TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

tdx

New member
Bez reklam
Jeśli mozna .... 8)
1.czy to prawdziwe 200Hz ?
2.Czy do WSZYSTKICH 7000 montowane są te najlepsze matryce ?
3. Domyslam się ,że do 9000 i 8000 też ?
4.Te najlepsze, to jakie ?

ad1 tak
ad2 nie spotkałem się jeszcze z żadnym D7000 i D8000 z matrycą inną niż Samsungowska
ad3 najwyższa seria to D8000 lub C9000
 

kini0

New member
Bez reklam
U mnie na Sony 52Z5500 też na niektórych kanałach tak jest.Ale, jak się zmieni obraz,to czasami znika.
Teście w plaźmie Panasa maja to samo na niektórych kanałach- źródło Toya HD. Dodam tylko że powyższy objaw występuje tylko w trybie obrazu THX... na "kino" już tego nie widać
 

powersatbox

New member
00819.gif

Może z innej pułki
LINK: oognet.pl/content/details/1152
Pięknie śmiga na TV LCD LED Samsung D7000(46")
 
Ostatnia edycja:

shyha

New member
Nie wiem czy to dobry temat, ale jako, że efekt 3D różni się nieco w poszczególnych modelach to chciałbym zapytać który film Waszym zdaniem ma najfajniej zrobione efekty 3D (patrząc pod kątek D7000).
Mam obecnie z 50 tytułów i tylko po łebkach przejrzałem. Muszę powiedzieć, że bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie Żółwik Sammy :)
 

weksla

New member
Bez reklam
Zaraz sprawdzę jak u mnie z tym programem na sofcie 10.20.
A ponadto odkąd użytkuję swój D7000 nie widziałem jeszcze takiego komunikatu aż do dziś. Czy ktoś z was miał takie cuś?

20120104155220.jpg


A jednak działa u mnie na full screen:D
Fajnie dzieki...

20120104204251.jpg
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
Ja na jakości SD nie sprawdzałem, jednak dlaczego cacumen u Ciebie nie działa mimo najnowszego softu hmmm nie mam pojęcia. A aktualizowała Ci się przeglądarka internetowa? Bo mi parę dni temu tak.

Ponadto mam do was pytanie czy po podłączeniu do naszych tv dedykowanej kamerki KAMERA SAMSUNG SKYPE CY-STC1100 STC1100 WARSZAWA (2039497596) - Aukcje internetowe Allegro oprócz skype działaja tez inne strony internetowe wymagające kamerki? np różnego rodzaju chaty itp?
 

powersatbox

New member
Ja na jakości SD nie sprawdzałem, jednak dlaczego cacumen u Ciebie nie działa mimo najnowszego softu hmmm nie mam pojęcia. A aktualizowała Ci się przeglądarka internetowa? Bo mi parę dni temu tak.

Ponadto mam do was pytanie czy po podłączeniu do naszych tv dedykowanej kamerki KAMERA SAMSUNG SKYPE CY-STC1100 STC1100 WARSZAWA (2039497596) - Aukcje internetowe Allegro oprócz skype działaja tez inne strony internetowe wymagające kamerki? np różnego rodzaju chaty itp?

Mam kamerkę ale nie sprawdzałem jutro może się pobawię ;)
 

lakiernik

New member
100 film

witam moze wiecie jak znalezc kod do bezpłatnego oglądania filmów który dostałem przy zakupie chodzi mi o te 100 filmów .Nie wiem jak odszukac tego kodu
 
Do góry