TV HD w polskiej TK Multimedia

treeev

New member
byłem osobiście i też 3 miesiące trzeba odczekać, ale za to ile razy będą wydzwaniać z super ekstra atrakcyjna ofertą... która i tak jest beznadziejna :)

Płacisz normalnie. Po cenie promocyjnej. Ja się spóźniłem z wypowiedzeniem o jeden miesiąc i miałem dodatkowy, który też policzyli po cenie promocyjnej.

A to ciekawe z tym miesiącami... bo mi podali taką informacje
No dobrze.. a ile przez te 3 miesiące wypowiedzenia(muszę to jutro wyjaśnić) będę płacił ?
Tak jak dotychczas 33 zl??
Czy o zgrozo 69?
Slyszalem, ze mozna zrezygnowac a potem od razy zalozyc nowa umowe jako na nowego na zone
 

DeeBass

New member
Bez reklam
ja do tej pory w "starej" kablówce śmigałem na module cam na moim panasie i było super. W momencie wykupienia sieci przez MM zabrali mi moduł i "zmusili" do ich dekodera bo niby właśnie system kodowania inny i ogólnie dupa:-((
 

casanova07

New member
Mówisz o promocji dla abonentów którzy mają C+ czy dla wszystkich?

sry za zamulenie

Dla tych co mają, dostałem list tamtego dnia od MM z taką promocją..

Natomiast z tydzien wczesniej w salonie MM, babencja mnie zapewniała, że otwarte C+ do końca trwania umowy, co mnie dziwiło i dopytywałem się 3 razy, próbując inaczej zadawać pytania, ale chyba jakaś niekumata bestia, bo cały czas padała odp., że będą wszystki C+ do końca umowy..

Pzdr
 

1Saracen

New member
kończy sie umowa na tv komfort i jezeli z niej zrezygnuje to zabiorą tez analog ?
zamiast komfort chca dac cos innego ale cena wzrasta za usluge i dlatego mysle o pozegnaniu MM po prawie 20-letniej wspolpracy .
 

topsy

New member
Po wymianie modemu i zwiększeniu do 30 M/bs u mnie też jest bardzo dobrze.


Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD
 

krzylosiak

New member
Okno Canal Plus mam dalej otwarte ale niestety już tylko w HD, wyłączyli mi dzisiaj i na party line twierdzą że nie nie ma na umowie nic o kanałach w wersji HD. Ma ktoś z forumowiczów podobny problem?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry