TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

weksla

New member
Bez reklam
No to co jest do k...... ja się dwoję i troję i ani przez usb, ani przez online nie idzie. Dodam że mam sformatowany pendrive i na nim tylko instalkę softu (bez żadnego katalogu)
 

jacek375

New member
A może wystarczyło w opcjach 3D zmienić L na P lub odwrotnie.
Mi właśnie też się trafił taki film (Epoka lodowcowa 3), ale po zmianie w/w funkcji jakość obrazu była OK
 

weksla

New member
Bez reklam
Ok już wszystko działa, okazało się że mój Pendrive jest jakiś lewy, dałem na inny i poszło. Ale to że nowy soft resetuje ustawienia to jest bezsens.
 

tojamarcin

New member
mnie tez sie udało z pena zainstalowac aktualizacje. a powiedzcie mi panownie taka rzecz, mam 46d7000 i filmy 3d ogladam z pelnym blu ray puszczajac obraz z kompa na TV kablem hdmi. Pytanie moje jest takie czy roznica w efektach 3d moze byc lepsza gdybym ogladal bezposrednio z odtwrzaczacza blu ray ten sam filmy nagrany na plyte niz tak jak zamontuje w deamon toolsie i odtworze za pomoce POWER DVD 12?

różnicy w efektach 3d napewno nie ale w jakości obrazu myślę że tak - jak gorsza jakość to i gorsze postrzeganie głebi i efektów. Też miałem możliwości ogladania pelnych bluray z kompa ale wybralem dedykowane do tego urządzenie egreat R6s 450 zl - nie trzeba plyt wypalac tylko dysk podlaczasz i heja ;)
 

jacek375

New member
D7000 i D8000 to bliźniacze modele, więc nie będę zakładał nowego banalnego tematu i zapytam tutaj:

A jest jakaś możliwość podłączenia do naszych TV myszki i klawiatury?
 

weksla

New member
Bez reklam
hehe co do myszki i klawiatury to za dobre byłoby. też o tym marzę ale chyba jeszcze musimy poczekać (o ile wogóle kiedyś to będzie).

tak na marginesie od wczoraj podpiąłem mojego N-boxa do sieci przez Acces Pointa NETGEAR bezprzewodowo. Śmiga to calkiem całkiem, ale do rzeczy np. widget youtube jaki jest w samsungu umywa się do youtuba w N-boxie. tz widget jak widget ale samo sterowanie w N jest jak należy, a w samsungu to koszmar.
 

jacek375

New member
A jak dokładnie to zrobiłeś?
Co wpiąłeś do N-boxa?
Też go mam (czarnego), ale router mam w drugim pokoju i nie chce mi się ciągnąć 10metrowego kabla
 

Podpucha

New member
A jak dokładnie to zrobiłeś?
Co wpiąłeś do N-boxa?
Też go mam (czarnego), ale router mam w drugim pokoju i nie chce mi się ciągnąć 10metrowego kabla

Ja do N'ki podłączyłem internet kablem przez repeter wzmacniacz sieci wifi, na piętrze mam liveboxa a na parterze repeter i zdaje to egzamin. Co do klawiatury to ja akurat mam SGS II, ale jeszcze nie próbowałem przez telefon nic kombinować

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

jacek375

New member
I przy takim połączeniu N-box łapie neta po WiFi?
Faktycznie, lepiej wydać 100zł na ten "gadżet", niż ciągnąc 10 metrów kabla po mieszkaniu
 

Podpucha

New member
I przy takim połączeniu N-box łapie neta po WiFi?
Faktycznie, lepiej wydać 100zł na ten "gadżet", niż ciągnąc 10 metrów kabla po mieszkaniu

Ja za 70 zł kupiłem wzmacniacz sieci wifi z routerem którego ustawiłem jako klienta sieci już istniejącej w domu i wszystko jest jak należy. Patrz tylko czy sygnał na mocny bo jak dom duży to warto coś mieć z anteną.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

nemko

New member
No i dokonałem zakupu 40D7000. Póki co mam podpięty do anteny naziemnej. zainstalowałem programy z automatu (ręcznie jeszcze się nie nauczyłem) i w związku z tym mam pytanie.
Jak ustawić kolejność kanałów wg własnego upodobania, i jak skasować zbędne programy? I o co chodzi z tym PINem?
Co do jakości podświetlenia matrycy oceniam ją na jakieś 90%. Jak dla mnie w porównaniu z tymi które widziałem jest super.
Fotkę wrzucę w najbliższym czasie.
Ps. Wielkie dzięki dla tojamarcin za pomoc i cenne uwagi.
 
Ostatnia edycja:

awujotka

New member
Bez reklam
Mój TV w ciągu dwóch tygodni od zakupu dwa razy się zresetował, tzn. wyłączył i włączył. Na szczęście resetowi nie uległy ustawienia. Czy już mam zacząć się martwić, że jest coś nie tak?
Poza tym nie mam żadnych uwag co do jakości odbioru.
 

nemko

New member
W Smart Hub wchodzisz w kanały i tam w prawym górnym rogu masz edycje.
Zaznaczasz jakiś program i wtedy możesz go przenieść albo usunąć.

Dzięki znalazłem, ale nie obyło się bez problemów.
Zacząłem przenosić kanały, i efekt końcowy......., część została przeniesiona, a druga część pojawiła się na zupełnie innych pozycjach. Dlaczego tak się stało?
A poza tym w trakcie przenoszenia zauważyłem, że niektóre kanały nie wyświetlały aktywnej opcji trybu edycji numeru kanału.
Nie próbowałem też jeszcze opcji kasowania kanałów.
Tak na gorąco cała zabawa z ustawianiem jest mocno upierdliwa, dużo klikania i różne całkiem niespodziewane efekty końcowe.
Nie rozgryzłem też jeszcze zależności (i niezależności) kanałów zapisanych z anteny naziemnej, tych cyfrowych jak i tych analogowych.
A chodzi mi o to, że jak wcześniej zapisałem tylko kanały cyfrowe z automatu, i było one np. pod numerami od 1 do 42, a później zainstalowałem tylko analogowy, to te analogowe były też zapisane od pozycji nr 1. I jak wybierałem (dokładnie nie pamiętam) np. 1 to wybierało mi kanał zapisany w analogu a nie w cyfrze? I jak mógłbym dobrać się w takiej sytuacji do kanału cyfrowego zapisanego pod pozycją nr1?
 

Yankee

New member
Ja do edycji listy kanałów używałem programu pod windowsa o nazwie Samsung Channel List Editor v 1.01 ale po kwietniowej aktualizacji softu program przestał obsługiwać pliki zrzucone z telewizora ... Trochę mnie to zirytowało. Czy ktoś z was też to zauważył?

p.s. sprawa rozwiązana ... zgrałem ponownie listę i tym razem się otworzyła ... dziwne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry