TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

Jacajacenty

New member
W tym tygodniu Media Markt oferowało we Wrocku UE46C8000 za.....7500 zł, na internecie niby są za ok 6400. Czekam nadal, bo i tak nigdzie prawie nie ma. ;-)

Pisałem jakiś czas temu:Brać,bo tańsze już nie będą...
Teraz to chyba faktycznie,lepiej poczekać na serię D.Póżniej jeszcze odczekać ok. pół roku i ceny spadną o 20-30% :razz:
 

accu

New member
Bez reklam
Pisałem jakiś czas temu:Brać,bo tańsze już nie będą...
Teraz to chyba faktycznie,lepiej poczekać na serię D.Póżniej jeszcze odczekać ok. pół roku i ceny spadną o 20-30% :razz:

Witam.
Mam taki sam pogląd , poczekać na nowe telewizory firmy Samsung z serii UExxD8000.
Będą dostępne wkrótce i zaoferują znakomity obraz i rozszerzone funkcje.

Pozdrawiam ,:)
accu :kom:
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
wczoraj byłem w Media, nie było żadnego modelu C8000 i powiedzieli mi że już ich nie zamawiają ,czekają na serię D...
 

cacumen

Member
Bez reklam
Teraz trzeba na spokojnie popatrzeć , jaki jest faktycznie , bo marketing
robi "cuda" a ten model przedstawiono nadzwyczaj okazale.
 

kazikw1

New member
Dts 2.0

Witam i przyznaję Ci rację :)
Wychodzi DTS 2.0 i AC3 5.1.

Ceny wymyśliłem :) A tak serio - są na tyle "tajne", że nie mogę ujawniać źródła. Telewizorki mają być dostępne jeszcze w marcu.

Co do DTS 5.1; robiłem test u siebie i w tej chwili nabrałem wątpliwości czy wychodziło 5.1 z AC3 czy też z DTS. Sprawdzę to w najbliższym czasie i potwierdzę swoją lub Twoją wersję jednocześnie przyznając Ci rację.
 

sfw

New member
jak otwierasz DTS 5.1 to i tak TV optykem wypusci go w formacie 2.0

Ale zdefiniuj co rozumiesz pod pojęciem format 2.0? Jeśli chodzi o DTS 2.0 to na wyjściu i tak jest 5.1 kanałów. Sprawdziłem na koncercie Stinga z Berlina którego mam w DTS, puszczony po DLNA do TV i z TV po optyku do dekodera na wyjściu daje 6 kanałów.

pzdr
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
sfw bo ty pewnie nawet nie wiesz, ale kino to potem konwertuje na dzwiek 5.1, wyglada to mniej wiecej tak:
Film ma 5.1 wysyla go optykiem do TV (2.0) i kino jak widzi sygnal 2.0 to wlacza DTS Neo X (przy czym x to ilosc glosnikow Twojego kina)
 

sfw

New member
sfw bo ty pewnie nawet nie wiesz, ale kino to potem konwertuje na dzwiek 5.1, wyglada to mniej wiecej tak:
Film ma 5.1 wysyla go optykiem do TV (2.0) i kino jak widzi sygnal 2.0 to wlacza DTS Neo X (przy czym x to ilosc glosnikow Twojego kina)

Sorry ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie ... DTS 2.0 co pod tym rozumiesz? Mój dekoder nie ma Neo. Upscale do 5,1 w moim dekoderze robi się ręcznie, to ja decyduję czy i kiedy dźwięk ma być uprzestrzenniony. Podawałem już ten link ale podam go raz jeszcze Glossary - DTS 2.0 Digital out w nim wytłumaczone jest co oznacza DTS 2.0 (2.0 nie oznacza ilości kanałów w danym systemie kanałów jest 6).
 

sfw

New member
dziwi mnie, ze wszystkim wysyla tylko w stereo (juz troche for przeczytalem)
a ty masz 5.1

poczytaj np tutaj:
DTS 2.0 + Digital Out?? - Tech Talk - Forums - www.atomicmpc.com.au

juz troche czytalem o tym, to dokladnie nie jest stereo, tylko cyfrowy DTS 2.0

Ale przeczytałeś to co podałeś w linku ze zrozumieniem??? Dokładnie napisane jest to co mówię, jeśli stream podany jest bezpośrednio po optyku z TV to jest 5.1, downmix do stereo jest robiony gdy dźwięk leci przez głośniki TV albo na wyjścia analogowe np. do DVD.
 

julianoz

New member
wczoraj byłem w Media, nie było żadnego modelu C8000 i powiedzieli mi że już ich nie zamawiają ,czekają na serię D...
No i C8000 zniknął... nie ma, a teraz już jest "d", pojawiły się pierwsze anonsy sprzedażowe. Czy ktoś z Was może powiedzieć co rzeczywiście wyróżnia go w nowej jakości, poza wygłądem? Interesuje mnie przede wszystkim poprawienie parametrów obrazu w 2D i 3D (w 3D ogłądałem jakiś koncert prezentowany w C8000 w MM i postaci poruszające się na planie były płaskie i wyglądały jakby były wycięte ze zdjęć i nałożone na tło, które dopiero jako tako wyglądało przestrzennie).
O serii D pisze się, że ma poprawioną głębię 3D, na ile to może być zauważalne gołym okiem...? Jestem gotów wydać więcej, jeśli zobaczę/przeczytam , że warto ;-)
Pozdrówka.
 

Slygado

New member
Wcale nie mają.
Jest w ofercie, ale na zamówienie trwające do 28dni roboczych. Czyli półtora miesiąca. Za półtora miesiąca będą mieli wszyscy i ceny też będą zapewne inne....
 
Do góry