TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

Arko50

New member
witam

Wczoraj tv sam zaktualizowal mi sie z 1018 na 1021 po wifi bez zadnych klopotow. faktycznie smart hub chodzi szybciej i płynniej
 

fundik

New member
Witam, mam problem. Zrobiłem aktualizację i smart hub nie uruchamia się. Pojawia się tylko miniaturka ekranu a dokoła czarny obraz. Po wyłączeniu TV z prądu uruchamiam SMART HUB i pojawia się tylko na 1 sekundę i znika, pozostaje tylko miniaturka. Sieć mam ustawiona prawidłowo.
Dodam, że przed aktualizacją udało mi się wejść do SMART HUB i działało wszystko oprócz przeglądarki. TV mam 2 dni.

Można jakoś wrócić do ustawień fabrycznych bez utraty gwarancji?


Serdecznie pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

powersatbox

New member
Witam, mam problem. Zrobiłem aktualizację i smart hub nie uruchamia się. Pojawia się tylko miniaturka ekranu a dokoła czarny obraz. Po wyłączeniu TV z prądu uruchamiam SMART HUB i pojawia się tylko na 1 sekundę i znika, pozostaje tylko miniaturka. Sieć mam ustawiona prawidłowo.
Dodam, że przed aktualizacją udało mi się wejść do SMART HUB i działało wszystko oprócz przeglądarki. TV mam 2 dni.

Można jakoś wrócić do ustawień fabrycznych bez utraty gwarancji?


Serdecznie pozdrawiam.
Wciśnij EXIT i trzymaj jakieś 10 sekund wyskoczy ci info.
 

fundik

New member
Dziękuję za szybką odpowiedz. Resetuję.

Pozdrawiam.

Udało się SMART HUB działa, mogę do niego wejść.
Mam jeszcze jedno pytanie... Z przeglądarki WWW można od razu korzystać, czy czeba się zalogować? Włączając przeglądarkę bardzo długo trwa łączenie... i nic się nie dzieje, TV nie reaguje. TV przeszedł test sieci bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

Arko50

New member
tez mam telewizor 2 dni i aktualizacja przeła idealnie. Wszystko działa smart hub i przegladarka.

Mozecie powiedziec jak podłaczyc dzwiek zeby miec na kinie domowym?
sa jakies wyjscia Audio out? moze da rade przez wyjscie słuchawkowe?
 

powersatbox

New member
Dziękuję za szybką odpowiedz. Resetuję.

Pozdrawiam.

Udało się SMART HUB działa, mogę do niego wejść.
Mam jeszcze jedno pytanie... Z przeglądarki WWW można od razu korzystać, czy czeba się zalogować? Włączając przeglądarkę bardzo długo trwa łączenie... i nic się nie dzieje, TV nie reaguje. TV przeszedł test sieci bez problemu.

Od razu można korzystać z przeglądarki poczekaj może ściąga aktualizacje ja miałem tak pare razy jakieś 3 min.
 

weksla

New member
Bez reklam
A jaką masz prędkość neta?

Dziś odebrałem kamerkę do naszych tv. Musze przyznać że jakość super i te 30kl/s robi swoje. Ogólnie jestem zadowolony. Oby działała jeszcze na innych stronach prócz aplikacji skype byłoby super. Potwierdzam że kamera działa pod każdym portem usb a nie tylko usb1 HDD jak podaje instrukcja.
 

The Mario

New member
tez mam telewizor 2 dni i aktualizacja przeła idealnie. Wszystko działa smart hub i przegladarka.

Mozecie powiedziec jak podłaczyc dzwiek zeby miec na kinie domowym?
sa jakies wyjscia Audio out? moze da rade przez wyjscie słuchawkowe?

Zależy jakie masz kino domowe...
Najprostszy sposób to kablem HDMI (ver. 1.4) połączyć wyjście hdmi kina z gniazdem hdmi2 telewizora (kino musi obsługiwać ARC)

Drugi sposób to wejście hdmi2 połączyć z dowolnym wejściem hdmi kina (jeśli kino nie obsługuje ARC)

Trzeci sposób to kablem optycznym.

W każdym przypadku w menu dźwięku tv ustawić wysyłanie dźwięku do zewnętrznego odbiornika.

Wysłane z mojego Transformer TF101 za pomocą Tapatalk
 

robsoniqe

New member
Czy ktoś z Was zauważył problemy z tvn player dziś? Włączyłem zaktualizował się.. I ciągle wyrzuca błąd sieci. Poprawili youtube działa 3d. Macie tak samo?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

ernet

Active member
Bez reklam
Szarpanie krawędzi...

Jakie ustawienia są odpowiedzialne za tz. szarpanie krawędzi. Np. klap marynarki-jest taka "poząbkowana ". A jakie ustawienie, za "skakanie " wzoru w koszuli w paski.

Znalazłem na jednej ze stron angielskich ustawienia, które-dla mnie- są super, oprócz w/w efektów.

Samsung UE46D7000 Settings | Facebook
 

ernet

Active member
Bez reklam
do ernet

ustaw Motion Plus na - plynny
powinno byc ok

dzięki sprawdzę po południu. Teraz mam na "clear", jeśli pamietam, to "wyraźny".
Sprawdzałeś te ustawienia, które wkleiłem. Znalazłem co najmniej 3 strony, te znane i
respektowane , z recenzją (nie tylko ) tego TV i WSZĘDZIE recenzenci podaja dane po
kalibracji, i wszędzie jest ona robiona w oparciu o ustawienie OBRAZU NA OPCJĘ FILM ?!
Ciekawe dlaczego ?
 

arkadi-sea

New member
Pytanko do właścicieli D7000 z Pilotem Samsung Touch Control z ekranem LCD Model RMC30D1P2.
Czy w czasie oglądania na nim DualTV macie na nim czasem zawiechy poklatkowe? Wgrałem mu najnowszy soft jak i na TV wgrałem wersję 1020 ale to nie pomogło.
Pilot łączy się w Dualu z TV po Wifi 150MB/s zaś na internet ma QoS 512KB/s i nie wiem co może mieć wpływ na to, że mi tak obraz klatkuje.
 
Ostatnia edycja:

fundik

New member
Witam, ma problem z Telewizorem. Nie łączy mi się z WWW, Samsung Apps. Test sieci poprawny.Łącze 3 Mb/s. Po wejściu na SMART HUB i przeglądarka www - trwa łączenie ok 20 min. Po upływie 20 min. wyłącz sie TV i potem po wejsciu na Smart HUB jest czarny ekran z miniaturką TV w wlewym rogu.
Miał ktoś taki problem? Soft zaktualizowany...
Jeśli serwis to do sklepu (niezgodność z umową), czy serwis SAMSUNG?

Pozdrawiam.
 

cacumen

Member
Bez reklam
A jaką masz prędkość neta?

Dziś odebrałem kamerkę do naszych tv. Musze przyznać że jakość super i te 30kl/s robi swoje. Ogólnie jestem zadowolony.

A ja mam problem ..jak ustawiasz przed rozmową parametry wideo i obszar obrazu objęty obiektywem kamery :?:

Gdzie są nastawy do takiej konfiguracji :?:
 

robsoniqe

New member
dziwna sprawa.. mam 1021.. zrobiłem aktualizację online i znów się ściąga 1021 :/ w ogóle zaktualizował się hub i pełno g**** się zainstalowało.. a net jak ciął tak tnie na tv.. czy to tvn player który ciągle zrywa połączenie czy youtube który nie nadąża ładować.. przy łączu 30 mbit.. na kompie to filmy 1080 ładują się błyskawicznie..
 

vegeta87

New member
Witam ja mam taki problem podlaczam pen-a i nie przechodzi mi testu pisalem do samsunga w tej sprawie to mi odpisali ze zapis musi byc 32Mb/s a ja mam 6MB/s czyli 48 czemu nie dziala moze ktos wie 8GB a ktos tu pisal ze podlaczal 8GB
 

bodzio1m

New member
Ja mam podłączony pendrive Patriot Rage 8GB i wszystko śmiga ale też czasami nie chce mi przejść testu, wtedy robię tak:
formatuję go na kompie na Win7 z opcją "przywróć ustawienia domyślne urządzenia" potem na TV i zazwyczaj przechodzi test za pierwszym razem czasem za drugim i jest ok.

Jest może widget książka kucharska po polsku na D7000 bo gdzieś czytałem że na D8000 jest ale nie mogę znaleźć.
 

radeqs

New member
Czy jest różnica w działaniu internetu tv w szyfrowaniu wpa2 personal czy enterprise?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
Enterprise działa w oparciu np. o serwer radius'a - pozwala tworzyć konta dla każdego użytkownika/urządzenia z innym loginem i hasłem. PSK działa w oparciu o jeden klucz dla wszystkich urządzeń/użytkowników. Do domu PSK z odpowiednio długim kluczem zdecydowanie Ci wystarczy.
 
Do góry