TV HD w polskiej TK Multimedia

przemo73

New member
Bez reklam
@brodacz
Mam DTV Komfort. Myślę nad przeskoczeniem do NDTV, jednak nie chciałbym dużo więcej dopłacać. Teraz mam jak pisałem komfort, pakiety kids i sport oraz C+ HD, neta 12/20, telefon 200min. Do tego multiroom. Za całość płacę 131,50. Czy podobne warunki i cenę mogę mieć w NDTV? Może być drożej, ale nie za dużo. Net mógłby wzrosnąć do 60, a przynajmniej do 30.
Znajdzie się jakaś oferta? Jestem z Torunia.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Cały problem obecnie to C+. Jak wiecie Platyna to koszt 59 zł. O ile można już zorganizować Max + 60 Mb + 100 min za 100 zł to z C+ daje 159...
 

przemo73

New member
Bez reklam
do tego multiroom 15 i robi się prawie 165 zeta. Dużo...
Mi proponowali przedłużenie C+ za 49, do tego super bez PVR i może się zmieszczę z 60Mb do 150pln?
 

laaval

New member
@Brodacz, a dla Lublina jesteś w stanie coś wykombinować? U mnie w bloku jest obecna UPC. Moim problemem jest to, że jeszcze przez ponad rok przywiązany jestem do DTV. Niedawno podpisałem cyrograf na podniesienie netu do 60 Mbit/s. Byłem w BOK i oferta przejścia na NDTV specjalnie atrakcyjna nie była. Teraz płacę 115 zł za Komfort+30Mbit/s+telefon
 
Ostatnia edycja:

gather_pl

New member
Lokalny BOK zaproponował mi w Koninie:
Internet 30Mbit - 50 zł
NDTV Maxbox - 59 zł
Canal+ Platinum - 49 zł
Suma 158 zł

Czyli nadal więcej niż obecnie (o 20 zł), ale lepiej niż telefoniczny BOK. Raczej pozostanę przy ich ofercie, bo nic więcej z tego nie wycisnę :(
 

Kristop

New member
Lokalny BOK zaproponował mi w Koninie:
Internet 30Mbit - 50 zł
NDTV Maxbox - 59 zł
Canal+ Platinum - 49 zł
Suma 158 zł

Czyli nadal więcej niż obecnie (o 20 zł), ale lepiej niż telefoniczny BOK. Raczej pozostanę przy ich ofercie, bo nic więcej z tego nie wycisnę :(

Teraz weszła nowa promocja i C+ Platinium mozna miec za 39zl (umowa na 2 lata).
 

gather_pl

New member
@Kristop - mam taką zasadę, że nie biorę umów na 2 lata ;)

Zaczynam jednak coraz bardziej rozważać opcję rezygnacji z TV, jak już oglądam, to głównie wydarzenia sportowe, od czasu do czasu publicystykę oraz kanały z serii Discovery, mieszkam sam, czas mam wieczorami i chyba nie ma sensu utrzymywać telewizji i płacić za nią tyle PLN. Mam czas do jutro na rozmyślanie, ale chyba zrezygnuję i pozostawię tylko Internet.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Dzisiaj podpisałem umowę na C+Platinum za 39 zeta na 12 miesięcy plus jeden miesiąc aktywacji. Umowa sporządzona dzisiaj, start warunków promocyjnych od 1 lutego 2014. Koniec 28 lutego 2015.
Teraz czekam na dobrą ofertę przejścia z DTV na NDTV.
 

gather_pl

New member
Dziś składając w lokalnym BOKu wypowiedzenie C+, dostałem dokładnie taką samą ofertę C+ Platinum 39zł. Oferta ponoć pojawiła się dopiero dziś.
Jakkolwiek rezygnację złożyłem.
 

fenster0

New member
witam mam pytanie tzn czy warto brac pvr bo dostalem oferte superbox wraz z netem 12mb dekoder pvr za 69,99zl lub superbox net 30mb dekoder bez pvr za 70zl umowa na 2 lata. Opclaca sie czy mozna cos lepszego ugrać? Oraz moze jakies opinie na temat MM wczesniej mialem vectre i bylem zadowolony POZDRAWIAM
 

prezy

New member
Bez reklam
Mam czas do jutro na rozmyślanie, ale chyba zrezygnuję i pozostawię tylko Internet.
Też co raz częściej noszę się z tą myślą. Mam dziwne wrażenie, że reklam jest tyle, że za chwilę będą tv dawać za darmo albo dopłacać aby użytkownik coś obejrzał. Sytuacja to ma już miejsce w prasie.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Sensacja goni sensację czyli garść wiadomości od pani Stefci co sprzątała pod gabinetem prezesa gdy trwała narada zarządu.
1. Jak zapowiadałem przed kilkoma tygodniami już w piątek przybędą nowe typy dekoderów HD (bez PVR) od nowego producenta.
2. Od stycznia rusza nie tylko zapowiadana sprzedaż usług telefonii komórkowej (w oparciu o Plusa) ale także...
3. Sprzedaż ENERGII ELEKTRYCZNEJ !!!
4. Zapowiadałem, że jeśli testy wypadną poprawnie to do końca czerwca pojawią się moduły CAM. Prawda jest lepsza. Do końca kwietnia (i błagam nie bredźcie, że nikt takowych nie produkuje bo narazicie się na niepotrzebną śmieszność)
5. Istnieje uzasadniona szansa powrotu MM na giełdę i tym samym pozyskanie kaski na dalszy rozwój.
Zatem najbliższy rok zapowiada się bardzo ciekawie...
 

przemo73

New member
Bez reklam
4. Zapowiadałem, że jeśli testy wypadną poprawnie to do końca czerwca pojawią się moduły CAM. Prawda jest lepsza. Do końca kwietnia (i błagam nie bredźcie, że nikt takowych nie produkuje bo narazicie się na niepotrzebną śmieszność)

I ta wiadomość bardzo mnie cieszy!!! :grin:
Skończy się wachlowanie pilotami i dodatkowe urządzenie pójdzie wek...
Czekam zatem...
 

tomek130488

New member
Witam czy internet 30Mb/s jest przyspieszony w godzinach nocnych do 60Mb/s albo inaczej czy w ogóle jest przyspieszony ,dodam że jestem z Olsztyna i zastawiam się czy nie przejść z 12Mb/s na 20 albo 30
 

przemo73

New member
Bez reklam
@brodacz
Potrzebuję oferty na przejście z DTV do NDTV. Start od marca 2014 do końca lutego 2015. Pakiet tv int tel. Maxbox bez pvr. C+HD mam do końca lutego 2015.
Jeśli coś się da zrobić pisz na pw.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

laaval

New member
Ciekawe czy będę miał jakiekolwiek szanse na wymianę mojego dekodera (tego z zewn. modemem). Mam już serdecznie dość plątaniny kabli i wiecznie wieszającego się dekodera, działającego jak mucha w smole.

@Brodacz proszę daj znać jak już te nowe dekodery staną się dostępne.
 
Do góry