TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

boncio1

New member
W Łodzi teraz jest za 7490, a w weekend był po 7350, sklep netowy 7649.
Miałem na myśli sklep własny Euro.
Oczywiście można znaleźć kilka tańszych sklepów w necie.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
dzis cos dziwnego mialem z tv tzn wlaczam TV i lewy na dole jakby nie bylo poswietlone, wylaczylem wlaczylem dalej to samo wyl. i wlaczylem po 5min i wtedy znow byla polowa podswietlona i po 2 sek podswietlil reszte, mial ktos cos podobnego?
 

NickSon

Member
Smołek Dzięki Ci że nas oświeciłeś Jak chcesz to kupuj te macane modele za 6500 Swoją droga zastanawia mnie co to za powystawowe gdzie były te wystawy i dlaczego oferuje to jeden dwa sklepy.

Wie ktoś po ile dziś 46 cali w MM? Jeśli Vat ucieli od ceny ponad 9000 to szału nie bedzie i Euro ich przebija z cena 7500 i ratami na 2.5roku...
 

NickSon

Member
Smołek nie siej juz popeliny jak taki PM samsunga jestes to kup mi w Electro world 46 cali za 6500 w Warszawie... Moze czas chwycic za telefon... a przynajmniej dokladnie przegladać strony sklepów...
 

Smołek

New member
się okaże.. zamierzam kupić pod koniec grudnia (zanim jeszcze wejdzie nowy podatek) i na razie obserwuję rynek a za telefon złapię jak już będę kupować...
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,wielokrotnie tu juz tak bywalo;Sklep niby ma w swojej ofercie dany Tv,a jak zadzwonisz to kręcą,ze az milo?prosze zadzwonic np.za pare dni?itd,itp.Kol.NickSon ma racje!!!pozdr.
 

sfw

New member
Witam forum,

Właśnie zakupiłem model 55 cali serii 8k, 3D powala (Avatar poprosyu WYMIATA!!!). Jednak jest też łyżka dziegciu ... nie widzi dysków 2 TB (jak mój Seagate) :(
 

makis

New member
Mam UE55C8000 dzisiaj nagle obraz zamienił sie w czerwone poziome cienkie paski przedzielone różowym tłem które dość szybko przemieszczają sie z góry do dołu,TV nie reaguje na sygnały, można go jedynie włączyć i wyłączyć.Spotkałem z czymś takim pierwszy raz choć miałem kilka TV LCD.Może ktoś wie w czym jest problem.
 

gibki

New member
A można jakoś rozpoznać czy telewizor jest powystawowy ? (da się w nim sprawdzić czas pracy?)
Co ma do tego BEZ VAT (dzisiaj jest w MM w Warszawie z tego co się orientuję), czyżby wtedy sprzedawali modele z wystawy?

Już wcześniej pytałam się 2 razy ale nikt nie raczy odpowiedzieć. Sam jestem ciekaw czy się da sprawdzić czas pracy tego TV.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,da się;Panel On Time(Hour) np...000126.Liczba godzin powinna byc w lewej górnej czesci ekranu(menu serwisowego)Tylko jest jedno ale?Bardzo w to watpie aby w sklepie pozwolili zagladac w menu serwisowe!!!pozdr.
 
Do góry