TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

gad234

New member
Witam, wgrałem nową aktualizacje 1027 do d8000, zgrałem liste kanałów na pena bo chciałem ją troche przestawić , ale program samsung-pc-editor niechce jej otworzyć (wyskakuje błąd invalid file contents 5), mam jeszcze starą liste na dysku którą program otwiera bez problemu, czy ktoś miał taki samy problem? proszę o pomoc
 

madziam

New member
Ratunku!!

Witam Panowie. Ponad rok temu radziłam się Was co do zepsutego telewizora ;( Pamiętacie?? Wymienili mi panel. Znowu mam problem:( Od jakiegoś czasu przy oglądaniu zcisza mi się głos, tak jakby echo ciche jest tylko, trwa to kilkanaście sekund następnie wszystko wraca do normy. Jeśli w tym czasie zaczynam podgłaszać to szybciej wraca. Zaczyna mnie to wkurzać. Kiedyś zdarzało się to rzadko, ale ostatnio to prawie codziennie jest taka sytuacja. Czy możliwe, że kiedy mi go zabrali do naprawy to coś sknocili albo mi wymienili jakąś część na gorszą? Kurde jakiś pechowy ten mój model.
 

mlx

New member
@up
ja z takim problemem najpierw zrobiłbym fabryczny reset - kombinacji przycisków nie pamiętam
potem wgrałbym najnowszą wersję softu

jeśli na fabrycznych ustawieniach problem nie ustąpił to już tylko serwis - bo lepiej nie będzie

---------------------------------------------------------------------------------------------

doczytałem na innym forum że na problemy z polskimi literami w EPG jest rozwiązanie - tzn. zmiana lokalizacji na Czechy - może ktoś to sprawdzi bo ja nie używam EPG z tv
 
Jest w menu reset telewizora. Wcześniej wgraj na pendriva listę kanałów bo będziesz musiała na nowo ją ustawiać a tak po resecie wgrywasz gotową z powrotem. Nie wiem czy to coś pomoże. Jak często to się zdarza i masz na gwarancji to wzywasz serwis i niech decydują co dalej.
 

madziam

New member
Na gwarancji mam go jescze chyba do września, bo chyba 2 lata trwa gwarancja o ile się nie mylę. Teraz to praktycznie codziennie się to zdarza. Kanały mam nie poustawiane, bo jak kiedyś zaczęłam to robić to pół godziny mi zeszło i raptem 3 ustawiłam (mam kablówkę).
 

mlx

New member
Na gwarancji mam go jescze chyba do września, bo chyba 2 lata trwa gwarancja o ile się nie mylę. Teraz to praktycznie codziennie się to zdarza. Kanały mam nie poustawiane, bo jak kiedyś zaczęłam to robić to pół godziny mi zeszło i raptem 3 ustawiłam (mam kablówkę).
no to najlepiej zapakować w karton - zgłosić w samsungu gwarancję i po sprawie
 

olivier

New member
Witam!
Czy ma ktoś złoty lek żeby w moim d8000 w smart tv było hbo go??? Wiem, że lg to mają ;(
Pozdrawiam
Oli
Na razie prowizorka tylko przez laptopa przez hdmi.
 

wlodek10

New member
czy na d 7000 mozna ogladac filmy znajdujace sie na dysku sieciowym bezposrednio na telewizorze czy tylko przy wlaczonym laptopie poprzez all share
 

Martinii

Member
Czy mozna w jakis sposob ogladac Eurosportplayer na tym TV? Na stronie nie dziala, bo potrzebny jest Silverligt, a w przypadku naszego TV linuksowy odpowiednik czyli Moonlight, ktorego na TV nie mozna zainstalowac. Nie widze tez aplikacji w Samsung Aps... Wiem, ze na TV SONY taka aplikacja jest. a U nas?
 

weksla

New member
Bez reklam
Hej.
Kilka dni temu aktualizował mi się tvn player, i nie wiem czy to zbieżność czasu czy faktycznie jest jakis związek odtąd cały smart hub mi chodzi bardzo wolno, każde przesuniecie kursora trwa kilka sekund, to samo tvn player co chwile wybija do menu itp. Normalnie szlag mnie trafia, wcześniej smart hub funkcjonował szybko sprawnie i bez zarzutu. U was też tak jest? Aha połączenie po wifi. Gdzie szukać problemu?
 

powersatbox

New member
Hej.
Kilka dni temu aktualizował mi się tvn player, i nie wiem czy to zbieżność czasu czy faktycznie jest jakis związek odtąd cały smart hub mi chodzi bardzo wolno, każde przesuniecie kursora trwa kilka sekund, to samo tvn player co chwile wybija do menu itp. Normalnie szlag mnie trafia, wcześniej smart hub funkcjonował szybko sprawnie i bez zarzutu. U was też tak jest? Aha połączenie po wifi. Gdzie szukać problemu?
Jutro sprawdzę bo jeszcze nie aktualizowałem :wink:
Nie miałem aktualizacji ale były problemy z połączeniem zakłócenia w sieci ale teraz wszystko działa może wgraj jeszcze raz softa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry