TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

mlx

New member
na polską stronę samsunga wróciła aktualizacja 1018 dla tych co mają już oczywiście nie zadziała - głównie się tym charakteryzuje że nie wspiera napisów txt co wkurza mnie niesamowicie
 

mieto132

New member
Witam,może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie wyświetla mi się funkcja (poz. czerni HDMI) i dlaczego jak wcisnę INFO to wskazówkę mam zawsze na dole?
 

konio68

New member
Witam,może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie wyświetla mi się funkcja (poz. czerni HDMI) i dlaczego jak wcisnę INFO to wskazówkę mam zawsze na dole?
Ustaw podświetlenie mocniej to Ci się wskazówka podniesie :)
Pobór mocy LCD zalezy od intensywności podświetlenia a nie od wyświetlanej treści w przeciwieństwie do Plazmy.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Jak nowy soft :?: , widać jakąś pozytywną zmianę:?:.

Wystarczy poczytać opis :


4. Description
T-GAPDEUC-1018.0

-Improve internet network connection when using Smart Hub or Apps
- Support to Channel range for Germany KDG Cable broadcast
- Support 3D MPO file.
- Improve BBC & BBC I Player connection

To samo co było jak w punkcie 4..tylko ..inna numeracja dla dezorientacji :x
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Opis jak zwykle blabla , ale widać że w dniu 17.12. ;wrzucili; do innych krajów(Niemcy , Hiszpania...) przynajmniej w Europie.Możliwe że coś tam poprawili/dodali :p
 

madziam

New member
Mam pytanko do Was: czy ja jestem jakaś inna czy z moim telewizorem jest coś nie tak?Ściągnęłam sobie filmik ze stronki, którą mi polecaliście, włączam film 3d, zakładam okulary i widzę wszystko rozmazane. Taki sam efekt widzę jak je zdejmę. Niby okulary są dostosowane tak jak w instrukcji pisało, telewizor się z nimi łączy bo mi komunikat wyskakuje. Wy też tak macie?
 

mlx

New member
Mam pytanko do Was: czy ja jestem jakaś inna czy z moim telewizorem jest coś nie tak?Ściągnęłam sobie filmik ze stronki, którą mi polecaliście, włączam film 3d, zakładam okulary i widzę wszystko rozmazane. Taki sam efekt widzę jak je zdejmę. Niby okulary są dostosowane tak jak w instrukcji pisało, telewizor się z nimi łączy bo mi komunikat wyskakuje. Wy też tak macie?


guzik - nacisnąć - na okularach przy włożonej baterii
 

madziam

New member
To, że guzik trzeba wcisnąć i mieć włożoną baterię to wiem!!! Nie jestem blondynką!!!!! Napisałam przecież, że telewizor łączy się z okularami!! Gdyby były wyłączone to nie pojawił by się na telewizorze komunikat!!!
 

weksla

New member
Bez reklam
Koledzy mam pytanie, bo nie daje mi spokoju fakt że po podłączeniu dysku twardego usb 2,5'' do tv, nie moge go bezpiecznie usunąć a jak wiem z autopsji wyciągania wtyczki na hama bez bezpiecznego usuwania nie należy do najrozsądniejszych czynności.
Dziwi mi że w tv nie dali tej opcji skoro w blu rayu samsunga jest opcja bezpiecznego usuwania urządzenia usb i robi się to bodajże żółtym przyciskiem na pilocie. A co w o tym myślicie? No chba że jest taka opcja tylko ja źle szukam...
 

cacumen

Member
Bez reklam
Koledzy mam pytanie, bo nie daje mi spokoju fakt że po podłączeniu dysku twardego usb 2,5'' do tv, nie moge go bezpiecznie usunąć a jak wiem z autopsji wyciągania wtyczki na hama bez bezpiecznego usuwania nie należy do najrozsądniejszych czynności.
Dziwi mi że w tv nie dali tej opcji skoro w blu rayu samsunga jest opcja bezpiecznego usuwania urządzenia usb i robi się to bodajże żółtym przyciskiem na pilocie. A co w o tym myślicie? No chba że jest taka opcja tylko ja źle szukam...

Nie rozumiem pytania..mam podłączone 3 peny w USB ..i można je usuwać bez problemu :).
Warunek ...nie może to mieć miejsca podczas odtwarzania lub nagrywania na dany nośnik.

 

weksla

New member
Bez reklam
No ale gdzie masz tą opcję i co trzeba nacisnąć żeby "usunąć bezpiecznie sprzęt usb" podpięty do tv? Bo ja u siebie nie widzę takiej opcji, jesli możesz to napisz lub daj fotkę.
 

vitek

New member
Mam pytanko do Was: czy ja jestem jakaś inna czy z moim telewizorem jest coś nie tak?Ściągnęłam sobie filmik ze stronki, którą mi polecaliście, włączam film 3d, zakładam okulary i widzę wszystko rozmazane. Taki sam efekt widzę jak je zdejmę. Niby okulary są dostosowane tak jak w instrukcji pisało, telewizor się z nimi łączy bo mi komunikat wyskakuje.
Spròbuj z innym filmem.
 

tdx

New member
Bez reklam
Z bezpiecznym usuwaniem sprzętu jest tak jak pod windą jeśli nie nagrywasz nic tylko odtwarzasz na HDD czy PEN możesz spokojnie odpinać sprzęt na ostro
 
Do góry