TV HD w polskiej TK Multimedia

zenon20

New member
Co najlepsze to ten pakiet cyfrowy komfort HD za 49.90zł ze wszystkimi kanałami oprócz premium oni dają tylko na 2 miesiące czyli pakiety:sport,film,kids po 0.30gr za każdy i HD na 1 miesiąc za 0zł po tym okresie pakiet cyfrowy komfort HD(czyt zwykły cyfrowy komfort ten za 34zł) kosztuje 49.00zł tyle że nie płaci się za analog.
 

Fenix01

New member
Wiecie może coś na temat kanału FOX Polska, kiedy będzie w Multimedii?
Podobno już w czwartek 7 października ma on wystartować w Polsce, z tego co narazie znalazłem to ma być w UPC, VECTRZE, Cyfrze+,Cyfrowym Polsacie oraz w telewizji N, a co z Mutimedią?
Kanał ten miałbyć dostępny tam, gdzie jest już FOXlife, więc chyba u nas też powinien, skoro w Multimedii jest FOXlife.
 

masloww

New member
Bez reklam
kolejny nowy naiwny; widać że nie śledziłeś poczynań MM;
pozbądź się złudzeń co dodawania nowych programów przez MM;
MM nie jest od zaspakajania gustów abonentów tylko od zarabiania pieniędzy;
ostatnie zmiany programowe miały miejsce w styczniu a programów które MM mogłaby dodać jest od cholery; nawet wszystkich programów z analogu nie ma w DTV
 

sochcio

New member
nie wiem gdzie wyczytales takie glupoty, ale zacytuje inne zrodlo:

"Według informacji zawartych na anglojęzycznej stronie internetowej FOX International Channels, polska wersja kanału FOX oraz FOX HD (simulcrypt) zostanie uruchomiona w listopadzie 2010 roku.
Aktualnie nadawca udostępnił serwis internetowy - Fox - gdzie zainteresowani mają możliwość zapoznania się z ofertą FOX i FOX HD w Polsce. W ramówce pojawią się: Defying gravity, Do not distrub, Dolhouse, Family guy, Herose, Kdabra, Life, Life on Mars, Living in your car, Prison break, Sons of anarchy, The Simpsons, The walking Dead, Tiempo final oraz Weeds. Według informacji przekazanych przez przedstawicieli FOX International Channels, ramówka FOX Polska będzie przygotowana specjalnie z myślą o polskim rynku.

Piotr Chrzanowski, 4 października 2010, 11:11
Źródło: satelitarne.tv "

dodam jeszcze jedna wiadomosc dotyczaca zmian programowych w mm :)

"Zgodnie z informacjami, które pojawiały się w 2010 roku, kanał POLSAT JimJam zastąpi na polskim rynku przekaz stacji JimJam. Pierwszym sygnałem jest wprowadzenie POLSAT JimJam do oferty sieci kablowej upc Polska - w miejsce JimJam. Aktualnie jednak nie wiadomo kiedy stacja JimJam zostanie wycofana z polskiego rynku i tym samym z ofert Telewizji nowej generacji n oraz sieci kablowej Multimedia Polska. Warto dodać iż POLSAT JimJam nadaje dokładnie te same pozycje programowe co JimJam. Jedyną różnicą są reklamy emitowane na stacji współtworzonej przez POLSAT. POLSAT JimJam dostępny jest także w Cyfrowym Polsacie oraz CYFRZE+.

Piotr Chrzanowski, 4 października 2010, 11:09
Źródło: wirtualnemedia.pl "
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
u mnie od września po półrocznej wieczorowej kiszce download jest ok;
gorzej z pingami, do większości serwerów: „upłynął limit czasu żądania”, nawet do serwera MM
 

adamowicz81

New member
A czy multimedia nadaje w 5.1 ? Bo mnie się zdaje że w DD2.0. podłączyłem dekoder bezpośrednio optykiem do kina domowego i za chiny na żadnym kanale nie znalazłem dźwięku 5.1 ani na polskim ani na angielskim strumieniu. Jedynie mogę sobie na kinie domowym ustawić DD Prologic 2 i mieć rozszczepione stereo na sygnał 5.1 :(. Mam Cydrowy komfort z HBO HD i nawet tam nie ma. Napiszcie czy Wy macie na jakimkolwiek kanale 5.1.
 

Skier

New member
Wybrane filmy np. na TVN nadają w 5.1 ale tak jak wspomniano jest duże przesunięcie, i to nie tylko na kanałach telewizyjnych ale także gdy coś oglądam z VOD. Sygnał podany mam do kina optykiem.
 

adamowicz81

New member
No tak ale chyba wtedy powinna być informacja w postaci tych dwóch głośniczków jak się wciśnie info na pilocie, ja przynajmniej nie spotkałem sie jeszcze z żadnym programem co by była ta ikonka podświetlona
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nadaje, nadaje. Na NG HD, Discovery HD, na TVN HD. Ale mi konkretnie chodziło o N Sport HD u mnie totalna kaszana - brak synchronizacji...
 

adamowicz81

New member
To ja nie wiem, to ja chyba mam jakiś ruski dekoder bo od tygodnia siedze i szukam jakiegokolwiek programu nadawanego w 5.1 a w szczególności diskovery hd, hbo hd i ng hd, a tu samo nedzne stereo :(
 

jantyna

New member
Synchronizacja w 5.1 na Nsport jest beznadziejna , a właściwie jej nie ma.Swego czasu zwracałem in na to uwagę to stwierdzili , że pewnie coś nie tak w amplitunerze.Zostawiam to bez komentarza.Jeśli przesunięcie wynosi nieraz 5 sekund to coś jest nie tak.Druga sprawa to brak 5.1 na C+ HD.Płacimy te same pieniądze co abonenci cyfry a oferta o wiele uboższa.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No u mnie to samo w MM nie widzą problemu z brakiem synchronizacji.
Brak DD5.1 na C+ HD to woła o pomstę do nieba!!!

adamowicz81
A ustawienia w dekoderze masz OK? ( oraz połączenie z amplitunerem?)
 

adamowicz81

New member
Przecież w dekoderze nie da się ustawić wyjścia audio nic takiego nie ma w ustawieniach jest podłączone optykiem do kina domowego a mimo tego mam zwykłe dd2.0 na żadnym kanale nie mam 5.1:(
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Przecież w dekoderze nie da się ustawić wyjścia audio nic takiego nie ma w ustawieniach jest podłączone optykiem do kina domowego a mimo tego mam zwykłe dd2.0 na żadnym kanale nie mam 5.1:(


To moze warto byloby zapoznac sie z instrukcja obslugi dekodera, a dokladniej z taka opcja, ktora znajdziesz wchodzac w menu, ustawienia, opcje jezykowe oraz dolby digital.
 

adamowicz81

New member
O ja cie dzięki, nawet nie wiedziałem ze jest taka opcja w ustawieniach do włączania dolby digital:) ale ze mnie sierota hehe no to teraz mam 5.1 na optyku super słychać jeszcze raz dzięki :)
 
Do góry