TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

fula

New member
Zajrzałem na ten watek z ciekawości, co prawda nie posiadam modelu D7000, a dokładnie 40D6500 z matrycą 40P1UF6E.
I się zdziwiłem bo czegoś takiego (paska jaśniejszego 0,1cm-1,5cm) nie posiadam.
Przetestowałem wszystkie kolory, czarne tło i białe, zmieniałem ustawienia obrazu, oglądam z różnych kątów i nic.
A przecież mam matryce z tajwanu, nie samsunga.

:)
 
Ostatnia edycja:

konio68

New member
U mnie też paska brak w 46D8000.
Jeżeli juz taki efekt występuje to będzie on widoczny na jasnych tłach . Na czarnym kiedy pixel jest zamknięty a microdimmig przyciemnia podświetlanie nie będzie go widać.
Nie wiem moze Ci , którym widać ten pasek mają za mocno podświetlanie matrycy ustawione.
Optymalnie dla tego TV jest 9.
 
Ostatnia edycja:

fula

New member
dałem tryb obrazu: dynamiczny
maksymalne ustawienia jasności ,podswietlenia ostrości.
tło: jasna zieleń, jasny błękit rozdzielczyść 1920x1080 wejście USB
tryb eko: wyłączone
no i nic.
czy mam reklamować? :)
 
Ostatnia edycja:

bodzio1m

New member
Posiadam model UE40D7000 i podłączyłem do niego pendrive Patriot Rage 8GB, oczywiście nie chciał przejść testu szybkości ale w końcu "zaskoczył" i tu pojawia się problem, jak coś nagram to nie ma synchronizacji obrazu z dźwiękiem, jest ok. 0,5 - 1,0 s opóźniony dźwięk do obrazu. Czy jak kupię dysk zewnętrzny to będzie ok czy to coś innego jest nie tak?
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
Ehhh mi tez odinstalowali tego czarnego youtuba, pytanie tylko dlaczego?
Nowy zainstalowałem faktycznie, z jedną rzeczą jest lepszy że wyświetla filmy w najwyższej dostępnej rozdzielczości, a nie tak jak stary (czarny) w najniższej. Ale pozatym jest dużo gorszy, jak kolega napisał mniej przejrzysty i za każdym razem muszę się łączyć ze swoim kontem przez komputer. Czy też tak macie? Dlaczego tak zrobili?
 

sisimon

New member
Wgrałem nowy soft, ale na razie nie mogę nic na jego temat napisać (miałem 14 wgrałem 20) Ale mam do Was pytanie, co zrobić abym po włączeniu routera do prądu i TV nie musiał za każdym razem ustawiać sieci ? czy ten tv nie potrafi zapamiętać tych ustawień na stałe (ip. hasło do sieci itp) ? Drugie pytanie, jak wchodzę na vod.tv.pl i seriale M jak Miłość to pierwsze odcinki działają a jak chce włączyć te dwa ostatnie najnowsze to pisze że format nie rozpoznany, nie bardzo wiem o co dokładnie chodzi. Podoba mi się że telewizja "n" na kartę w porozumieniu z Samsungiem zrobiła listę kanałów którą można wgrać do TV, świetna sprawa. Zresztą po przejściu z D6000 na D7000 jestem jak na razie pod dużym wrażeniem. Acha, a jak mam uruchomić facebook w Samrthub ? muszę obowiązkowo założyć konto w serwisie Samsunga ? pzdr
 

sisimon

New member
a jeszcze jedno pytanie gdzie mam się udać po gwarancję gdyż mam tylko paragon z MediaMarkt, online drukuje się tylko karty gw. do drukarek. Czy w pudełku jest gdzieś czysta karta gwarancyjna ? co to tego że tv nie pamieta ustawien sieci to wina oprogramowania, sprawa jest już zgłoszona do techników, którzy wiedzą o tym problemie. pzdr
 

weksla

New member
Bez reklam
dzięki za info o sofcie, zaraz zaktualizuje, jednak ja ponawiam pytanie na temat tego niedorobionego youtuba, czy wy tez tak macie (opis w moim poprzednim poście) ?
 

konio68

New member
dzięki za info o sofcie, zaraz zaktualizuje, jednak ja ponawiam pytanie na temat tego niedorobionego youtuba, czy wy tez tak macie (opis w moim poprzednim poście) ?
No ja osobiście wolę ten nowy ale :
U mnie trzyma logowanie do konta.
Nie muszę się logować co połaczenie chyba że kliknę wyloguj.
Jak nie kliknę wyloguj cały czas trzyma.
 

weksla

New member
Bez reklam
Zgadzam się z Toba konio, fakt że logowanie trzyma chyba już poprawili, ale np spójż na opcje "mój youtube" u mnie pisze "mj youtube" mam kupe literówek, no i mniej przejżysty interfejs. Pisze że mi podoba się tylko to że wyświetla w max rozdzielczości. Aha jest jeszcze jeden bubel, mianowicie to że jak wybieram opcję szukaj: to musze najezdzac na każda literke kursorem pilota, a nie mogę użyć np smartfona albo pilota dotykowego, jak było to możliwe do tej pory na starym (czarnym) youtubie. Miejmy nadzieję że to poprawią.

kolejny bubel który wyczaiłem to to że nie ma tak jak do tej pory pełnych wersji teledysków (np z vevo) tylko jakieś okrojone albo trailery..... ehhh
 
Ostatnia edycja:

weksla

New member
Bez reklam
No czekam z niecierpliwością na jego dopracowanie bo póki co to bubel jest, i to mnie męczy że nie ma wszystkich dostępnych treści tylko jakaś okrojona wersja.....
 
Do góry