TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

bodzio1m

New member
Posiadam 40D7000 i powiedzcie mi dlaczego w Smart Hub pod tym okienkiem Search nie mam okienka "Moje Wideo" to jest chyba wideo na życzenie. Czy trzeba coś zrobić żeby było?
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
D7000 vs C530. Tak,tak...

.. to nie pomyłka. Już tłumacze. Gdy podłaczam zewnetrzny HDD 2.5" do D7000 , to ten foldery widzi od razu ale "mieli " go ponad 4 minuty zamim udostepni "wnętrza" folderów. Tymczasem ten sam dysk podłaczony do "staruszka " i duuuuuuuużo niższego modelu C530 jest odczytywany w całości i odrazu dostępny do "wnetrza" wszystkich folderów przez ten telewizor w ciągu... ok. 10 sek !!!!
Jak to możliwe ??!!
 

tdx

New member
Bez reklam
ernet buforuje inaczej miniatury + od razu przygotowuje pliki pod dlna zobacz co się stanie jak wyłączysz wifi :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
ernet buforuje inaczej miniatury + od razu przygotowuje pliki pod dlna zobacz co się stanie jak wyłączysz wifi :)

@tdx... sprawdę, bo faktycznie Router ciagle mam " on line ". Dam znać.

Ale jaja,mówiąc kolokwialnie i daleko od języka dyplomacji ;-)
Jako Tdx rzekl, tak się dokładnie stało. Po odłączeniu WiFi TV błyskawicznie znalazł
folder i ich zawartość. GRATULACJE Tdx, już wielu nie raz pomogłes i dziękujemy
Ci za to.
 
Ostatnia edycja:

Puchal2011

New member
Witam. Czy jest jakiś program, który przesyła pliki między telewizorem a komputerem ? Chodzi o nie żaden Windowsowy, bo ten raz daje możliwość żeby film leciał z Kompa w TV przez internet, a raz nie. Chodzi mi i plik mkv
 

Martinii

Member
Witam,

Dzis kupilem UE40D7000 za 4199 zl z kamera CY-STC1100 gratis :) Zabieram sie za lekture forum oraz instrukcje obslugi i ogarnianie telewizora.
Ta kamerka absolutnie nie jest mi potrzebna wiec moge sprzedac (nowa, nie odpakowana, pelna gwara) chetnemu.

Pozdrawiam
 

ernet

Active member
Bez reklam
Witamy w klubie !

Witam,

Dzis kupilem UE40D7000 za 4199 zl z kamera CY-STC1100 gratis :) Zabieram sie za lekture forum oraz instrukcje obslugi i ogarnianie telewizora.
Ta kamerka absolutnie nie jest mi potrzebna wiec moge sprzedac (nowa, nie odpakowana, pelna gwara) chetnemu.

Pozdrawiam

Witamy w Klubie D7 ! Dużo radości ( ale i ciężkiej pracy-ustawienia TV ) przed Tobą ;-)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Firware update. O co chodzi ?

Kilka dni temu ściągnąłem ( cholera, to słowo już teraz źle się kojarzy hahahah ) firmware update ze strony Samsunga ( czy linki jeszcze można legalnie zamieszczć :D:)?
Wsparcie dla UE55D7000LS

Zainstalowałem w TV wersje 001021 prawidłowo, tego jestem pewien, a co jest ważne w kontekście mojego pytania poniżej. Dziś ,na ekranie, wyskoczył komunikat ( czy może tak nieautoryzowanie sam wyskakiwać :lol: )
" Czy zaktualizować wersję 001021 do wersji 001021 ? ". Przecież to są te same wersje. Upewniłem się jeszcze raz... tak, mam tę wersję zainstalowaną w TV .

O co więc chodzi ? Nie rozumiem.
 

Puchal2011

New member
Przepraszam, że napisałem trochę niezrozumiale ale już wyjaśniam. Telewizor jest połączony z komputerem przez WIFI. Niektóre filmy np w avi mogę oglądać jak dam prawym i odtwarzaj do UE46D7000. A mam inne filmy, np w formacie mkv które chciałbym oglądać w taki sposób. Nie wszystkie wchodzą na pendrive, a nie mam inaczej jak tego podłączyć. Mam WIN 7 i ta opcja działa tylko, jeżeli film jest klipem wideo, może to Wam pomoże.
 

robsoniqe

New member
Kilka dni temu ściągnąłem ( cholera, to słowo już teraz źle się kojarzy hahahah ) firmware update ze strony Samsunga ( czy linki jeszcze można legalnie zamieszczć :D:)?
Wsparcie dla UE55D7000LS

Zainstalowałem w TV wersje 001021 prawidłowo, tego jestem pewien, a co jest ważne w kontekście mojego pytania poniżej. Dziś ,na ekranie, wyskoczył komunikat ( czy może tak nieautoryzowanie sam wyskakiwać :lol: )
" Czy zaktualizować wersję 001021 do wersji 001021 ? ". Przecież to są te same wersje. Upewniłem się jeszcze raz... tak, mam tę wersję zainstalowaną w TV .

O co więc chodzi ? Nie rozumiem.
to jest jakby ver 2. też tak miałęm..
 

robsoniqe

New member
Nie wiem..wkurza mnie tvnplayer który dziala jak chce raz tak raz nie.. Rzadko kiedy uda się jakiś serial obejrzeć..

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

ernet

Active member
Bez reklam
Wzorce zaawansowane.

Cytat z instrukcji : "
Wzorce zaawansow.
(Wyłączone / Wzorzec1 / Wzorzec2) uaktywnienie
funkcji
Wzorce zaawansow. pozwala na kalibrację obrazu bez jonizatora lub
filtra. Jeśli menu ekranowe znika lub pojawia się inne menu niż menu Obraz,

kalibracja zostaje zapisana, a okno
Wzorce zaawansow. znika.

czy może ktoś obrazowo wytłumaczyć o co w tym chodzi ?
 

Martinii

Member
Hej,

Telewizje mam z osiedlowej kablowki. Powiedzcie czy brac do naszego tv dekoder zewnetrzny (Homecast lub Kaon KCF660 lub Ferguson Ariva 100 cable) czy korzystac z dekodera wbudowanego w telewizor? Co radzicie?
 
Do góry