TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

Sk_uter

New member
Bez reklam
czy w fukcji internet i DLNA mozna jakos wylaczyc ekran, tak aby zostal sam glos, bo jak slucham tuba.fm lub jakies muzyki z DLNA to po co ma ekran dzialac w trybie TV moge to zmienic w eco, a tutaj nie moge tak zrobic, moze jakos inaczej to sie robi co??

Co do plikow m2ts to nie otwiera, ale przekonwertowalem na mkv i bezproblemu
 

boncio1

New member
Sk_uter napisał:
Co do plikow m2ts to nie otwiera, ale przekonwertowalem na mkv i bezproblemu
Czym konwertowałeś do mkv, bo ja znalazłem sporo możliwości, a nie chce mi się testować?

Działa wam poprawnie DLNA? Bo mnie nie widzi wszystkich plików z kompa. Tak jakby do jakiejś ilości plików widział, a później nic.
Inna sprawa, że sam serwer czasem się zawiesza jak się zatwierdza zmiany. Co ciekawe TV rozpoznaje Win7 jako media player bez instalowania czegokolwiek.
Co ciekawe testowałem też odtwarzanie plików z kompa poprzez telefon i działa super.
Funkcja fajna, ale jakby nie do końca działa poprawnie. No i jeszcze standardowa kwestia napisów w odpowiednim formacie.
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Czym konwertowałeś do mkv, bo ja znalazłem sporo możliwości, a nie chce mi się testować?

Działa wam poprawnie DLNA? Bo mnie nie widzi wszystkich plików z kompa. Tak jakby do jakiejś ilości plików widział, a później nic.
Inna sprawa, że sam serwer czasem się zawiesza jak się zatwierdza zmiany. Co ciekawe TV rozpoznaje Win7 jako media player bez instalowania czegokolwiek.
Co ciekawe testowałem też odtwarzanie plików z kompa poprzez telefon i działa super.
Funkcja fajna, ale jakby nie do końca działa poprawnie. No i jeszcze standardowa kwestia napisów w odpowiednim formacie.

4Videosoft Video Converter Platinum tym programem probowalem, ale 6minut konwertowalo 1h, podobno wystarczy zmienic rozszerzenie na mkv i na c650 dziala, wiec moze na c8000 tez
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
nie mam jak tego sprawdzic, bo pendrive chyba jest za wolny, bo niby go skonfigurowal, ale nagrywac nie idzie, czyli wedlug Ciebie mozna nagrywac tylko z urzadzen podlaczonych do HDMI?
 

saper_1981

New member
nie mam jak tego sprawdzic, bo pendrive chyba jest za wolny, bo niby go skonfigurowal, ale nagrywac nie idzie, czyli wedlug Ciebie mozna nagrywac tylko z urzadzen podlaczonych do HDMI?


Chyba tak no bo jak z kabla to zrobic ??? Ale nie jestem pewien bo jeszcze go nie mam, czekam na

Grudzien :mrgreen:

Forumowicze posiadajacy c8000 da sie na dekoderach cyfrowych nagrywac czy nie.

Dajcie znac

pzdr
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
wedlug mnie powinno isc z kabla jak i dekodera, poniewaz to i tak zapisuje na dysk/pendrive podlaczony pod TV, wiec nie powinno robic to roznicy, predziej bym sie spodziewal, ze nie pojdzie nagrywac via HDMI niz kablowki


Samsung C8000 (3DTV) review - FlatpanelsHD
znalelm taki test i widac jak gosciu nagrywa na 57 kanale animal planet wiec to idzie z naziemnej lub cos podobnego, wiec z kabla powinno isc nagrywac

"The PVR recording functionality is really great and works with all the three digital tuners in C8000 (antenna, cable, and satellite). The only problem is that the TV has no twin tuners, and this means that you have to stay on the same channel when recording. You cannot switch to another channel, but you can switch to for example a HDMI source."
Nawet ma napisane, ze mozna z kabla, ale z hdmi nic nie pisze

PS
Mam pytanie do uzytkownikow czy u was tez widac efekt podswietlenia diody w rogach, u mnie widac najbardziej z lewej na dole, takie jak by rozproszenie swiatla na 150 stopni?? Sprobuje zrobic fotke i pokazac o co mi chodzi??


Edit
http://flatpanelshd.com/pictures/samsungc8000_large30.JPG chyba to normalne, bo nawet na tescie takie cos jest
 
Ostatnia edycja:

saper_1981

New member
wedlug mnie powinno isc z kabla jak i dekodera, poniewaz to i tak zapisuje na dysk/pendrive podlaczony pod TV, wiec nie powinno robic to roznicy, predziej bym sie spodziewal, ze nie pojdzie nagrywac via HDMI niz kablowki


Samsung C8000 (3DTV) review - FlatpanelsHD
znalelm taki test i widac jak gosciu nagrywa na 57 kanale animal planet wiec to idzie z naziemnej lub cos podobnego, wiec z kabla powinno isc nagrywac

"The PVR recording functionality is really great and works with all the three digital tuners in C8000 (antenna, cable, and satellite). The only problem is that the TV has no twin tuners, and this means that you have to stay on the same channel when recording. You cannot switch to another channel, but you can switch to for example a HDMI source."
Nawet ma napisane, ze mozna z kabla, ale z hdmi nic nie pisze

PS
Mam pytanie do uzytkownikow czy u was tez widac efekt podswietlenia diody w rogach, u mnie widac najbardziej z lewej na dole, takie jak by rozproszenie swiatla na 150 stopni?? Sprobuje zrobic fotke i pokazac o co mi chodzi??


Edit
http://flatpanelshd.com/pictures/samsungc8000_large30.JPG chyba to normalne, bo nawet na tescie takie cos jest


Z twojego testu jest czarno na bialym napisane ze nagrywanie jest mozliwe z trzech opcji antena, kabel i satelita. To dlaczego u mnie nie dziala, hmmm.
Pokombinuje i dam znac.
pzdr
 

benk07

New member
Śmieszne. Na moim C7000 jest prawie identyczny rozkłada chmurek jak na tym zdjęciu.
Czy to jest normalne? Generalnie nie, ale na razie technologia podświetlania ledowego nie radzi sobie z tym problemem.
 

saper_1981

New member
Z twojego testu jest czarno na bialym napisane ze nagrywanie jest mozliwe z trzech opcji antena, kabel i satelita. To dlaczego u mnie nie dziala, hmmm.
Pokombinuje i dam znac.
pzdr


Sprawdziłem ponownie przez pena i wyskakuje mi komunikat ze zalecany jest dysk twardy przez usb.

W niedziele przywioze od kumpla i przetestuje, zobaczymy co z tego wyniknie.

pzdr8)
 

Sk_uter

New member
Bez reklam
Sprawdziłem ponownie przez pena i wyskakuje mi komunikat ze zalecany jest dysk twardy przez usb.

W niedziele przywioze od kumpla i przetestuje, zobaczymy co z tego wyniknie.

pzdr8)
TO samo mi wyswietla i dlatego to chyba cos nie dziala, na tej str tez pisze, ze pendrive mu nie dzialal tylko dysk, a podlaczasz pod HDD czy pod drugi port?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam a zobacz te nastawy;


MOVIE
Backlight –15
Contrast 85
Brightness – 54
Sharpness 65
Colour 50
Tint – neutral
Advanced:
Black Tone ciemniejsza
Dynamic Cont wysoki
Gamma -0
Colour Space Custom
10p White Balance – Off
Flesh Tone default
Edge Enhance Off
xvYCC Off
LED Motion Plus Normal
WHITE BALANCE:
From top to bottom
26 24 21 13 26 33
COLOUR SPACE
Red: 65 8 0
Green 22 18 11
Blue 0 18 50
Yellow 55 38 8
Cyan 10 34 52
Mag 56 23 52
PICTURE OPTIONS
Colour TOne: Warm1
Size: Screen Fit where applicable
DN Filter: OFF
MPEG Noise Filter: OFF
Motion Plus Custom (9 / 4)
Smart LED: Off/on
 
Do góry