TV HD w polskiej TK Multimedia

fuksq3

New member
razcek84 ale ty się chwalisz że tak mało płacisz czy się żalisz ? Bo czegoś nie rozumiem ? MM jako jedyna firma ma tyle pakietów że każdy może sobie dobrać to co jego interesuje i za to płacić. U innych max 5 pakietów nie licząc premium więc nie rozumiem ? Wiadomo jakby można było wykupywać pojedyncze kanały to żadnemu operatorowi nie opłacałoby to się. Troszkę pomyśl to nic nie kosztuje i nie boli a takie narzekanie na wszystko i wszystkich nic nie da i nie wnosi nic nowego....:krol:
 

zenon20

New member
Co jak co ale wrzucanie TVP HD do pakietu HD to był błąd bo ten pakiet i tak w chwili obecnej dla posiadaczy pakietów komfort i sport HD jest nieopłacalny ale co ja tu będę pisał u mnie ani jednego nowego kanału nie wrzucili no oprócz TVP Seriale zamiast tej ruskiej jedynki.
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
razcek84 ale ty się chwalisz że tak mało płacisz czy się żalisz ? Bo czegoś nie rozumiem ? MM jako jedyna firma ma tyle pakietów że każdy może sobie dobrać to co jego interesuje i za to płacić. U innych max 5 pakietów nie licząc premium więc nie rozumiem ? Wiadomo jakby można było wykupywać pojedyncze kanały to żadnemu operatorowi nie opłacałoby to się. Troszkę pomyśl to nic nie kosztuje i nie boli a takie narzekanie na wszystko i wszystkich nic nie da i nie wnosi nic nowego....:krol:

a płacenie za kanał figurujący w dwóch pakietach dwukrotnie to nie jest skandal?
Popieram Ciebie Zenon20.
 
Ostatnia edycja:

mil999

New member
I to jest właśnie Multimedia, nigdy nie wiesz ile zapłacisz. Ja płaciłem 56zł za analog, 15zł za Komfort DTV i 15zł nawet nie wiem za co.
 

raczek84

New member
razcek84 ale ty się chwalisz że tak mało płacisz czy się żalisz ? Bo czegoś nie rozumiem ? MM jako jedyna firma ma tyle pakietów że każdy może sobie dobrać to co jego interesuje i za to płacić. U innych max 5 pakietów nie licząc premium więc nie rozumiem ? Wiadomo jakby można było wykupywać pojedyncze kanały to żadnemu operatorowi nie opłacałoby to się. Troszkę pomyśl to nic nie kosztuje i nie boli a takie narzekanie na wszystko i wszystkich nic nie da i nie wnosi nic nowego....:krol:

No to mnie teraz rozbawiłeś człowieku.... A tekst że MM jako jedyna ma tyle pakietów że każdy może dobrać coś do siebie to mnie powaliło na kolana normalnie he he he.
Nie dość że płacisz podwójnie za analog i DTV (skandal) to jeszcze dodają nowe kanały która dublują się w innych pakietach a w efekcie za TVP HD chociażby w pakiecie HD chcą 19zł a dodatkowo masz jeszcze 3 inne nowe kanały faktycznie interes życia.
Myślenie nie boli mówisz ?? nie będę polemizował z sympatykiem MM...
A zrezygnuj u nich z TV zostawiając sobie Internet tylko to ci tak dopier...ą za neta że masakra.... swoją drogą ciekawe czy to jest zgodne z prawem takie cenowe wymuszanie brania telewizji....
 

fuksq3

New member
No to mnie teraz rozbawiłeś człowieku.... A tekst że MM jako jedyna ma tyle pakietów że każdy może dobrać coś do siebie to mnie powaliło na kolana normalnie he he he.
Nie dość że płacisz podwójnie za analog i DTV (skandal) to jeszcze dodają nowe kanały która dublują się w innych pakietach a w efekcie za TVP HD chociażby w pakiecie HD chcą 19zł a dodatkowo masz jeszcze 3 inne nowe kanały faktycznie interes życia.
Myślenie nie boli mówisz ?? nie będę polemizował z sympatykiem MM...
A zrezygnuj u nich z TV zostawiając sobie Internet tylko to ci tak dopier...ą za neta że masakra.... swoją drogą ciekawe czy to jest zgodne z prawem takie cenowe wymuszanie brania telewizji....

Brak znajomości prawa szkodzi... widzę że ty jesteś z tych co czytać nie umieją i później są jakieś nieporozumienia. Miałem u nich net'a mam do tej pory i przez rok nie miałem TV i za neta płaciłem normalnie (nie więcej). Trzeba wiedzieć że są promocję nie powiązane z tv i nie ma problemu. Przede wszystkim również trzeba się targować co w dzisiejszych czasach mi się podoba, MM nie ma sztywnych cen.
To że inni piszą że w MM trzeba płacić za Analog i DTV to się zgodzę, ale ja nie chciałbym być pozbawiony Analogu... po to on jest i mam nadzieje że będzie jak najdłużej bo 2-3 TV podłączone i jest super :) w Vectrze tak samo jak w MM tylko pewnie na rachunku jest wpisana TV i nic więcej a MM rozbija na fakturze co niektórych może denerwować..
Czy jestem sympatykiem ? Hmm ciężko powiedzieć ale nie lubię narzekania i słuchania jak to jest źle tu i tu.. nikt nikogo na siłę nie trzyma przecież, jak się nie podoba to do widzenia i przejście do innego operatora. Ja jestem z tych po prostu co są pozytywnie nastawieni :) :eek:k:
 

Frauka

New member
Bez reklam
Każdy bierze co mu pasuje. Ja miałam, widziałam, zrezygnowałam. Faktycznie jak popatrzyłam, że za Animal Planet HD miałam bulić naście zł ( bo reszta z tego pakietu to o kant tyłka) to stwierdziłam, że nie ze mną te numery i korzystając z okazji wypowiedziałam umowę.

Nikt nikogo nie trzyma, jest wolny rynek :)

Netu nie wiązałam z TV, także dla mnie cena nie uległa zmianie. W tym miesiącu znów będę musiała podpisać cyrograf. Może tym razem się potarguję :p ( znając babki w moim BOK to nici z targowania)
 

Frauka

New member
Bez reklam
Patelnię można wszędzie mieć, tylko trzeba powalczyć ze spółdzielnią i większość ludzi daje sobie z tym spokój zanim spróbuje. :)
 

masloww

New member
Bez reklam
Patelnię można wszędzie mieć, tylko trzeba powalczyć ze spółdzielnią i większość ludzi daje sobie z tym spokój zanim spróbuje. :)
uwierz mi, próbowałem różnych sposobów; nawet dogadałem się z firmą co zrobiłaby zbiorczą instalację satelitarną bez żadnych kosztów ze strony spółdzielni; odpowiedź zawsze ta sama;
mało tego, jak już wcześniej tutaj opisywałem spółdzielnia odmówiła instalacji sieci lokalnej ISP, która chciała wejść na nasze osiedle, sprawa trafiła do UOKiK-u; i nic to nie dało, ciągle jest jak było; najwyżej członkowie spółdzielni zapłacą karę, bo UOKiK karze spółdzielnie a nie prezesów
 

mil999

New member
To jest właśnie polaczkownia. Lepiej mieć nasrane anten na ścianach i balkonach niż jedną na dachu. Prezes spółdzielni dostał w łapę i nie dopuszcza innych firm.
 

mil999

New member
Wczoraj z ciekawości podłączyłem TV do zwykłej anteny pokojowej i złapałem naziemną cyfrówkę. Jakość obrazu w porównaniu do multimedii to niebo a ziemia, kolory soczyste, kontrast niesamowity. A w multimedii wiadomo, obraz jakby był wyprany 15x w proszku OMO :)
W sierpniu biorę N albo TNK i mam nadzieję że też będzie lepiej.
 
Do góry