TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Czyżby akcja "Pełna moc co noc" zakończyła się dzisiaj ? Właśnie sprawdzałem testerem łącza że mam 6 MB/s czyli tyle na ile podpisałem. Ehh ręce opadają.

U mnie śmiga z przyspieszeniem.
 

Attachments

  • orędkość netu.jpg
    orędkość netu.jpg
    12,6 KB · Wyś: 87

fuksq3

New member
A gdzie takie INFO ? na oficjalnej stronie i przy rachunku nie dostałem nic od MM więc takie informację mnie nie interesują.
Jeżeli MM nie poinformowała o likwidacji programu to skąd niby pracownicy MM mieliby wiedzieć że możesz zrezygnować, a po drugie tak jak napisane w nowym regulaminie i cenniku już teraz oferta programowa jest inaczej skonstruowana. Wypowiedzieć umowę każdy może, ale MM może żądać zwrotu ulgi Tobie przyznanej i zapłacisz karę. Proste.
A to że napisałeś że zrezygnowałeś to wątpię w 100% :D Jak jest inaczej to udowodnij ;p hehe
Sam chętnie wtedy wyśle wypowiedzenie do takiego biura ;p
Pozdrawiam
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

A gdzie takie INFO ? na oficjalnej stronie i przy rachunku nie dostałem nic od MM więc takie informację mnie nie interesują.
Jeżeli MM nie poinformowała o likwidacji programu to skąd niby pracownicy MM mieliby wiedzieć że możesz zrezygnować, a po drugie tak jak napisane w nowym regulaminie i cenniku już teraz oferta programowa jest inaczej skonstruowana. Wypowiedzieć umowę każdy może, ale MM może żądać zwrotu ulgi Tobie przyznanej i zapłacisz karę. Proste.
A to że napisałeś że zrezygnowałeś to wątpię w 100% :D Jak jest inaczej to udowodnij ;p hehe
Sam chętnie wtedy wyśle wypowiedzenie do takiego biura ;p
Pozdrawiam

powiedz jak udowodnić to udowodnię :D u mnie jeszcze jest cyrk z dekoderem 3 razy nie działał i nie wiem czy wiecie można zerwać umowę jeżeli trzy razy sprzęt był wymieniany i to nic nie dało (prawo konsumenta i wgl te spr)
 

fuksq3

New member
zeskanuj/zrób zdjęcie swojego wypowiedzenia i daj na forum.
Teraz tłumaczysz się o źle działającym dekoderem ? To w końcu zrezygnowałeś ze względu na "zmianę oferty programowej" czy na niedziałający dekoder ? Jeżeli 3 razy był wymieniany i dalej usługa nie działa to tak, z DTV na pewno mógłbym zrezygnować...tylko jest jedno ALE, wiesz jakie ?
 

Snakeee

New member
Bez reklam
pattro to dobry bajerant, juz pare bajek na tym forum opowiedzial i ta bajka z wypowiedzeniem umowy jest nastepna.

Zgadza sie, pattro jako jedyny z wybrancow mial kilka miesiecy temu kanaly ktorych nie mial nikt inny, dlugo czekalismy na fotki i.... sie nie doczekalismy.
Pattro wrocil do DTV kilka miesiecy temu (jesli pamietam to zrezygnowal z Cyfry) i teraz juz rezygnuje bo kanal mu zniknie z koncem sierpnia z winy nadawcy. Masloww dobrze napisal ze byla zmiana regulaminu i gwarantowana ilosc kanalow bedzie mial dalej, pattro zmienia kierunek i zamiast wycofania kanalu powod rezygnacji podaje problemy z dekoderem.
Proboje to jakos zebrac w calosc ale..... gubie sie juz w tym, po co to zmyslanie to nie mam pojecia :niewiem:
 

topsy

New member
Ta firma mnie po prostu zadziwia coraz bardziej.
Kończy mi się umowa na wszystko.Dzwonie na infolinie prosząc o przedłużenie umowy z zachowaniem dokładnie tych samych pakietów i podanie nowej ceny.Konsultantka nie jest w stanie, bo nowe promocję zaczynają się od września :) Co ciekawe informuję mnie że wypowiedzenie umowy na telefon i internet to jeden miesiąc !.Teraz nie wiem, jak poczekam do września to dowalą mi za dtv po nowych cenach z kosmosu.
 

mil999

New member
Najlepiej złóż wypowiedzenie na TV teraz a we wrześniu zobaczysz co ci zaoferują. Jak nic ciekawego to nie przedłużysz i tyle.
 

laaval

New member
koniecznie złóż wypowiedzenie. Z autopsji wiem, że warto :) Już w momencie wypowiedzenia pani w BOK-u zaproponowała mi lepsze warunki, a później jakiś miły pan zadzwonił i warunki były jeszcze lepsze :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Z tym lepszym to różnie bywa....
Z reguły jest tak jak piszecie, ale...No właśnie bylem ostatnio w BOK i pytam się jak wygląda sprawa z internetem bo jestem zainteresowany przedłużeniem umowy. (mam teraz 6M) Miły pan mi mówi, że oczywiście mogę przedłużyć umowę, ale będę płacił 20zł więcej niż teraz. I to w promocji...Oczywiście jak mi się nie podoba to mogę zrezygnować chyba tak zrobię. Dosłownie za ścianą od niedawna ma siedzibę konkurencja, gdzie oferują łącze 30/3 MB za 50zł.
Jeżeli nic się nie zmieni to wezmę neta od tej nowej firmy. Kilku znajomych ma i bardzo sobie chwalą jakość działania. (muszę poczekać do końca sierpnia)
Pozdrawiam
 

topsy

New member
Jeszcze zadzwonię do przedstawiciela handlowego MM, u którego podpisywałem umowę. W ostateczności zrobię tak jak radzicie.
Teraz płacę 81,jeszcze te 30-40 zł więcej mogę przecierpieć.
 
Do góry