TV HD w polskiej TK Multimedia

neuroPL

New member
Ten tylko narzeka :D, to po co jeszcze męczysz się z tymi gaMMoniami? Na rynku masz tylu dostawców a wychodzi na to, że lubisz cierpieć i siedzisz w MM :) Jak nazwiesz siebie, osobę która płaci tym gaMMoniom? hahahaha :D

Drogi Kristopie,nie mam niestety innej alternatywy tylko oni.O ile mi wiadomo to mamy demokrację i mogę sobie narzekać ile chcę a jeśli Tobie to przeszkadza nie czytaj moich postów.Pozdrawiam:D
 

Callmemaro

New member
czy ktoś dostał razem z przedłużeniem umowy pilot gratis? taka ciekawostka - podpisywałem umowę telefonicznie z biurem utrzymania klienta i dorzucili do koperty z umową jakiś pilot uniwersalny z nadrukiem multimedia polska.. :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Inowrocław
Pojawiły się kanały Tele 5HD, TVS HD, Planet HD, TLC HD, Teleton HD, Mini mini HD, Universal Chanel HD, Novela HD, E! Entertainment HD, Stars TV HD.
 

maciekalisz

New member
Włączyli: bilgoraj,zamość,wrocław,inowrocław,chełm,grudziądz,pruszcz gdanski

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

bourbon

New member
Bez reklam
Fakt, na liście się pojawiły, ale co z tego, skoro posiadacze DTV komfort HD i tak nic nie zobaczą. Nie rozumiem czemu takie ogromne problemy robią z tymi pakietami.
Umowę na ten nieszczęsny Komfort DTV mam do lutego i za cholere nie chcą mi zmienić pakietu, na taki bym miał chociaż TVP Wrocław w dtv. Odbieram mniej kanałów, a przypuszczam, że mój rachunek za kablówkę jest i tak większy od tych co mają te "nowe" pakiety, więc o co tu k.. chodzi?
Dla mnie to jakaś farsa...
 

mirolop

New member
A ktoś ma może jakies info kiedy wlacza te nowe kanaly w polnocno-wschodniej Polsce? Moja lokalizacja to Wysokie Mazowieckie (podlaskie). Inne bliskie miejscowości w moim rejonie gdzie jest Multimedia to Łomża, Łapy, Bielsk Podlaski. Kiedy u mnie i w tych miejscowościach wlacza? Z góry dziekuje.
Problem jest taki ze NDTV to nowa oferta od 1 lutego no i te nowe kanaly sa skierowane dla nowych klientów, albo dla tych którzy przedluzaja umowę. Na DTV teraz niepodpisuja już umow. Ci co maja DTV będą mieli czarne ekrany tam gdzie nowe kanaly.
Ja w czerwcu przeszedłem bez problemu z DTV na NDTV, i umowę na DTV miałem do końca grudnia 2013, wiec nie wiem czemu Tobie stwarzają problem z migracją do NDTV?
 
Ostatnia edycja:

neuroPL

New member
Fakt, na liście się pojawiły, ale co z tego, skoro posiadacze DTV komfort HD i tak nic nie zobaczą. Nie rozumiem czemu takie ogromne problemy robią z tymi pakietami.
Umowę na ten nieszczęsny Komfort DTV mam do lutego i za cholere nie chcą mi zmienić pakietu, na taki bym miał chociaż TVP Wrocław w dtv. Odbieram mniej kanałów, a przypuszczam, że mój rachunek za kablówkę jest i tak większy od tych co mają te "nowe" pakiety, więc o co tu k.. chodzi?
Dla mnie to jakaś farsa...

Co mówią na infolinii ?
 

maciekalisz

New member
Fakt, na liście się pojawiły, ale co z tego, skoro posiadacze DTV komfort HD i tak nic nie zobaczą. Nie rozumiem czemu takie ogromne problemy robią z tymi pakietami.
Umowę na ten nieszczęsny Komfort DTV mam do lutego i za cholere nie chcą mi zmienić pakietu, na taki bym miał chociaż TVP Wrocław w dtv. Odbieram mniej kanałów, a przypuszczam, że mój rachunek za kablówkę jest i tak większy od tych co mają te "nowe" pakiety, więc o co tu k.. chodzi?
Dla mnie to jakaś farsa...

Zapewne masz promocję łączona np. Z netem lub telefonem. W takim wypadku nie dasz rady nic zrobić. Nie można tego zerwać.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

maciekalisz

New member
Jest to uzależnione od promocji. Niech kolega poda nr promocji jaki ma to coś może sie uda doradzić.zawsze moja przejść na ndtv ale rachunek musi się zwiększyć choćby o złotówkę. Wtedy problemów nie robią.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

neuroPL

New member
Gdyby była pełna paczka C+,TVNy to oferta mm byłaby bardzo ciekawa.A zapomniałem o Eurosport 2:) no i oczywiście pełna oferta dla wszystkich abonentów a nie tylko wybrane lokalizacje.
 

maciekalisz

New member
Neuro jest takie przysłowie jeszcze się nie urodził ten co by wszystkiemu dogodzil. :) ale i tak oferta nie jest zła na tle konkurencji.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

mirolop

New member
Wybrane lokalizacje jeśli chodzi o nowe kanaly z tej racji ze modernizacja sieci niby trwa. Czy ktoś ma info może kiedy w polnocno-wschodniej Polsce, w tym w Wysokiem Mazowieckiem odpala te nowe kanaly? Z góry dziekuje.
 

bestman101

New member
Ja się pytam jak można sprzedawać MaxBoxa za 69zł z 8 kanałami w HD jak to mamy w Darłowie ?

Krew mnie zalewa płacę tyle za 8HD co inni za 28HD w innych miastach.

W najniższych pakietach i najtańszych mają więcej HD. A my mamy w MXBOX 8 w HD. Nawet Polsatów, tvp żadnych nie mamy w HD. DO tego około 20 kanałów SD brakuje! w porównaniu do oferty ze strony.

Scyzoryk się w kieszeni otwiera brak słów. Mam MM od 10 lat i nic od tamtego czasu praktycznie nie zmieniło się w Darłowie nic nie modernizują nic nie robią.

Czy ktoś może mi to wytłumaczyć czy to firma krzak ???!!

Do końca umowy 6 miesięcy....
 
Ostatnia edycja:

mirolop

New member
Pojawila się lista miejscowości gdzie zostały wprowadzone nowe kanaly Stan na dzień 9 września 2013
http://www.multimedia.pl/object.php/act/sho/oid/50970f8b59d7bd4d7da47e08924aa172
Pocieszajace jest to ze na liscie jest Bielsk Podlaski a to około 50 km ode mnie, w dalszym ciągu brak miejscowości Łomża, Łapy w moim pobliżu no i mojej lokalizacji Wysokie Mazowieckie, no ale skoro już odpalili Bielsk Podlaski wiec cos się ruszylo i może lada chwila kanaly i umnie się pojawia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry