TV HD w polskiej TK Multimedia

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie chcę być złym wróżbitą ale obawiam się, że będzie to model typu "tniemy koszty". Jako, że to jednak zupełnie nowa konstrukcja (nie znam jej jeszcze) może jednak będzie trochę nowocześniejsza...
 

maciekalisz

New member
Piękne małe stb bez przycisków na panelu i z czerwonym wyświetlaczem. Coś na styl dekodera iptv Multimedia oczywiście firma ADB :) Coś w tym stylu :) Bardzo podobny do tego dolnego.

Cable_all.png
 
Ostatnia edycja:

maciekalisz

New member
To jest adb 3831cd. Dekodery rozdaja losowo czy to dla nowych czy serwisowanych stb wiec nie mozna liczyc ze dostanie sie nowy. I to ten gorny na fotce.

Cable_all.png
 
Ostatnia edycja:

kubus76k

New member
To jest adb 3831cd. Dekodery rozdaja losowo czy to dla nowych czy serwisowanych stb wiec nie mozna liczyc ze dostanie sie nowy. I to ten gorny na fotce.

Cable_all.png

Co wy z tymi wymianami, gimbaza jakaś ? Wyjdzie coś nowszego to chcecie wymian... Operatorzy nie sprzedają dekoderów tylko usługi, dekodery są ich własnością są wypożyczane na czas umowy, nie jak w GSMach. Myślę, że będzie jak przy oststnich 3830CD poprostu będą montowali nowym abonentom. Nie ma się co spinać, skończy się umowa to przy następnej można poprosuć o wymianę ;) :popcorn:
 

maciekalisz

New member
3830 to szybki stb i jest to niepotrzebne ma szybszy procesor i wiecej ram.

Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Hrabia86

New member
Czy u was też w DTV wyłączyli LOVE TV ?(wiem że jakiś ogólnopolski problem jest/był)
Ale najbardziej irytujące jest to, że Vive polska i mtv polska przesieli odpowiednio na 502 i 503
Też u was takie zmiany ??

Po cholerę to ruszali, tak przynajmniej muzyczne były w jednym miejscu

PS. Ma ktoś ten nowy dekoder, jak się sprawuje i czy jest zmieniona szata graficzna ?
 

kubus76k

New member
Czy u was też w DTV wyłączyli LOVE TV ?(wiem że jakiś ogólnopolski problem jest/był)
Ale najbardziej irytujące jest to, że Vive polska i mtv polska przesieli odpowiednio na 502 i 503
Też u was takie zmiany ??

Po cholerę to ruszali, tak przynajmniej muzyczne były w jednym miejscu

PS. Ma ktoś ten nowy dekoder, jak się sprawuje i czy jest zmieniona szata graficzna ?
ViVa i MTV sa dalej jak były, zdublowali je ... :cool:
 

Hrabia86

New member
Teraz sprawdziłem ponownie...
Nie tylko je zdublowali, ale tez przenieśli na inne kanały
Wtedy np viva była po mtv pakiet a teraz jest przed.
 
Do góry