TV LCD do 3500zł

Która z niżej wynienionych firm produkuje najlepsze TV LCD


  • Total voters
    0

taczka1

New member
skylla1 napisał:
No OK z MPEG4 nie ma, ale jesli ma się kablówkę lub jakiś pakiet sat to to niepotrzebne. Poza tym są.
A jesli juz ma byc MPEG4 to choćby Sony 32W4000 jest już za ok 2500.
Nadal więc upieram się, że cena powyżej 2500-2600 jest obecnie nieakceptowalna, za tyle to można obecnie kupic świetne 40''.

Sorrki ale sony 32W4000 nie ma 100Hz.....??:(
 

taczka1

New member
taczka1 napisał:
Sorrki ale sony 32W4000 nie ma 100Hz.....??:(

Kochani cenię sobie Waszą fachowość i wiedzę.Kiedyś KIKI świetnie mi doradził kupiłam Panasonica i bardzo byłam zadowolona.Teraz znow potrzebuje podpowiedzi.
odległość do Tv 3-3,5 m z boku niestety ok 1-1,5m mocno nasłonecznione pomieszczenie i tv pod oknem.Do oglądania tylko kablówka aster lub ewentualnie dekoder hbo prze który mozna miec inne programy z astera.
Ma służyć głownie jako tv i do podlaczenia kina domowego sony.Wybrałam Sony 32W4000 będzie ok?czy może warto pomyślec o jakiejś 40''?
Podpowiedzcie kochani.
pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
oczywiście że 40" -
ale zepnij się raz jeszcze :D i podaj wszystkie swoje potrzeby i warunki :

Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach
 

Kursanter

New member
Potrzebuje telewizor 32-37 cali ewentualnie max 40 w cenie od 3 do max 4 tys. odległość od telewizora 2-3m pokój średnio nasłoneczniony do odbioru telewizji hd ewentualnie do podlaczenia komputera
 
Ostatnia edycja:

sierra

New member
Witam

Pytanie do "KIKI" odnośnie różnic pomiędzy SONY 40W4000 a 40W4500.
Czytałem twoje testy i jestem rozbity który telewizor wybrać.
40W4000 oglądałem w centrum SONY jak dla mnie rewelacja ale wolał bym 100Hz a w 40W4500 najbardziej martwi mnie "clouding" i cena :).
Poza tym nie wiem czy upierać się na te niby "100Hz" bo np: w SAMSUNGU 40A656 wygląda to jak teatr telewizji dla mnie nie do zaakceptowania.

TV podpięty do dekodera CYFRA+HD i XBOX 360.

Ewentualnie jak byś miał jakieś inne typy TV w cenie do około 4000zł ?
Podoba mi się ostatnio też SAMSUNG 40A756 i jest tańszy od SONY 40W4500 :)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
i to jest dobre pytanie " Pytanie do "KIKI" odnośnie różnic pomiędzy SONY 40W4000 a 40W4500" bo roznica ceny, miedzy nimi jest duza, a z tego co wiadomo cos ludzie zle mowi o 4500
 

MZR

New member
sierra bierz spokojnie W4000. Mam ten telewizor i jestem bardzo zadowolony. Mimo, że nie ma 100 Hz to ja smużenia ani zacinania nie zauważyłem, a oglądam dużo piłki nożnej i siatkówki.:eek:k: Zawsze kilka stówek w kieszeni.

P.S. Dla mnie również obraz jak w teatrze jest nie do zaakceptowania.
 

mr_roba

Member
Witam.

Chciałbym sobie i żonie (bardziej sobie :D) TV.
Będę go użytkował w pokoju o powierzchni 20 m2. Odległość od TV do oglądającego to 2-2,5 metra. Z prawej strony TV są okna, przez które prawie cały dzień daje słońce. Jednak w większości przypadków TV będzie odwrócony bokiem o jakieś 30 stopni w stronę łóżka (zamierzam sprawić sobie zdalnie sterowany uchwyt na ścianę), przez co słońce nie będzie najistotniejszym czynnikiem, ponad to mam rolety.
Najważniejsze to zastosowanie(kolejność niezobowiązująca):
-filmy DivX, DVD
-XBOX 360
-kablówka na razie niestety analogowa o HD nie wspominając :(
Na TV raczej nie mogę wydać więcej niż 3000, oczywiście z małym zakresem tolerancji.

Proszę o poradę jaki model wbijałby się najbardziej w tą konwencję.

Pozdrawiam
 

taczka1

New member
lzp napisał:
Wladek!! Prawda jest taka że tu się niczego nie dowiesz jeśli chodzi o kupno telewizora. Oczywiście wszyscy doradzą Ci JVC, Toshiba, Sharp. JAk się zapytasz o tv do 3,500 zł to Ci doradzą JVC za 5000. Jak zapytasz czy np. Samsung jakiś tam jest dobry to Ci doradzą Toshibę itp. Ludzie!!!! Jak mam 3500 zł to chcę kupić za 3500 zł, a nie za 4000 zł!!!
Stary idź do sklepu. Zobacz sobie kilka telewizorów, poproś niech Ci puszczą na antenie na dvd. Zobacz co Ci najlepiej pasuje. Kup, przynieś do domu i ciesz się. W domu bedziesz miał w pokoju jeden telewizor i nie będziesz miał porównania więc zaaakceptujesz to co masz.
Ja z miesiąc szukałem po necie opinii, porad. Tylko mnie to skołowało i wk... (choć chyba wiem które firmy najwięcej płacą sprzedawcom za zachwalanie swoich produktów). Poszedłem do sklepu kupiłem Philipsa 42PFL7662D i niech sobie piszą co chcą telewizor jest zajefajny.

P.S Eksperci z forum. Macie dużą wiedzę to fakt, ale jak chcecie pomóc to odpowiadajcie konkretnie na pytania. Nie chciałem nikogo urazić.



BY...ZY...DU..RRY OPOWIADASZ...!!!!Zamów prezentację w swoim domu to do niczego nie zobowiązuje a na 100% rozwiąże Twoj problem.
 

taczka1

New member
kiki napisał:
oczywiście że 40" -
ale zepnij się raz jeszcze :D i podaj wszystkie swoje potrzeby i warunki :
Oki podaję wszystkie jak na spowiedzi.....;)
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?

Pokój 5x3m
kabel z astera
odległość od ekranu na wprost ok.3,5m i z bokowca ok 1,5 m
kino domowe sony i DVD
cena-niższy pułap do 3500
Tv chodzi prawie cały dzień
nasłonecznienie bardzo duże
??? 4 osoby???
........
panasonic lx60
ma stać pod oknem.

"kiki" nie wiem czy to do mnie ale zabawne!!
Pozdrawiam serdecznie
Taczeńka
Co Cię wkurza w telewizorach

w lcd...rozpłaszczone gębusie..i "Kasza lub dużoplamistość" na ekranie...podczas oglądania astera...:roll:
 

squad05

New member
To może ja tez zapytam.

Roważam następujące modele:
1) Panasonic TX-32LZD85
2) SONY KDL32W4000

Warunki:
Pokój od strony wschodniej więc nasłonecznienie mierne. Odległość około 2,5 m. Sygnał najprawdopodobniej bedzie z cyfrowego UPC.

Jakieś pomysły lub sugestie??
Z góry dzięki za odp
pzdr
 

lukidrew

New member
Witam

Ja też dołączę się z pytaniem:

Chciałbym kupić LCD Philips 32PFL9613 czy ktoś może wydać na temat tego modelu jakąś opinię lub podać jakiś ciekawy porównywalny model innego producenta.

Z góry dzięki za odpowiedź
 

Gusst

New member
Philips 32PFL9613

Ja też dołączę się z pytaniem:

Chciałbym kupić LCD Philips 32PFL9613 czy ktoś może wydać na temat tego modelu jakąś opinię lub podać jakiś ciekawy porównywalny model innego producenta.

Z góry dzięki za odpowiedź[/quote]

Kupiłem ten model po wielu porównaniach . W przypadku silnego oświetlenia pokoju żaden inny nie ma szans (mam okna na 3 ścianach) . Gdy na innych telewizorach widać kształt okna a na Samsungu odbicia jak w lustrze to na tym Philipsie ledwie ślad poświaty .W tym miejscu stał wcześniej stary lcd Panasonica i musiałem przy słońcu mocno nachylać go do podłogi by odbite światło nie oślepiało . Teraz z tego się śmiejemy . Co do urody zewnętrznej to może facetom nie gra roli wygląd Sonego KDL32W4000 ale kobietom Philips podoba się wszystkim . Obraz z N-ki jest na nim najlepszy , co przyznają nawet monterzy z Cyfry+ (mam obie) . Nie odradzam żadnego innego z chwalonych tu modeli , nawet tych co słabo wypadają w zagranicznych testach , ale ten polecam . Koniecznie z N-rekorderem . Bajka nie TV .
 

Gusst

New member
Philips 32PFL9613

Aha , bałem się tego Ambilightu czyli podświetlenia z tyłu . Myślałem że będzie może rozpraszać i denerwować ale jest super przyjemne . I na znajomych robi wrażenie jak obraz w hd . Siedząc po zmroku przy zgaszonych światłach morda się śmieje !!!
 

siekieer

New member
Oczekuję od Was podwójnej pomocy:) Mianowicie...moja rodzina przymierza się do zakupu 2 TV w cenie ~3200zł(na drugi TV można do tej kwoty dorzucić jakieś 200zł, jeśli będzie warto).

Matryce wielkości 40-42cale. Na chwilę obecną pierwszym pretendentem jest Samsung A656, jednak myślę, że Tośką, Sharpem, Panasonic'iem, SONY, czy konkretnym Philipsem nie pogardzimy:)

Obydwa odbiorniki będą słuzyły głównie do odbioru telewizji satelitarnej (na razie Cyfrowy Polsat, jednak koniec umowy niedaleko), jednak TV naziemna(TVP1, TVP2) myślę, iż także będzie często eksploatowana. Do tego dojdą oczywiście seansy DVD, a w moim wykonaniu xbox 360:)

Prosiłbym i szybką i rzeczową odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
siekieer -
Za mało danych - jeśli nie kupiłeś :
Napisz jakie masz warunki i szczegółowe potrzeby.
Jaka odległość od keranu, jakie nasłonecznienie, jakie programy , itd.....
 

vijay

New member
Witam, przymierzam się do zakupu tv początkowo przymierzalem się do 32" ale jednak zdecydowałem, że finansowo dam radę kupić max 37" (będę go oglądał z trzech max czterech metrów więc 37" to minimum) Jako, że będę podłączał wszystkie możliwe źródła oprócz kablówki czyli C+ HD oraz DVB-t bo jestem w zasiegu i znajomi już oglądają TVP HD, będę też podłączal komputer więc musowo musi mieć Full HD, 100Hz, i MPEG-4 prawie idealny byłby Samsung a656 ale brak mu tego MPEG-a 4. Czy jest jakiś LCD, który to wszystko ma i nie kosztuje wiecej niż 3,5zł. Oczywiście cali może mieć nawet 50 ;) z góry dzieki za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
modele full hd , 100 Hz i MPEG 4 - wchodzić będą od marca . A największy wysyp będzie w czerwcu. Radziłbym się wstrzymać - bo będzie w czym wybierać.
Obecnie musisz iść na kompromis albo wyposażenie - Sony 40 W 4500 - albo Cena!
 
Do góry