TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

Kozo

New member
Wgrywałem nowe softy wiele razy,nigdy nie miałem problemu z wgrywaniem ,i nie było problemów z funkcjonowaniem TV po wgraniu nowego.Podobnie jest z najnowszym 3001.1 nie mam problemów z TV,2D i 3D działa normalnie,przestrzegam przy wgrywaniu jednej zasady a mianowicie wkładanie USB, jak i wyjmowanie USB po update robię zawsze przy wyłączonym TV,czy słusznie nie wiem ale w PC również jest funkcja "bezpieczne usuwanie sprzętu".

ok. ale sprawdz czy wgrasz teraz ten najnowszy 3000.6 ktory ma oznaczenie "nizsze" od poprzedniego.
 

Kozo

New member
Widzę ,że nie czytasz dokładnie odpowiedzi na swoje pytania,wczoraj wydaje mi się całkiem jasno wypowiedziałem sie na ten temat.Patrz /Wczoraj, 19:54/

po pierwsze : najnowszy to 3000.6

Ty piszesz ze masz najnowszy 3001.1 ,a to nie jest prawda wiec sie pytam czy zaktualizowales juz do 3000.6 i czy nie miales z tym problemow ze wzgledu na spieprzona numeracje.
 

makis

New member
po pierwsze : najnowszy to 3000.6

Ty piszesz ze masz najnowszy 3001.1 ,a to nie jest prawda wiec sie pytam czy zaktualizowales juz do 3000.6 i czy nie miales z tym problemow ze wzgledu na spieprzona numeracje.

Pisałem wczesniej ,że TV nie widzi ostatniego oprogramowania tz.3000.6 jezeli zostało wgrane 3001.1 i dlatego nie mogłem go zainstalować.Samsung odpowiedział mi,że pomyłka w oznaczeniu programu jest przez nich znana,i kazali cierpliwie czekać na korektę.Nie pozostaje nic innego jak poczekać na nowy soft,chociaż jak mówiłem 3001.1 działa u mnie bez problemów.
 

michalmichalmic

New member
Pisałem wczesniej ,że TV nie widzi ostatniego oprogramowania tz.3000.6 jezeli zostało wgrane 3001.1 i dlatego nie mogłem go zainstalować.Samsung odpowiedział mi,że pomyłka w oznaczeniu programu jest przez nich znana,i kazali cierpliwie czekać na korektę.Nie pozostaje nic innego jak poczekać na nowy soft,chociaż jak mówiłem 3001.1 działa u mnie bez problemów.

Makis . Załacz 3d i w opcjach wybierz optymalizacja 3d. Sprobuj ja zastosowac i jak to zrobisz i ci tv sie nie zresetuje to naprawde działa ten soft u ciebie dobrze. Odpisz. pozdrow.
 
Ostatnia edycja:

makis

New member
Makis . Załacz 3d i w opcjach wybierz optymalizacja 3d. Sprobuj ja zastosowac i jak to zrobisz i ci tv sie nie zresetuje to naprawde działa ten soft u ciebie dobrze. Odpisz. pozdrow.

Niestety,następuje reset telewizora,jedyne pocieszenie , że występuje ono u wszystkich bez wyjątku.Ewidentny błąd oprogramowania ,a nie TV.Podaję ci link bardzo ciekawy dotyczacy tego problemu.
firmware update samsung 6/7/8 series 29 oct - AVForums.com
 

gibki

New member
Witam. Jestem nowy na tym forum. :) Mam zamiar kupić ten TV i mam takie pytanko: Czy można sprawdzić czas działania danego TV gdzieś w opcjach?? Pytam żeby przypadkiem nie kupić TV z ekspozycji który działał już nie wiadomo ile.

Pozdrawiam
 

makis

New member
To jest cytat z AV Forum:
"Zauważyłem na stronie internetowej włoskiego, że ktoś rzeczywiście dostał samsung przyznać, wiedzą, że zawiedli i pracujemy nad nowa wersja firmware.
I just hope they do it soon.
Mam nadzieję, że robią to szybko."
 

makis

New member
Wgrałem nowy soft 3002.1/miałem zainstalowany feralny 3001.1/.Wszystko jest w najlepszym porządku,wgrywa się bez problemu ,soft nie resetuje ustawień użytkownika,opcje regulacji 3D aktywne po przełączeniu do obrazu 3D i nie powodują wyłączania TV.Może to moje subiektywne odczucie, ale mam wrażenie że 2D do 3D działa dużo lepiej,testowałem na sygnale HD z "N-ki" mecz Ligi Mistrzów odniosłem bardzo pozytywne wrażenie,w przeciwieństwie do oglądania na wcześniejszym sofcie.[/QUOTE]
 

gibki

New member
Witam. Ponawiam pytanko:
Czy można sprawdzić czas działania danego TV gdzieś w opcjach?? Pytam żeby przypadkiem nie kupić TV z ekspozycji który działał już nie wiadomo ile.
 

makis

New member

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,spokojnie Panowie kol.makis zrobil dobra robote.Wielu odetchnie z ulga,bo w koncu jest dobry soft.pozdr.
 
Do góry