TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

weksla

New member
Bez reklam
Wiecie co? Drażni mnie to, że seria D7000/8000 nie należy do starych tv a samsung w Polsce już ich nie wspiera. Dotyczy to np. HBB tv. Dlaczego niby w czechach czy gdzieś na zachodzie będzie to działać a u nas nie? Seria E już będzie pewnie to miała. Za rok wymyslą znów coś nowego, wtedy to seria G bedize wspierana, E powoli będzie odchodzić w zapomnienie a o naszej D nikt juz nie będzie pamiętał. Smutne to trochę, ale nie stac mnie aby co roku zmieniać tv.
 

nemko

New member
Ponoć seria D nie będzie wspierać HBB TV

Ktoś napisał że na wyborze innego kraju np DE i CZ działa a ostatnia aktualizacja do serii d8 eliminuje i te możliwość

Masz na myśli aktualizację do wersji 1025.1 w telewizorach z serii D8000. Czy dotyczy to też serii D7000? Czy dobrze Cię zrozumiałem?
 

Martinii

Member
Witam,

Oto odpowiedz na moje pytanie od Samsung Polska:

W sprawie HbbTv, to na obecną chwilę firma Samsung nie planuje wprowadzenia takiej usługi do telewizorów z serii D. Nie wyklucza to jednak, możliwości pojawienia się stosownej aplikacji w przyszłości. Obecnie usługa dostępna jest tylko w modelach z serii E/EH/ES, czyli modeli z 2012 roku.

Moim zdaniem pozostaje nam bombardowanie ich mailami z pytaniami. Za tydzien wysle pytanie ponownie. A pozniej bede wysylal po 2 maile tygodniowo. Npisze tez do redakcji hbbtw.pl zeby tez ich cisneli. Czy to cos da to nie wiem, ale probowac mozna.
 

werf

Active member
Bez reklam
Witam,

Oto odpowiedz na moje pytanie od Samsung Polska:



Moim zdaniem pozostaje nam bombardowanie ich mailami z pytaniami. Za tydzien wysle pytanie ponownie. A pozniej bede wysylal po 2 maile tygodniowo. Npisze tez do redakcji hbbtw.pl zeby tez ich cisneli. Czy to cos da to nie wiem, ale probowac mozna.

W czerwcu na to pytanie Samsung odpisał mi iż nie przewiduje do serii D upgrade HBB TV na rynku Polskim
 

werf

Active member
Bez reklam
A to część wiadomości E-mail z dziś

Czy firma Samsung Polska dojrzała do aktualizacji TV aby dostępna była funkcja HBB TV jak jest to na innych rynkach europejskich ?Czy Polacy będą muśieli zmienić TV serii D na inny model ? innej firmy

Pozdrawiam

Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Na chwilę obecną nasza firma nadal pracuje nad udostępnieniem Hbbtv w serii D.
 

Martinii

Member
Witam,

Skoro Samsung kazdego maila konczy "Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania." To pociagnalem temat:

Witam,

Proszę uzasadnić dlaczego polski oddziału Samsung nie planuje wprowadzenia tej usługi w serii D. Rzesza użytkowników telewizorów serii D jak i ja nie rozumiem dlaczego w Czechach czy Niemczech HbbTV działa w modelu telewizora, który posiadam, a w Polsce "się nie planuje"...

Pozdrawiam

Opowiedz Samsunga:

Na obecną chwilę nie ma takich planów, co nie oznacza że w przyszłości nie ulegnie to zmianie. Firma Samsung stale planuje poszerzanie swojej oferty. Obecny brak odbioru telewizji Hbbtv jest spowodowany przez szereg elementów, które są zależne od oprogramowania sprzętu, jak i wielu innych procesów.

Pozdro!
 

werf

Active member
Bez reklam
Witam,

Skoro Samsung kazdego maila konczy "Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania." To pociagnalem temat:




Opowiedz Samsunga:


Na obecną chwilę nie ma takich planów, co nie oznacza że w przyszłości nie ulegnie to zmianie. Firma Samsung stale planuje poszerzanie swojej oferty. Obecny brak odbioru telewizji Hbbtv jest spowodowany przez szereg elementów, które są zależne od oprogramowania sprzętu, jak i wielu innych procesów.
Pozdro!




No ku....a dobre w twojej wiadomości nie planują a w mojej z 10-10-2012


Na chwilę obecną nasza firma nadal pracuje nad udostępnieniem Hbbtv w serii D.

Niezły przesył informacji między sobą mają telemaszynki
 
Ostatnia edycja:

Chris_M

New member
Jakiego pendrive polecacie do nagrywania i TimeShift programów z tunera TV ?
Chodzi mi o te, które przechodzą test wydajności? Zastanawiam się na Corsair.

Pendrive nie jest najlepszym pomysłem na timeshift, gdyż pamięci typu flash mają ograniczoną ilość możliwych zapisów, a przy timeshifcie ta pamięć będzie non-stop mazana i od nowa zapisywana.
 

dziku

New member
Rozumiem z tym możliwym zapisem ileś tam razy ale non stop tego nie będe używał. Bardziej mi chodzi o nagrywanie audycji podczas mojej nieobecności w domu. Jakiej modele pendrive przechodzą test wydajności. Proszę o podanie konkretntch modeli.
 

weksla

New member
Bez reklam
Koledzy, potrzebuje pomocy bo nie wiem jak puścić np serial z tvn player tak aby głos szedł przez amplituner na zewnętrzne głośniki. N box mam po hdmi do tv i optycznym do ampli (mój ampli nie ma niestety hdmi). Podejrzewam że trzeba by podpiąć optycznym bezpośrednio tv do ampli. Problem w tym że ja już nie mam wolnych gniazd optycznych (wszystkie 3 zajęte) co proponujecie - czincze??:D
Albo podsuńcie jakieś prostsze rozwiązanie.
 

tdx

New member
Bez reklam
Koledzy, potrzebuje pomocy bo nie wiem jak puścić np serial z tvn player tak aby głos szedł przez amplituner na zewnętrzne głośniki. N box mam po hdmi do tv i optycznym do ampli (mój ampli nie ma niestety hdmi). Podejrzewam że trzeba by podpiąć optycznym bezpośrednio tv do ampli. Problem w tym że ja już nie mam wolnych gniazd optycznych (wszystkie 3 zajęte) co proponujecie - czincze??:D
Albo podsuńcie jakieś prostsze rozwiązanie.

Podłacz nbox tylko hdmi z TV a z tv optykiem do ampli.
 

mlx

New member
alko kup urządzenie w które włącza się kilka kabli optycznych a przełącza na ten co chce się użyć - nieco to kłopotliwe ale działa(mam taki który już nie używam więc mogę sprzedać)
 
Do góry