TV LCD do 3500zł

Która z niżej wynienionych firm produkuje najlepsze TV LCD


  • Total voters
    0

Chop

New member
TV będzie służył do oglądania telewizji z kablówki i "n", dvd oraz jako monitor PC

Pokój: 12m2, wkrótce 24m2
odległość: 1,8m - 2,2m, wkrótce 4m - 5m
okno od boku TV (południe)
 

janusz

New member
Bez reklam
wkrótce 4-5 metrów a ty chcesz 32 cale? Prz tak dużym budżecie? Moim zdaniem minimum 40 cali, bez problemów kupisz Full HD, 100 Hz przy sygnale cyfrowym z "n" można sobie darować, ale jakbyś poszukał to za 3500 zł to może i 100 Hz byś znalazł. W takim pomieszczeniu wolałbym już tanie 40 cali nawet za 2500 niż super 32 cale.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bardziej zależy Ci na teraz , czy na później ?
Ile czasu jeszcze będziesz siedział w mniejszej odległości ?
 

Chop

New member
Max. rok, ale zależy mi żeby TV wystarczył na długi czas
A co myślicie o samsungu LE40A656?
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
Kiki ma duże doświadczenie i warto go posłuchać, niemniej samsung LE40A656 to świetny LCD. Wielu uważ go nawet za najlepszy, ma świetne opinie w prasie.
 

Seavolv

New member
Witam. Jestem zupełnym laikiem w sprawach LCD więc chciałem zadać parę pytań.

Też zastanawiam się nad LCD obecnie mam CRT LG 29' i praktycznie mój wybór padł na Samsunga LE37A656 lub LE40A656 (jeśli kasy starczy) przeważnie do oglądania TV UPC Cyfrowy i od czasu do czasu DVD odległość od tv og 1,5m do 4,5m, pomieszczenie praktycznie od popołudnia w całkowitym słońcu (jedna siana to praktycznie samo okno :p) czy te samsungi będą dobrym wyborem?
Zastanawia mnie jeszcze jedno czy to 100Hz i rozdzielczość 1920x1080to już standard i nie opłaca się kupować telewizorów które nie dysponują takimi parametrami czy np. w moim przypadku będzie to tylko cyferki które do niczego mi się nie przydadzą?
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
Ten Samsung nie potrzebuje tych cyferek i bez nich radzi sobie doskonale. Proponuję obejrzeć, czy jakiś LCD w zbliżonej cenie może się równać? Może LG6000? Reszta mocno została w tyle, co widać praktycznie od razu, wystarczy porównać w pierwszym lepszym sklepie.
 

Seavolv

New member
Oglądałem tego LG ale jakoś mi się nie podoba :p Co do drugiego pytania bardziej mi chodziło o to że bez tych cyferek można jakąś 40' znaleźć do 3000tyś więc po co przepłacać? Czy lepiej dołożyć na te 100Hz i rozdziałkę bo na 100% poprawi to moje wrażenia z oglądania tv?
 

Chop

New member
Mi napewno się przyda 100hz bo słyszałem że to znacznie poprawia obraz na analogowej kablówce, a do tego w samsungu są 4 wejścia HDMI, a więc będę mógł podłączyć komputer, kino domowe, dekoder i ps'a 3
 

Seavolv

New member
No i się zdecydowałem na tego samsunga 40"A656 wczoraj oglądałem go w MediaMarkt i wygląda obłędnie :D Jak i cena w MM 4999zł :D ale od czego są sklepy internetowe. Ciekawe czy będzie taniej i o ile w piątkową wyprzedaż w MM ale myślę że i tak nie spadnie do poziomu który oferują w internecie
 

Chop

New member
Seavolv napisał:
Ciekawe czy będzie taniej i o ile w piątkową wyprzedaż w MM ale myślę że i tak nie spadnie do poziomu który oferują w internecie
Niema co przepłacać w sklepach typu mm czy saturn. Najlepiej wejść na ceneo.pl i sprawdzić najlepszą ofertę.

Seavolv mógłbyś kilka zdjęć potem wrzucić jak TV się prezentuje na analogu lub cyfrówce

_______________
Pozdrawiam CHOP
 

Seavolv

New member
Nie ma sprawy jak tylko będę go miał (może przyszły tydzień) mogę pstryknąć kilka fotek tylko ciężko będzie mi z analogiem bo będę dysponował tylko UPC cyfrowym analog mogę tylko poprzez antenę pokojową :D
 

pawel_mst

New member
Chop napisał:
Niema co przepłacać w sklepach typu mm czy saturn. Najlepiej wejść na ceneo.pl i sprawdzić najlepszą ofertę.



mimo wszystko ludziom najlatwiej jest pojechac do najblizszej galerii niz poszukac lepszych ofert. Z tqoim zdaniem zgadzaam sie w 100%
 
Do góry