TV HD w polskiej TK Multimedia

Callmemaro

New member
no to fajnie informują na infolinii... uprzejma Pani poinformowała mnie przed chwilą że będę miał tylko telewizję cyfrową i ewentualnie mogę dokupić multiroom :) ale skoro mówicie że zostaje po staremu to spoko... umowa i tak by się kończyła w listopadzie a tak od września będzie już ndtv + lepsze warunki + umowa tylko na 12 mies. ... powinno być ok...
 

mirolop

New member
Skad ta informacja ze wycofują iTV z analogu? Może być tak ze u Ciebie wylacza iTV. U mnie w Wysokiem Mazowieckiem z analogu ma wylecieć Polonia 1 i RTR Planeta wlasnie aby zwolnic miejsce pod nowe kanaly, od miejscowego technika się dowiedziałem. U mnie nowe kanaly maja pojawić się najpóźniej do 15 września.
 

maciekalisz

New member
Itv cala sieć mm a do tego pojedyncze programy analog w różnych miastach wyłączone lub przeniesione na inne pasmo będą.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

casanova07

New member
cześć,
po usłudze montażu multiroomu panowie zostawili mi 20m kabla, bo mam dość specyficzny układ mieszkania i musiałem sobie przemyśleć którędy puścić kabel.
Zabrałem się do roboty i w praniu wyszło, że brakło mi 4m kabla.

Mam udać się do MM, żeby mi dali 25m kabel, czy taki kabel można też zakupić, niczym się nie będzie różnił od ich?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Mam udać się do MM, żeby mi dali 25m kabel, czy taki kabel można też zakupić, niczym się nie będzie różnił od ich?

Śmiało możesz kupować ale problem mogą stanowić złączki czyli tzw eFki i beczka. Cywilne rozwiązanie to wersje nakręcane, które do tv analogowej wystarczają ale przy innych usługach mogą już być problemem (pamiętaj by spod mocowania nie wystawały włoski bo zbierają one zakłócenia i w skrajnych przypadkach mogą wracać do sieci - tym samym narażając Cię na karę 5k zł za ingerencję w sieć).
 
Ostatnia edycja:

maciekalisz

New member
Poprosi na infolinii za 30 płn przedłuża ci przewód fachowo i spokój na cały żywot bo te nakręcone efki są mało trwałe i straszenie tlumia sygnał. A tak masz gwarancje. Jak się będzie coś kopać to dt poprawi gratis.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

casanova07

New member
podjadę po pracy i się spytam, niech mi technik nawinie te 25m i nałoży końcówki, zwłaszcza, że mam rozgrzebane całe mieszkanie a chce jutro już mieć wszystko poprowadzone, zamaskowane itp.
 

casanova07

New member
eeee babka zagadała z technikiem i stwierdziła, że trzeba sobie pójść do jakiegokolwiek sklepu i samemu zakupić. Nie ma żadnej restrykcji, że to ma technik zrobić, że się będzie odpowiadało za jakieś problemy czy cokolwiek innego.

Dziś już nie zdążyłem skoczyć, jutro z rana sobię skocze po kabla.

A mnie zastanawia taka rzecz, iż mianowicie są kable koncentryczne za ok 1zł, ale są też za ok 3zł, jako polecane do telewizji HD, 3D..
Czy to daje jakąś różnicę w rzeczywistości, ktoś próbował?
ALE, jeśli mam do rozdzielacza doprowadzony sygnał tym "gorszym" kablem, to ten "fantastyczny" kabel będzie i tak bez różnicy, więc szkoda przepłacać.

Czółko
 

brodacz

Active member
Bez reklam
W poniedziałek pojawią się w W-wie nowe oferty. Zmiany raczej plastyczne i nastawione na studentów, jednak znajdzie się też coś dla bardziej wymagających.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Zatem zgodnie z zapowiedzią wstępne info o zmianach.
Wchodzi pakiet StartBox, który ma powoli zastępować analoga. Będzie to prawie ten sam zestaw programów tyle, że 7 z nich w HD. Cena od 39 zł.
Dla osób, którym wystarcza analog będzie ciekawa oferta z netem. Otóż zamawiając dowolną opcję netu za odpowiednio 12Mb - 49zł, 30 - 59, 60-69, 120 - 89, przez pierwszy rok analog GRATIS a potem można z niego zrezygnować albo płacić 15 zł przez kolejne 6 m-cy, bo na tyle łącznie jest zobowiązanie.
Dla bardziej wymagających więcej info w trzecim tygodniu września, bo już raz zapeszyłem...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Popieram przedmówcę.
Co do niewielkiej różnicy w cenie między poszczególnymi pakietami, może wreszcie to uzmysłowi niektórym, że gdyby kablówki wprowadziły możliwość wybierania programów to i tak stworzone przez klienta pakiety kosztowałyby tyle (albo i więcej) co gotowy z tymi programami.
 
Do góry