TV LCD do 3500zł

Która z niżej wynienionych firm produkuje najlepsze TV LCD


  • Total voters
    0

forzainter1g

New member
niemniej samsung LE40A656 to świetny LCD. Wielu uważ go nawet za najlepszy, ma świetne opinie w prasie.
Jedyny komentarz do tego dawno sie tak nie usmialem.
 

Seavolv

New member
pawel_mst napisał:
Chop napisał:
Niema co przepłacać w sklepach typu mm czy saturn. Najlepiej wejść na ceneo.pl i sprawdzić najlepszą ofertę.



mimo wszystko ludziom najlatwiej jest pojechac do najblizszej galerii niz poszukac lepszych ofert. Z tqoim zdaniem zgadzaam sie w 100%
Ja tylko dodam że najtańsza nie oznacza najlepsza :p czasem warto dołożyć 50zł i dwa razy poczytać opinie niż później martwić się że ani tv ani kasy nie ma.
 

janusz

New member
Bez reklam
forzainter1g napisał:
niemniej samsung LE40A656 to świetny LCD. Wielu uważ go nawet za najlepszy, ma świetne opinie w prasie.
Jedyny komentarz do tego dawno sie tak nie usmialem.
P..........y zawsze uśmiechnięty.
 

Chop

New member
A co powiecie o LE37A656, na polskiej stronie samsunga nic nie pisze o idtv ale na stronie uk jest zaznaczone. Jak to w końcu jest?
 

Seavolv

New member
właśnie nabyłem tego samsunga i sprawdziłem ja działa na SD i Cyfrowym UPC nic nie ustawiałem wszystko na standardowych ustawieniach tv.
Z własnych wrażeń powiem że na SD nie jest aż tak żle i spokojnie można oglądać oczywiście zależy od programu, natomiast na cyfrowym jest już znacznie lepiej powiedział bym nawet super.

Sygnał SD
4a78069905316a99med.jpg


Sygnał Cyfrowy
39f59519adc0cbadmed.jpg


Sygnał SD
af14cae85dde161bmed.jpg


Sygnał Cyfrowy
5ac477ddf54328ccmed.jpg


Zdjęcie z USB
1155215f7771d142med.jpg
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sygnał SD - to sygnał standardowy zarówno w analogu jak i z cyfrówki.
I tu Samsung pozostawia w stosunku do konkurencji sporo do życzenia.
Natomiast jest jeszcze sygnał HD i tu Samsung gra bardzo dobrze.
Najważniejsze że jesteś zadowolony.
 

Wladek87

New member
Witam.
Zastanawiam się nad kupnem telewizora LCD 40 cali w cenie mniej więcej do 3000-3500 złotych. Telewizor ma służyć do oglądania kanałów platformy N lub Cyfry+ i będzie się znajdował w pokoju 30m2 o w miare dużym nasłonecznieniu.
Czytając to forum ciężko się zdecydować więc proszę o Waszą pomoc.
Zastanawiałem się nad modelem Samsung LE40A656, ale jest tu napisane że ten TV słabo radzi sobie z sygnałem SD. W takim razie nie wiem już jaki model wybrać.
Z góry dziękuję za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja sprawdziłbym:
Toshibę 40 XF 350 , JVC 42 P80 , Panasonica 42 PV 80
Do Twoich warunków spełniają większość potrzeb.
 

Wladek87

New member
Dziękuje za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie: jak na tle tych telewizorów wypadają samsungi, np. serii 6, bo akurat takie było mi dane zobaczyć na żywo? Z tego co rozumiem są gorszymi telewizorami?
Jeszcze raz dziękuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
słabiej skaluja w SD . Sam czekam na ósmą generację - bo zapowiada się super . Ale pokazy były robione tylko w HD.
 

Wladek87

New member
Czyli pozostaje wybrać któryś z tych 3 modeli:) Nie napisałem jeszcze że mam spore okna od strony południowej, czy w Panasonicu, który jest plazmą będzie to mocno przeszkadzać? Rozumiem że żywotnością tego typu telewizora nie muszę się przejmować?
Ps. Obiecuję, że to już ostatni post i dziękuje za pomoc...
 

janusz

New member
Bez reklam
kiki napisał:
słabiej skaluja w SD . Sam czekam na ósmą generację - bo zapowiada się super . Ale pokazy były robione tylko w HD.
To, że obraz jest dokładniejszy i obnaża niedoskonłości sygnału? Po prostu w Samsungu więcej widać, w tym i wady sygnału SD.
 
Do góry