TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Też nie używam oryginalnego pilota (mam pilota Logitech), ale mam czasami takie objawy jak napisał kolega Kenaz. Także to raczej wina dekodera a nie pilota.
 

Kristop

New member
przemo73: nie wiem, czy to było do mnie. Chciałem pomoc w 'miedzyczasie' dodawania swojego pytania.

Posiadam nowy dekoder. Czy u was rowniez wystepuje problem przechodzenia urzadzenia w stan czuwania przy korzystaniu z pilota? Np w menu "guide" czy podczas edytowania listy ulubionych kanałow. Trzeba bardzo ostroznie wciskac przyciski bo jak zacznie przeskakiwac - pach, zgasł. Juz podczas instalacji tego wynalazku, technik byl zmusozny do jego wymiany na inny egzemplarz, twierdzac, ze tamten był wadliwy. Uwazam jednak, ze cala seria jest skaszaniona.
Przestrzegam zainteresowane osoby NDTV, ze moga miec takie irytujace problemy... Moze to wina pilota i jego glutowatych przyciskow (jedno wcisniecie wydaje sie wysylac wielokrotna informacje..? a mało bystry dekoder po prostu sie wylacza...). Dziwne..

Jaki posiadasz TV? Panasonic? Z niektórymi TV dekoder tak się zachowuje (zakłócają się), spróbuj odstawić go dalej od TV.
 

Rokersik

New member
Odpowie mi ktoś na pytanie czemu mm leci w kulki i "tvp seriale" jest na dwóch kanałach ? Niby błahostka, ale bardzo mnie to zaciekawiło :D pozdrawiam
 

Kenaz

New member
Tak, mam tv panasonica. Nie wiem jak odgadłeś ;) Dekoder stoi od samego poczatku ponad metr od tv...z boku. Nie bardzo widza mi sie eksperymenty z programowalnym tv, bo jak sie okazuje, prawdpodobnie czeka mnie rozczarowanie.

moriss, z tego co czytałem, mm nie przymierza sie do wprowadzenia takich moduów. A szkoda, bo UPC poszło po rozum i CI wejda do ich oferty. Powod mm? Pewnie niechec z rezygnazji z oprogramowania oferujacego filmy z vod itp? ;)
 

Bartek_PLRZ

New member
Panowie coś się dzieje w związku z paczką Canal +. Bowiem ze strony zniknęła oferta programowa oraz przy wyborze pakietów paczka C+. Może się dogadali i ugrali super warunki, wszak nc+ powoli mięknie co do swojej wygórowanej oferty. Po cichu liczę, że dostaniemy do wyboru wszystkie opcje C+ oraz dodatkowy kanał do pakietu Extra Sport HD , czyli nsport :D.
 

Kristop

New member
Tak, mam tv panasonica. Nie wiem jak odgadłeś ;) Dekoder stoi od samego poczatku ponad metr od tv...z boku. Nie bardzo widza mi sie eksperymenty z programowalnym tv, bo jak sie okazuje, prawdpodobnie czeka mnie rozczarowanie.

Miałem ten sam problem na starym TV - Panasonic. Na infolinii przekazali mi właśnie to co Ci napisałem, koleś przeczytał mi nawet odpowiedź jaką otrzymali od specjalistów z ADB. Na Samsungu nie mam tych objawów.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Kristop
Dziwna sprawa z tym TV...

Bartek
Ale pięknie by było z tymi kanałami...pełna paczka canal plus, nsport, wszystko w HD...zapomnij takie cuda to nie w MM!
 

Bartek_PLRZ

New member
Oj tam, pomarzyć zawsze można. Wiem wiem łudzę się, i wyjdzie na to, że po prostu zamiast Family 2 dadzą Family, a zamiast Filmu to Family 2 hehe :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No pewnie, że można pomarzyć... a co nam pozostało:D
Wracając do tematu, czy ma ktoś jakieś info co do kanału nsport? (HD oczywiście), wróci do MM i będzie dostępny dla wszystkich abonentów, czy tylko dla wybranych...?!
 

przemo73

New member
Bez reklam
Na wczoraj informacja z BOK jest taka, że nSportu nie ma i nie będzie. To się jednak zmienia jak w kalejdoskopie. Trwają negocjacje z nc+.
 

Bartek_PLRZ

New member
Czyli jak? Że pierwsza część zdania tyczy się odległego 8 kwietnia, a druga 9 kwietnia 2013? Heheh rzeczywiście, jak w kalejdoskopie. Ale patrząc na to wszystko trzeźwym okiem, to na dobrą sprawę konsultanci na ich BOK-u zbyt dobrze poinformowani nie są :p
 

flisu

New member
Na wczoraj informacja z BOK jest taka, że nSportu nie ma i nie będzie. To się jednak zmienia jak w kalejdoskopie. Trwają negocjacje z nc+.
Wczoraj dzwoniłem do bok i rozmawiałem z konsultantem na temat n sport. i pełnego pakietu cn+, powiedział krótko i na temat że trwają rozmowy i mm polska dąży do wprowadzenia tych programów. Dlatego między innymi że strony wycofany jest pakiet dodatkowy nc+. Prawdopodobnie ci którzy mają pakiet sport extra hd dostaną n sport za free. Poczekamy zobaczymy,pewnie na start ligi żużlowej n sport już będzie w mm.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Dostałem właśnie odpowiedź z BOK MM odnośnie nowych kanałów. Odpowiedź standardowa - nie są planowane zmiany w ofercie programowej...

Dostałem także odpowiedź na pytanie odnośnie kanałów (z których część jest dostępna w DVB-T), które pojawiły się na liście kanałów a nie są u mnie dostępne.
Okazało się, że programy typu TVN Meteo, TV Trwam, NGW HD i inne są dostępne tylko w niezależnej telewizji cyfrowej nDTV.
Mam kablówkę między innymi po to aby nie montować anteny zewnętrznej do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Kanały te są dostępne w kablówce, ale nie dla mnie ( i pewnie wielu innych abonentów).
Proszę tylko niech nikt nie pisze, że mam zmienić ofertę! Całkiem niedawno przedłużyłem umowę i nie będę co chwilę podpisywał aneksów i nowych umów!
Czy w naszym kochanym pięknym kraju będzie kiedyś normalnie...:-(
 

thommy18

New member
Między innymi ze względu na te cyrki i bałagan w tej firmie zrezygnowałem w ogóle z pakietu Canal+ (za karą w wysokości 49 PLN) ze względu na to, że nie zamierzam dalej brać udziału w tej szopce. Tam naprawdę jest bałagan, wczoraj idę z aneksem na c+, by go wypowiedzieć. W biurze Pani do mnie mówi, że nie mam żadnej umowy promocyjnej, pytam, więc co to za aneks ? Pani mówi o a w komputerze tego nie mam. Ręce opadają... Zapewne teraz nie będzie wcale c+, skoro wycofali go ze stronki. Generalnie rzecz biorąc mają ludzi gdzieś, tłumaczenie na zasadzie "no jak się Panu nie podoba może Pan zrezygnować". Dalsze komentarze są zbędne.
 
Do góry