TV HD w polskiej TK Multimedia

przemo73

New member
Bez reklam
Nękam ich telefonami każdego dnia. Co konsultant to inna wersja. Najnowsza jest taka (z 9:30), że MM nadal negocjuje z nc+ i niewykluczone, że pojawi się pełny pakiet C+ oraz nSport. Z tego drugiego na pewno nie zrezygnowali. Walczą o niego dzielnie ;)
Być może jest to tylko marketingowy bełkot, żeby uspokoić sfrustrowanych kibiców żużla...
 

xolzok

New member
Bez reklam
Z tego co widzę to ich standardowa gatka. Czekaj kliencie na info, może kiedyś włączymy.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Bartek_PLRZ

New member
Cały czas żywię nadzieję, że jednak jeśli dadzą pełną ofertę to dołączą do niej też nsport. Wydaje się to najnormalniejszą decyzją, jaką mogliby podjąć - patrząc na to co robi ich konkurencja :)
 

Kenaz

New member
Chyba wy bedziecie zaskoczeni, bo pewna naiwnoscia jest ludzenie sie, ze do obecnego pakietu sportowego, kosztujacego 12 zł, dorzuca nsport. ;) Choc byloby to naprawde mile zaskoczenie. Raczej zrobia jakas szarade w pakietach...
 

Vonstock

New member
Kolejny tydzień się rozpoczął, a ze strony Multimedii dalej cisza n/t paczki Canal +. Ciekawe jak długo to jeszcze potrwa? Żeby czasem nie okazało się, że zrobią nam prezent na Boże Narodzenie i włączą pełną paczkę C+. Na szczęście do tego czasu mnie w Multimedii już nie będzie. Ileż można czekać? Multimedia może nas zwodzić nawet kilka miesięcy, że rozmowy trwają i dalej nic z tego nie będzie wynikało.
 

spider1978

New member
Bez reklam
UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, wprowadza nową promocję na pełny pakiet Canal+ w jakości w HD w obniżonej cenie i bez czasowego zobowiązania można? można i to za 35 zeta full opcja a MM gada i gada i jakoś efektów zero
 

przemo73

New member
Bez reklam
UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, wprowadza nową promocję na pełny pakiet Canal+ w jakości w HD w obniżonej cenie i bez czasowego zobowiązania można? można i to za 35 zeta full opcja a MM gada i gada i jakoś efektów zero

UPC to UPC, ale jeśli lokalny (Toruń) konkurent Petrus może się dogadać... Ech, ta multimedia.
 

martbdg

New member
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem UPC z pakietem HD. Posiadam telewizor Toshiba TL938G 46' i wszystko pięknie ładnie tylko obraz nie jest tak dobry jak np u sasiada który ma ten sam dekoder tylko inny telewizor Samsung 42'.
Obrazy HD niby wyglądają dobvrze ale np w trakcie meczu piłkarskiego w momencie gdy na ekranie są zbliżenia na których biegnie kilku zawodników to wokół nich pojawiąją się aureole pikselów :) Gdy sceny nie sa dynamiczne to obraz jest rzekłbym..brzytwa. Z laptopa obraz 1080p równiez brzytwa..Nie wiem czym to jest spowodowane? Słabym sygnałem ? Chociaż dekoder pokazuje siłę sygnału jako 100%. Kabel również zakupiony nowy..Może kwestia wtyczek? Inna ciekawa rzeczto taka, że gdy kabel antenowy przełożę zdekodera bezpośrednio do TV to obraz jest FATALNY w porównaniu z moim kineskopowcem z sypialni..boję się, że to moze byc jednak wina telewizora..
 

Kenaz

New member
Podłączajac bezposrednio do tv, normalne, ze masz slaby obraz, bo odbierasz kanały, jak sadze, w analogu. Gdybys mial plazme, obraz bylby lepszy ale i tak nie bylby piekny...
To ze kanał jest HD, niekoniecznie znaczy ze i program ;) Zobacz jak wyglada sprawa na innych kanaach w HD, jesli dobrze, to wina nadawcy...
 

przemo73

New member
Bez reklam
Z żołnierskiego obowiązku muszę zameldować, że w BOK naszej "ukochanej" kablówki, nadal nie wiedzą co z nSport i pakietem Canal+. Zapytałem jak to możliwe, że inne sieci kablowe już się dogadały a oni palą głupa... Nie otrzymałem odpowiedzi.
 

martbdg

New member
Był dzisiaj u mnie technik..powymieniał wtyczki, pogrzebał coś w skrzynce na klatce schodowej i obraz taki jaki byl taki jest. Wjednym tescie wszystko pokazywało 100% na 100% a ilość(?) szumów na poziomie 44-49..czy poziom zakłoćen dobry? Tak na marginesie jako to sprawdzić? Bo to zapewne jakieś ukryte ustawienia były niedostepne dla zwyklego uzytkownika :)
 

Kenaz

New member
Wchodzisz do dniagnostyki i dalej poziom sygnalu. Jesli te 44-49 to s/n, czyli odstep sygnalu od szumu, to poziom jest rewelacyjny, lepszy niz u mnie. Wazne by jakosc sygnalu wynosila 100 % i nie pojawialy sie błedy..
Masz leda, czy tam lcd, musisz sie do tego przyzwyczaic... Obraz bardzo dobrej jakosci, bedzie wygladal niemalze doskonale, ale jesli nie..to upatruj nast razem plazme ;) Wez pod uwage, ze sami nadawcy leca w kulki z jakoscia materialow nadawanych na kanałach w HD np w telewizji publicznej, gdzie rozne materialy byly nagrywane slaba kamera ;) Ale to mozna zrozumiec, postep jest miarowy...
 
Do góry