.
 
Ostatnia edycja:

sisimon

New member
witam, mam pytanie odnośnie TVUE40D7000 .... jak wchodzę na pamięć przenośną (dysk) to TV nie widzi mi nowych filmów a pamięta stare które dawno już skasowałem .... jak odświeżyć dane z dysku przez TV ? Jak nic nie wymyślicie to pewnie spróbuję wgrać jeszcze raz firmware , jeżeli się da ponownie wgrać to samo ... :(
 

Yankee

New member
Dorzucę jeszcze jedno pytanie, aczkolwiek widzę, że coś słabo tutaj ostatnio z odpowiedziami. Czyżby wasze D7000 wylądowały już na szrocie?

Wracając do meritum sprawy, to czy u was tez często tak bywa, że TV gubi ustawienia sieci wifi i trzeba je ponownie ręcznie wprowadzać?
Trochę to irytujące.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Dorzucę jeszcze jedno pytanie, aczkolwiek widzę, że coś słabo tutaj ostatnio z odpowiedziami. Czyżby wasze D7000 wylądowały już na szrocie?

Wracając do meritum sprawy, to czy u was tez często tak bywa, że TV gubi ustawienia sieci wifi i trzeba je ponownie ręcznie wprowadzać?
Trochę to irytujące.

Cóz , gra bardzo dobrze.Nie mogę w żadnej mierze narzekać.
2. Nie.
 

tdx

New member
Bez reklam
Mam WPA (WPA+WPA2)
Nie zmieniałem bo zawsze tak było ustawione i nigdy nie było problemów ... pojawiły sie chyba od ostatniego update firmware.

Ja wcześniej jak miałem D7000 to musiałem zmienić i wtedy trzymało ustawienia... bo tak po każdym włączeniu musiałem ustawiać od nowa :)
 

Yankee

New member
A pamiętasz może na jakie ustawienia? W czym był problem? Z całą pewnością nie mogę za dużo zmieniać bo TV nie jest głównym urządzeniem dla którego mam wifi w domu.
 

jaceg

New member
aktualizacja

Witam!

dziś na stronie samsunga pojawił się plik z nową wersją oprogramowania w wersji 1.028. Niestety nijak nie da zaktualizować oprogramowania w TV. Aktualizacja online nie wykrywa jeszcze nowej wersji, a przez USB telewizor uparcie "mówi" mi, że nie można znaleźć pliku aktualizacyjnego!
Czy ktoś już wgrał nową wersję oprogramowania, czy może macie podobne problemy?

Pozdrawiam
jaceg
 

Kronin

New member
Wszystko dział, mi się zrobił upgrade. Jak rozpakujecie to po prostu skasujcie jeden folder T-GAPDEUC. Bo po rozpakowaniu wygląda to tak "T-GAPDEUC ---> T-GAPDEUC ---> image" a powinno być "T-GAPDEUC ---> image". Tylko nie wiem co wprowadza ten upgrade ;/ niczego nowego nie zauważyłem.
 

weksla

New member
Bez reklam
ja też zainstalowałem i działa, tylko co ono wnosi. napewno jego waga jest niemal dwukrotnie większą niż poprzednich tylko co wnosi to nie wiem, a oni nic nie opisują, dawniej to był opis
 

acm25

New member
Witam Panowie
Pomóżcie mi proszę bo już nie wiem o co chodzi. Powiedzcie mi czy Wy też od 3-4 dni macie problem z aplikacją Youtube na swoim D7000?
Chodzi o to, że po wejściu do aplikacji wyświetlają się youtubowskie playlisty, które zbierają najpopularniejsze filmiki - Najpopularniejsze, Trendy Youtube, 3D, Gry, Muzyka, Sport, Film i Animacja. I zawsze w każdej grupie było 100 filmów do wyświetlenia, a od 4 dni jest po 5 filmów w każdej i koniec (jedynie Playlista 3D ma 100 filmów). Czy Wy też tak macie. Moja wersja aplikacji to 1.059 (najnowsza). Próbowałem już wszystkiego - aktualizowałem tv do 1028, resetowałem Smart Hub, odinstalowywałem Youtube i bez rezultatu. Ktoś ma podobny problem?
 

dziku

New member
Mi za Chiny ludowe nie chce sie zrobic ta aktualizacja. Uzunąłem jeden folder ale tv nie wykrywa pliku z nową wersją. Próbowałem na kilku pendrajwach i efekt ten sam. Może jakoś go trzeba specjalnie formatować?


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
 

adas81

Member
Wczoraj pojawiła się znów aktualizacja. Kilka dni od poprzedniej. Bardzo podejżane. Ciekawe dlaczego tak szybko dodali nową. Ktoś już wgrał 1029? Co nowego wnosi po poprzedniej, która zauważalnie nic nie wniosła???
 

PiasQ

New member
Z mojej perspektywy troszkę boli fakt, że kupując TV za niemałe pieniądze pół roku przed kolejnym rokiem modelowym zostałem niemal olany przez Samsunga. Czy ktoś, gdzieś chociaż próbuje zająć się tworzeniem alternatywnego softu do naszych TV?
 
Do góry