TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46" 55" 65") Wszystko o serii 8000 opinie testy

Mariusz16071971

New member
CHUDY111 ma rację, telewizor ten nie był tani i za taką kasę można chyba wymagać aby normalnie wyświetlał obraz. Mój tv znowu trafił do serwisu i jest na testach i osobiście spodziewam się że mi go oddadzą z informacją że u nich usterka nie wystąpiła ale ja nie odpuszczę bo widać nawet po ilości osób na forum które tą wadę zauważyły że problem jest i to jest raczej nie do usunięcia, widocznie pierwsza seria telewizorów 3D samsunga okazała się bublem a że problem jest niewielki i wielu go ignoruje to samsung bierze na przetrzymanie i udaje że problemu nie ma.
Zachęcam wszystkich jednak do zgłaszania usterki bo może się to skończyć tak jak pisze chudy111 a może i samsung pod naporem ilości zgłoszeń zmięknie i zmieni podejście
 

Mouera

New member
Panowie, ktoś tu napisał że obraz przygasa mu na 1-2 sekundy - to przecież szok! U mnie jeśli się pojawiają, to są mignięcia trwające raczej 1/10 sekundy (choć zauważalne), ale nie można tego nazwać przygasaniem 1-2 sekundowym...

Na filmiku który tu widziałem, to mignięcia też były takie krótkie.
 

chudy111

New member
Panowie, ktoś tu napisał że obraz przygasa mu na 1-2 sekundy - to przecież szok! U mnie jeśli się pojawiają, to są mignięcia trwające raczej 1/10 sekundy (choć zauważalne), ale nie można tego nazwać przygasaniem 1-2 sekundowym...

Na filmiku który tu widziałem, to mignięcia też były takie krótkie.

ten filmik to moja robota,przygasa na setna sekundy,ale jest to wkur... czy to normalne zeby tak bylo bo ja mysle ze nie.
 

boncio1

New member
Ja migania nie zauważyłem u siebie, a mam tv ponad rok.
Natomiast na czas remontu tv trafił do sypialni i zauważyłem/usłyszałem, że zaraz po włączeniu jak i po wyłączeniu tv słyszę delikatne strzały w tv, coś jakby kondensator rozładowywany. Zastanawiam się czy nie martwić się tym. Ktoś nie zauważył podobnych objawów u siebie?
 

jarbla

New member
Właśnie o serii C. Ratunku! Po uaktualnieniu softa do wersji 003011 (wcześniej (002002) telewizor PRZYGASA !!! Niby na ułamek sekundy ale to irytujące. Wcześniej nigdy tego nie było. Dodatkowo mam "dziwne" wrażenie, że na tym nowym sofcie zupełnie inaczej jest odtwarzany dźwięk. Nieukrywam, że gorzej. Stał się jakiś "płaski" pomimo takich samych ustawień jak wcześniej. Głośnika niskotonowego zupełnie już nie słyszę.
 

seba_27

New member
Właśnie o serii C. Ratunku! Po uaktualnieniu softa do wersji 003011 (wcześniej (002002) telewizor PRZYGASA !!! Niby na ułamek sekundy ale to irytujące. Wcześniej nigdy tego nie było. Dodatkowo mam "dziwne" wrażenie, że na tym nowym sofcie zupełnie inaczej jest odtwarzany dźwięk. Nieukrywam, że gorzej. Stał się jakiś "płaski" pomimo takich samych ustawień jak wcześniej. Głośnika niskotonowego zupełnie już nie słyszę.

ja moge Ci powiedziec ze , mam tez ten soft i nic mi nie przygasa, czesto dzieje sie to na dekoderze a na analogu lub gdy ogladamy cos z portu usb nie przygasa, wiem to od innych posiadaczy samsungów , a ciebie chce zapytac o wolne miejsce w internet tv , ja mam ok.306 Mb i zainstalowanych ok 30 aplikacji a jak to wyglada a Ciebie?
 

jarbla

New member
Moze i tak choć to dziwny zbieg okoliczności, że "objawiło się to" w dniu instalacji nowego softu. Bardziej jednak martwi mnie ten "inny" dzwięk? Wiem, że jak chcę mieć super wrażenia to mogę sobie kupić kino domowe, tylko że dotychczas to co miałem w zupełności mi wystarczało. A co do Twojego pytania. Mam obecnie zainstalowane 32 aplikacje i 187MB wolnego miejsca
 

Mariusz16071971

New member
dzis odzyskalem dopiero telewizor.hhmm Powiem tak,po wymianie matrycy zaczeli robic testy i oczywiscie u nich nic nie migal,wiec wyslalem im filmy i dla tego tak dlugo czekalem,miedzy czasie wyslali mnie do sklepu ze tam musze skladac reklamacje, i WRESCIE SIE UGADALEM ZE JAK ZNOWU ZACZNIE MIGAC OBRAZ TO KASE MI WRACA SKLEP GDZIE KUPILEM.teraz czekam tylko kiedy znowu zacznie,bo jestem przekonany ze tak bedzie NA 99%

Z ciekawości zapytam czy miga dalej?
Mój po wymianie matrycy ponownie trafił do serwisu gdzie testują go już dwa tygodnie i oczywiście usterka nie występuje choć dałem im nagranie to umywają ręce.
 

chudy111

New member
Z ciekawości zapytam czy miga dalej?
Mój po wymianie matrycy ponownie trafił do serwisu gdzie testują go już dwa tygodnie i oczywiście usterka nie występuje choć dałem im nagranie to umywają ręce.
zaczal migac po 2tygodnie od odebrania z serwisu= testow=,ale tak co 2-3 minuty,wiec zaczekam jak zacznie czesciej jak przedtem i nagram film,bo jestem przekonany ze tak bedzie
 

mietka

New member
Panowie tak czytam te Wasze posty i stwierdzam że te tv są awaryjne-a czy ktoś z Was ma taką sztukę bez wad?Pytam bo mam D6500(brak fullHD w 3D) i nie wiem czy wymieniać na coś lepszego i czy się opłaca.Mam 55" i na niego nie narzekam.
 

chudy111

New member
To nie jest kwestia napięcia bo mam jeszcze dwa inne TV samsunga i nic takiego się nie dzieje. Myślałem że może to być kwestia podłączonych urządzeń ale po zweryfikowaniu stwierdzam że nie ma to żadnego wpływu, matryca przygasa bez względu na to co wyświetla.

dzis zaczal migac konkretnie,mowilem ze tak bedzie,nagralem pare filmow i ide do sklepu zobaczymy co bedzie, a tobie juz odali telewizor po testach:D
 
Do góry