TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

Mouera

New member
Dobre pytanie. Ja w UE55C8000 też mam taką akcję, że od czasu do czasu mignie obraz (jakby się na ułamek sekundy wyłączyło podświetlenie led i włączyło ponownie). Z tym EXIT nie próbowałem, może to rozwiąże problem, choć tv jest świeży (3 tygodnie) a już od tygodnia to obserwuję...
Może ktoś mądrzejszy wie co to za akcyja?

Dzięki w imieniu swoim i chudego111 :)

Chyba miałem coś podobnego raz na jakiś czas - pomagało ponowne wyłączenie i włączenie TV z pilota - po aktualizacji softu przez net samo ustąpiło.
 

Mariusz16071971

New member
Dobre pytanie. Ja w UE55C8000 też mam taką akcję, że od czasu do czasu mignie obraz (jakby się na ułamek sekundy wyłączyło podświetlenie led i włączyło ponownie). Z tym EXIT nie próbowałem, może to rozwiąże problem, choć tv jest świeży (3 tygodnie) a już od tygodnia to obserwuję...
Może ktoś mądrzejszy wie co to za akcyja?

Dzięki w imieniu swoim i chudego111 :)

Witam,

w moim 46C8000 występuje ten sam objaw, obraz co jakiś czas przygasa na ułamek sekundy w nieregularnych odstępach. Dzieje się tak tylko kiedy włączę go rano i tylko raz na kilka dni, czasami gra bez objawów ponad tydzień. W moim przypadku pomaga czasami wyłączenie i ponowne włączenie i jeszcze jedno co zauważyłem to że przestaje migać jak przełączę go na 3D. Zgłosiłem usterkę na infolinii samsunga i wezwałem serwis który próbował usunąć usterkę na miejscu jednak w tym dniu TV nie migał, pokazałem im ten objaw jedynie nagrany kamerą w telefonie. Panowie po wielkich trudach zdjeli obudowę, poprawili jakieś złącze i tyle, telewizor po tygodniu znowu miga.Mam zamiar zawieść go serwisu centralnego z nadzieją że tam ktoś temu zaradzi. Skoro na forum znalazło się kilka osób z tym problemem to znaczy że jest jakaś fabryczna wada tego modelu i problem samsungowi powinien być znany.
Dajcie proszę znać jeśli ktoś się czegoś dowie lub uda mu się naprawić TV.

Pozdrawiam
 

JoY RidE

New member
bardzo niesympatyczna sprawa z tym obrazem :) a już chciałem kupić ;] ech jeszcze poczekam, aż do wyjaśnienia cóż to może być za usterka. Gorzej jak to będzie jakiś błąd konstrukcyjny wtedy każdy tv samsunga z serii c8000 może miewać takie choroby :p
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam,

w moim 46C8000 występuje ten sam objaw, obraz co jakiś czas przygasa na ułamek sekundy w nieregularnych odstępach. Dzieje się tak tylko kiedy włączę go rano i tylko raz na kilka dni, czasami gra bez objawów ponad tydzień. W moim przypadku pomaga czasami wyłączenie i ponowne włączenie i jeszcze jedno co zauważyłem to że przestaje migać jak przełączę go na 3D. Zgłosiłem usterkę na infolinii samsunga i wezwałem serwis który próbował usunąć usterkę na miejscu jednak w tym dniu TV nie migał, pokazałem im ten objaw jedynie nagrany kamerą w telefonie. Panowie po wielkich trudach zdjeli obudowę, poprawili jakieś złącze i tyle, telewizor po tygodniu znowu miga.Mam zamiar zawieść go serwisu centralnego z nadzieją że tam ktoś temu zaradzi. Skoro na forum znalazło się kilka osób z tym problemem to znaczy że jest jakaś fabryczna wada tego modelu i problem samsungowi powinien być znany.
Dajcie proszę znać jeśli ktoś się czegoś dowie lub uda mu się naprawić TV.

Pozdrawiam
Możesz napisać jaką masz ver. oprogramowania.
 

Mouera

New member
bardzo niesympatyczna sprawa z tym obrazem :) a już chciałem kupić ;] ech jeszcze poczekam, aż do wyjaśnienia cóż to może być za usterka. Gorzej jak to będzie jakiś błąd konstrukcyjny wtedy każdy tv samsunga z serii c8000 może miewać takie choroby :p

Na 99 % to nie jest błąd konstrukcyjny, ponieważ u mnie po aktualizacji oprogramowania problem ustąpił.
 

200473

New member
Witam, mam TV 46c7000 i też mam ten objaw. Co dziwne pojawił się on u mnie po zmianie oprogramowania. Mam T-VALDEUC-3007.1 Jest to chyba najnowszy soft. Nie wiem czy jest możliwość powrotu do wcześniejszej wersji. Może ktoś wie czy można to zrobić.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
wczoraj odpalilem film z napisami txt po przez DLNA i otworzylo, nie wiem czy nowy soft to wdrazyl czy nowy program, bo mialem formata i sciagnelem z samsung.pl

Wczesniej tylko srt po przez dlna otwieral.

To tak tylko dla wiadomosci :D
 

polman

New member
Witam, mam TV 46c7000 i też mam ten objaw. Co dziwne pojawił się on u mnie po zmianie oprogramowania. Mam T-VALDEUC-3007.1 Jest to chyba najnowszy soft. Nie wiem czy jest możliwość powrotu do wcześniejszej wersji. Może ktoś wie czy można to zrobić.

Witam.
W moim ue40c8000 też występuje ten sam problem. Tv mam od 3 miesięcy i miganie pojawiło się kilka razy. Sądziłem, że to wina sygnału tv z UPC. W czasie migania podłączałem HDD, PS3, net i migania nie było. Softu 3006.2 jeszcze nie zmieniłem, bo ze 2 tygodnie objaw jakoś się nie powtórzył.
Pozdrawiam
 

Zapa

New member
Witam wszystkich, mam pytanie, posiadam UE40C8000 i szukam okularów 3D, czy możecie polecić coś z doświadczenia? ew. dać opinie? z góry dzięki :)
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
nie wiem zbytnio jakich informacji oczekujesz, ja uzywam SSG-2100AB (dalem jak dobrze pamietam 230-250zl)
Baterie jeszcze mi sie nie wyczerpaly
Efekt 3d jest, jesli o to Ci chodzi (bardziej robi sie glebia, ale efekty wychodzenia z TV tez sa w nie ktorych filmach)
 

Jacajacenty

New member
Mam okulary SAMSUNG SSG-2200AR i SSG-2100AB.Działają identycznie,różnią się tylko wizualnie oraz sposobem zasilania.Pierwszy model jest akumulatorowy a drugi bateryjny.Akumulatorowy jest droższy,ale mnie udało się kupić nowe za 329 PLN na alledrogo :)
 
Do góry