TV LCD LED Samsung D7000(46") Wszystko o serii D7000

wrx

New member
Bez reklam
Dziekuje.
Jak widzisz, mial byd 55vt30, ale zastanawiam sie nad D7000/8000, mimo MEGA niecheci do Samsunga...
 

wrx

New member
Bez reklam
Bo wymyslilem, ze skoro musze zaciemniac do projektora, zeby bylo dobrze widac szczegoly, to pewnie z plazma bedzie podobne, a LCD tego nie wymaga.
Ale ciagle szukam.
 

armog

New member
tdx - Tak też robię i dostaję info: Brak pliku do aktualizacji
Już wiem :)
Trzeba najpierw wypakować pliczek na pena i wtedy TV widzi aktualizację :)
 
Ostatnia edycja:

Nemox1

New member
Witam

póki co UE46D7000 jest w drodze, ale chciałbym już zakupić niezbędne akcesoria do tv, w związku
z czym mam kilka pytań:

1. Jaki proponujecie odtwarzacz blu-ray 3D (z hdmi 1.4) do tego tv?

2. Jaki kabel hdmi łączący blu-ray z tv będzie najlepszy?

3. Jaki dysk twardy zewnętrzny (minimum 1TB) polecacie ? /chodzi mi o bezproblemowe działanie z tv/

4. I w końcu czy potrzeba dokupić adapter wifi do tego tv?, jak tak - to jaki?

Pozdrawiam
 

armog

New member
Nemox1 - co do pierwszych trzech pytań to ci nie podpowiem - każdy ma swoje zdanie - pisano już o tym na forum :)
co do pyt. 4. to TV ma wbudowane wi-fi i nie trzeba nic kupować.
I z innej beczki :)
W końcu zainstalowałem tą Aktualizację - ale co nowego wnosi to nie wiem :(
wi-fi chodziło jak chodzi szybkość ładowania programów z Apps też się nie zmieniła :(
Czy ktoś wie co się zmieniło?
 

Rodmin

New member
Witam,

Zainstalowałem wczoraj najnowsze oprogramowanie 001015 za pomocą aktualizacji online. Wszystko niby ok, poza konfiguracją sieci bezprzewodowej. Kombinowałem na różne sposoby i TV nie łączy się z siecią. Sieć ma włączone ukrywanie SSID, więc nie jest widoczna na liście dostępnych sieci. Jeśli wyłączę ukrywanie SSID, to TV łączy się bez problemu. Próbowałem resetu do ustawień fabrycznych, ale nic to nie pomogło. Spotkał się może ktoś z takim problemem po aktualizacji do wersji 001015?

Pozdrawiam
 

acglj

New member
Po aktualizacji firmware do 1015 zmienił się u mnie MAC address telewizorka (używam ethernet) z zakresu E4:E0:C5 na zakres D0:66:7B. Przy okazji znikły niestety dane do logowania w smart-hub.
Może to wreszcie koniec z wymuszanym przez Samsunga odinstalowywaniem aplikacji takich jak AccuWeather, Picasa, czy GoogleMaps? Oby....
 

Rodmin

New member
A jak TV ma laczyc sie z siecia, jak jej nie widzi?

Klient nie musi widzieć sieci bezprzewodowej, żeby się do niej podłączyć. Jeśli znasz SSID, czyli identyfikator (nazwę) sieci, rodzaj szyfrowania i hasło, to podłączysz się do niej.

Po aktualizacji firmware do 1015 zmienił się u mnie MAC address telewizorka (używam ethernet) z zakresu E4:E0:C5 na zakres D0:66:7B. Przy okazji znikły niestety dane do logowania w smart-hub.

Sprawdzałem u siebie i MAC karty bezprzewodowej nie uległ zmianie. Tak jak napisałem wcześniej, jeśli wyłączę ukrywanie SSID'a, to łączę się bez problemu. Coś popsuli w tej wersji firmware'u. Może ktoś mógłby sprawdzić u siebie jak zachowuje się TV po aktualizacji w sieci bezprzewodowej z ukrywaniem SSID'a?
 

adas81

Member
Witam
A ja mam taki problem. Może to zbieg okoliczności ale od poprzedniej aktualizacji, czyli 1014 telewizor nie pamięta mi ustawień sieci.
Za każdym razem,gdy go wyłączę i włączę to muszę od nowa szukać sieci i wpisywać hasło, tak jakbym nigdy tego nie robił. Ktoś spotkał się z takim problemem?
I jeszcze jedno, jak sprawdzić czy ma się hot pixel czy bad pixel czy coś takiego.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Po wgraniu 1015 nic u siebie na nowo nie ustawiałem, ani sieci , ani pozostałych ustawień TV. Wszystko działa jak przed wgraniem nowszego oprogramowania , no może zmiana jest :confused: taka że jak na razie nie instaluje- odinstalowuje aplikacji w Smart TV.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego ; Pena; do nagrywania?. Posiadam ;PATRIOT XPORTER 16GB; i nie przeszedł testu :x na D 7000 , a chcę mieć pod ręką pena aby chociażby nagrać dzisiaj walki bokserskie :wink: .
 

accu

New member
Bez reklam
Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego ; Pena; do nagrywania?. Posiadam ;PATRIOT XPORTER 16GB; i nie przeszedł testu :x na D 7000 , a chcę mieć pod ręką pena aby chociażby nagrać dzisiaj walki bokserskie :wink: .

Witam,

A czy pamięć flash USB jest obsługiwana do nagrywania audycji przez Twój telewizor?
Zaopatrz się moim skromnym zdaniem w dysk twardy USB. (5400 obr/min)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry