TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

madziam

New member
Witam Panowie ponownie:)
Dziś jestem w lepszym humorze:):-D
Przywieźli mi dzisiaj telewizor z serwisu!!!! Nawet już wisi na swoim miejscu!!
Stwierdzili, że jakiś sterownik panelu się zepsuł i wymienili cały panel. Pan mówił bardziej szczegółowo co się zepsuło, ale ja i tak tego nie zapamiętałam:neutral:
W karcie gwarancyjnej mam wpisane - wymiana panelu.
Zobaczymy czy wszystko już będzie ok.
Muszę pochwalić ten serwis, bo z tego co czytałam na Internecie to bardzo szybko go zrobili!! Dziś mija dokładnie tydzień kiedy go zabrali. Dla porównania powiem, że 2 tygodnie temu oddałam również odkurzacz (Electrolux) do rekamacji, i jak dzwoniłam wczoraj to mi powiedzieli, że minimum 3 tygodnie trzeba czekać.
Co do ceny to ja za swój telewizor dałam 4500 zł z 2 parami okularów i pilotem dotykowym i przesyłką. Ta promocja jest nadal w Vobis.
 

osek00

New member
witam.czy ten tv trzeba wieszać koniecznie na tym wieszaku z linką i kółkami czy można też na takim (chyba najbardziej popularnym) w którym mocuje się dwie stalowe prowadnice do tv i zahacza o stelaż przymocowany do ściany ?
 

tdx

New member
Bez reklam
witam.czy ten tv trzeba wieszać koniecznie na tym wieszaku z linką i kółkami czy można też na takim (chyba najbardziej popularnym) w którym mocuje się dwie stalowe prowadnice do tv i zahacza o stelaż przymocowany do ściany ?

nie trzeba możesz go powiesić na normalnym uchwycie
 

weksla

New member
Bez reklam
hej.
Może mi ktoś pomóc jak wczytać do D7000 napisy z pena?
Film + napisy są o tej samej nazwie i w tym samym folderze. Film super, napisów brak niestety:(
 

weksla

New member
Bez reklam
Ok fajnie dzięki, napisy działają jednak jeszcze pozostał problem polskich znakow:D
poprostu nie ma iich i co z tym fantem zrobić?
 

weksla

New member
Bez reklam
Ok to jakoś znajdę pewnie ustawia się to w tools podczas oglądania filmu.
Kolejną rzeczą z jaką nie mogę sobie poradzić to to że w menu-->dźwięk mam tylko bodajże 3 warianty aktywne reszta jest nieaktywna np tryb dźwięku przestrzennego. dlaczego tak się dzieje?
 

macusz

New member
Witam,
mam pytanko do posiadaczy pilota dotykowego (tego z wyświetlaczem) - ile trzyma Wam bateria w tym pilocie? Obawiam się, że u mnie jest coś nie tak, bo potrafi paść po dwóch dniach niemal nieużywania. Czasem dzieje się tak, że go włączę, widać wysoki poziom baterii, coś nim poklikam, nagle bateria spada do minimum i pilot pada :/ ...

Potwierdzam, pilot poleży dwa, trzy dni nie używany i po baterii. Używam go tylko jako dodatkowej klawiatury za każdym razem włączając i wyłączając.
Chodzi o pilota RMC30D1P2 gdzie piszą o nim na stronie samsunga że obsługuje różne widgety i aplikacje samsunga. Niestety nie udało mi się tego uzyskać. Po podłączeniu z internetem instaluje się tylko jedna aktualizacja która nie wnosi żadnych widocznych zmian. Poszukajcie filmików na youtube (niestety nie mogę jeszcze dołączać linków) gdzie widać o wiele bardziej rozbudowane menu i ikony różnego rodzaju aplikacji.
Założyłem osobny wątek dotyczący tego pilota. Proszę napiszcie jak to jest u Was.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ok to jakoś znajdę pewnie ustawia się to w tools podczas oglądania filmu.
Kolejną rzeczą z jaką nie mogę sobie poradzić to to że w menu-->dźwięk mam tylko bodajże 3 warianty aktywne reszta jest nieaktywna np tryb dźwięku przestrzennego. dlaczego tak się dzieje?

co do dźwięku 3D włącza się on tylko wtedy... jak coś oglądamy w 3D lub włączysz konwersje 2d->3d
 

richie2106

New member
Witam.Posiadam Samsung EU46D7090 ( oznaczenie modelu na rynek niemiecki ).Jakis czas temu uaktualizowalem mu oprogramowanie na 1015.Po wylaczeniu z sieci i ponownym zalaczeniu telewizor nie chcial rozpoznac modulu TNK HD pomimo,ze przed wgraniem nowego firmware rozpoznawal go b.dobrze.Po wielu kombinacjach typu;wylaczanie,wlaczanie i wyjmowanie modulu wreszcie "zaskoczyl".Niestety dzisiaj znowu sie "uparl" na nierozpoznawanie modulu.W menü rowniez nie mozna znalezc opcji o module.Kiedys czytalem w necie,ze mozna sprobowac poprzez kombinacje przyciskami - niestety nie zapisalem tego.Prosilbym o pomoc i z gory dziekuje.
 
Do góry